Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 Mistrzów Kodu najwcześniej w 2010

20 postów w tym temacie

Szkoda że tak daleko ale poczekamy, o jakość jakiekolwiek ścigałki od Codies jestem spokojny, póki co zostaje Formula Junior 1000 i Mintex F3 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy czekają na F1 na komputer mam wspaniałą grę - rFactor + mod FSONE 2008
Czyli gra za 60 zł, trochę czasu na ściągnięcie moda i tras, i możemy się cieszyć pełnym sezonem F1 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:27, shinoda napisał:

Czy to jest screen z gry, czy zwykłe zdjęcie bolidu?

Zdjęcie z reala.
Primo - Kubica miałby inny kask, secundo - bolid wyglądałby zupełnie inaczej. A po trzecie - nie widzę opcji, żeby gra mogła już się chwalić screenami tej jakości. Ponoć dopiero skanują tory wyścigowe i przenoszą je do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już zapas gotówki czekał na wylądowanie w skarbonce Codemasters. Mimo wszystko chyba jednak nie stracą chyba na mnie dużo, bo po zakupie PSP z pewnością się w ten tytuł zaopatrzę. Oczywiście wersja PC mnie nie ominie - nie mogę stracić okazji przejechania się bolidem F1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... no cóż szkoda, że dopiero w 2010 liczyłem, że będę mógł pojeździć bolidami jeszcze w tym roku. Trzeba czekać, a kupię na pewno.;]
Co do obrazka- phi... w Kubicę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:57, mcnitrox napisał:

Czyżby kolejna po GRIDzie ścigałka oparta na silniku DIRTa?


Nie do końca -> będzie oparta na zmodyfikowanym silniku tak jak i DiRT 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poczekamy, oby było warto. W międzyczasie pewnie część z nas skusi się na FUEL i DiRT2, więc nie będzie tak źle. A F1 niech dopracują, odpicują i dopiero wypuszczą, mam na myśli wersje X360 i PS3. Model jazdy, zniszczenia, zmienne warunki w czasie wyścigu, paliwo, opony itd. - to wszystko musi być:) Inaczej wyjdzie arcade ''niewiadomoco''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie to będę oceniał, czekam na 100%-towy realizm tak jak w innych produkcjach. Jak na razie to tylko w F1 Challenge 2007 gram, ale to za mało!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować