Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

F1 - by Codemasters

5 postów w tym temacie

Temat ogólny o grze traktującej o Formule 1 ze stajni Codemasters.
Narazie wiadomo, że gra zadebiutuje prawdopodobnie w 2010 roku i napewno okaże się hitem jak to bywa w przypadku gier od Codemasters.

Gra będzie dostępna na PC, PS3, Xbox 360 a także PSP i Wii (dla 2 ostatnich konsol gra ma się ukazać jeszcze w tym roku).

Kilka informacji o grze:

F1 2009 zawierać będzie wszystkie tegoroczne samochody, zespoły i tory – wliczając w to nocny wyścig w Singapurze, uliczny tor w Walencji i kończące sezon Grand Prix Abu Zabi na nowym obiekcie Yas Marina Circuit. Gra będzie umożliwiała użycie systemu KERS w czasie jazdy, będą uwzględnione obecne przepisy dotyczące aerodynamiki, a bolidy będą oczywiście wyposażone w opony slick.

Wersja na PSP będzie obsługiwała tryb bezprzewodowej gry wieloosobowej, natomiast F1 2010 powinna umożliwiać już pełny tryb on-line na Xboxie, PS3 i PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:39, kedzior141 napisał:

Jest już chyba ze cztery tematów o tej grze.


Rzeczywiście, wczoraj jak patrzyłem to znaleźć nie mogłem. I ja tu widzę 1 temat o grze a nie 4 ale tak czy siak ten temat to dubel także sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było jakby się przyłożyli porządnie do tego bo jak wiadomo coliny były coraz gorsze, dirt był dobry tylko :)

fajnie będzie zagrać w końcu w grę o F1 stworzoną przez profesjonalistów a nie mody do F1 challenge wiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie kolejne informacje o tej grze :)) szkoda tylko ze data premiery została przesunieta na wrzesien :( Tak czy siak kazda gra o F1 bedzie znakomita, a gdy zabieraja sie za to mistrzowie kodu to jestem pewien ze sie nie zawiode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować