Zaloguj się, aby obserwować  
KamyK_84

GTA:San Andreas Save

4 posty w tym temacie

mam prośbe. Potrzebuje save do polskiej wersji GTA:SA mnie więcej w momentcie misji Czy zmierzasz do San Fierro? (Are you going to San Fierro?). Straciłem save''a a nie chce mi się od początku przechodzić wiec jeśli ktoś ma takiego save''a to niech wyśle mi na e-maila (aress100@onet.eu) lub zamieści link do strony gdzie go zamieścił. Za pomoc z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:54, KamyK_84 napisał:

mam prośbe. Potrzebuje save do polskiej wersji GTA:SA mnie więcej w momentcie misji Czy
zmierzasz do San Fierro? (Are you going to San Fierro?). Straciłem save''a a nie chce
mi się od początku przechodzić wiec jeśli ktoś ma takiego save''a to niech wyśle mi na
e-maila (aress100@onet.eu) lub zamieści link do strony gdzie go zamieścił. Za pomoc z
góry dzięki ;]


Witam. Najlepiej zapytać się w tym temacie: GTA San Andreas [M] http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=306&u=4800, a na przyszłość polecam forumową wyszukiwarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:54, KamyK_84 napisał:

mam prośbe. Potrzebuje save do polskiej wersji GTA:SA mnie więcej w momentcie misji Czy
zmierzasz do San Fierro? (Are you going to San Fierro?). Straciłem save''a a nie chce
mi się od początku przechodzić wiec jeśli ktoś ma takiego save''a to niech wyśle mi na
e-maila (aress100@onet.eu) lub zamieści link do strony gdzie go zamieścił. Za pomoc z
góry dzięki ;]

Wiesz nie wiem jak straciłeś save''a i mnie to nie obchodzi ;p ale na przyszłość jeżeli przez przypadek go usunąłeś to zawsze przy save''owaniu rób kopie zapasową :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:54, KamyK_84 napisał:

mam prośbe. Potrzebuje save do polskiej wersji GTA:SA mnie więcej w momentcie misji Czy
zmierzasz do San Fierro? (Are you going to San Fierro?). Straciłem save''a a nie chce
mi się od początku przechodzić wiec jeśli ktoś ma takiego save''a to niech wyśle mi na
e-maila (aress100@onet.eu) lub zamieści link do strony gdzie go zamieścił. Za pomoc z
góry dzięki ;]

na www.gtasite.pl w dziale sejwy, jeden gościu zrobił savy po każdej z tych misji. Ściągnij paczkę, znajdź swojego sejwa i wklej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować