• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Florphor

Problem z internetem

Pytanie

Witam, mam bardzo bardzo wielki problem z internetem, mam nadzieje, że ktoś zdoła mi pomoc. A więc około miesiaca temu oddałem komputer do naprawy z powodu "Blueskina" po 2 dniach odebrałem komputer wysztko ładnie podłączyłem a tu niema internetu..;/. Dzwoniłem na infolinie mojej sieci internetowej, zrobiłem wysztko jak Pani mówiła dalej nic.. Acha jak coś mam modem i router ponieważ pisze z laptopa na którym mam internet. To dzwine jak mogę mieć na laptopie internet a na PC nie..? Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 25.04.2009 o 14:07, Florphor napisał:

Witam, mam bardzo bardzo wielki problem z internetem, mam nadzieje, że ktoś zdoła mi
pomoc. A więc około miesiaca temu oddałem komputer do naprawy z powodu "Blueskina" po
2 dniach odebrałem komputer wysztko ładnie podłączyłem a tu niema internetu..;/. Dzwoniłem
na infolinie mojej sieci internetowej, zrobiłem wysztko jak Pani mówiła dalej nic.. Acha
jak coś mam modem i router ponieważ pisze z laptopa na którym mam internet. To dzwine
jak mogę mieć na laptopie internet a na PC nie..? Proszę o pomoc!!

może modem masz uszkodzony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Modem raczej nie, ponieważ gdy dam w panelu połączenia sieciowe to pisze, że czyta karte sieciową itp..Proszę o pomoc bo już mama mi krzyczy ze od miesiąca niema internetu a płaci ranchunki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2009 o 16:54, Florphor napisał:

Modem raczej nie, ponieważ gdy dam w panelu połączenia sieciowe to pisze, że czyta karte
sieciową itp..Proszę o pomoc bo już mama mi krzyczy ze od miesiąca niema internetu a
płaci ranchunki ;>

zadzwoń do typiary od neta niech przyśle kogoś i niech sprawdzą bo płacisz to wymagasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak, dzwoniłem 3 razy z czego nic nie wyszlo, poczym moja mama poszła właśnie tam poczym zastała tylko tą Panią, która powiedzała: Jutro o 15 wieć dzień później mama poszła i znowu zastała tylko tą babe i powiedzała, że go niema WTF..? myśle aby do jakiegoś serwisu nie pójść zapłacić żeby przyszedł i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2009 o 17:18, Florphor napisał:

No tak, dzwoniłem 3 razy z czego nic nie wyszlo, poczym moja mama poszła właśnie tam
poczym zastała tylko tą Panią, która powiedzała: Jutro o 15 wieć dzień później mama poszła
i znowu zastała tylko tą babe i powiedzała, że go niema WTF..? myśle aby do jakiegoś
serwisu nie pójść zapłacić żeby przyszedł i git

to do serwisu się udaj i zmień se neta na neostrade tp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2009 o 17:21, RyderxDD napisał:

> No tak, dzwoniłem 3 razy z czego nic nie wyszlo, poczym moja mama poszła właśnie
tam
> poczym zastała tylko tą Panią, która powiedzała: Jutro o 15 wieć dzień później mama
poszła
> i znowu zastała tylko tą babe i powiedzała, że go niema WTF..? myśle aby do jakiegoś

> serwisu nie pójść zapłacić żeby przyszedł i git
to do serwisu się udaj i zmień se neta na neostrade tp ;p


Fajnie by było tylko, że za złamanie umowy przed terminem się płaci a ja niemam zamiaru za to płacić. Może ktoś wie jak mam ustawić aby działał internet na laptopie i na PC bo to już mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może zacznij od porządnego opisania problemu, bo przydatnych i konkretnych informacji jak na razie nie podałeś prawie wcale. Kto jest twoim dostawcą internetu i w jaki sposób jest ci dostarczany? Twoja sieć wygląda tak, że modem jest podpięty do neta, router do modemu, a komputery do routera? Co to z router?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kable mam tak samo jak przed naprawą w serwisie czyli dobrze podpięte, nic nie miksowałem albo coś wszytko na tym samym miejscu. Myśle, że to chodzi o konfiguracje sieci na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mówili może w serwisie czy system odświeżali, instalowali od nowa? Pewnie wystarczy tylko w połączeniach sieciowych, w panelu sterowaniu przestawić żeby IP, DNS etc. pobierał automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mowili ludzie z serwisu? Moze wymienili karte sieciowa? Czy laptop dziala po podlaczeniu do kabla na ktorym jest normalnie PC? W ''moje miejsca sieciowe'', tam gdzie sa opcje sprawdz czy wszystko masz ustawione jak na laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja nie mam kabla do laptopa, tylko bezprzewodowy. Ciągle coś zmieniam na PC żeby wkoncu coś łączyło ale dupa.. ;/ niemam ochoty płacić 50 dych, żeby ktoś przyszedł bo to powinna być robota dla operatora sieci, a ja mam za to płacić jak 2 dni temu przyszedł rachunek za internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem ze znalezieniem sterowników do modemu D-Link 320t :/. Może wie ktoś z was gdzie takie coś można pobrać, bo pudełko od produktu zgubiłem :/ ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.04.2009 o 10:40, Yanek12 napisał:

Witam, mam problem ze znalezieniem sterowników do modemu D-Link 320t :/. Może wie ktoś
z was gdzie takie coś można pobrać, bo pudełko od produktu zgubiłem :/ ?.

Wymagają ich tylko modemy z USB, a ten ma eternet (więc stery zbędne, starczy skonfigurować przez wbudowany miniserwer www)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.04.2009 o 11:09, S1G napisał:

> Witam, mam problem ze znalezieniem sterowników do modemu D-Link 320t :/. Może wie
ktoś
> z was gdzie takie coś można pobrać, bo pudełko od produktu zgubiłem :/ ?.
Wymagają ich tylko modemy z USB, a ten ma eternet (więc stery zbędne, starczy skonfigurować
przez wbudowany miniserwer www)


Dzięki już nie potrzebuje pomocy :), jeszcze raz dziękuje za zauważenie mojej sprawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować