Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 20:29, Patryk R napisał:

Co o nim sądzicie dla mnie jest super

Dla mnie nie tylko super ale i jedyny nie zmienny (czyli nadal jest super mimo upływu czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie HYPER jest naprawdę ok. Ma on swoje malutkie wady (powtórki, klipy) ale jest to nie dość, że bardzo dobry co jedyny program tego typu w Polsce. Mój ulubiony program...hmm...mam 3 ulubione: 1.Rewiev Territory 2. Fresh Air 3. Hot News. Ale za to najgorsze są moim zdaniem Klipy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jest to program poświecony grom komputerowym, ale ma wiele mniejszych lu wiekszych wad.
Po pierwsze: POWTÓRKI (w szczególności w Hyper Classic), to prawdziwa zmora tej stacji. Bardzo rzadko pojawiają się w niej jakieś nowe klipy czy newsy (chyba średnio raz na tydzień - co jest jak dla mnie aktualizacją zdecydowanie za rzadką).
Po drugie: bardzo rzadko w klipach można obejrzeć fajne i ciekawe gry - najczęściej są to gierki na PS2, które wielu widzi po raz pierwszy w życiu.
Po trzecie: jest to pragram o GRACH, dlatego nie rozumiem, dlaczego wyswietlane są w nim bajki anime (manga ? - nieeeee.... :P).
Po czwarte: program ten jest emitowany zdecydowanie za późno, a i tak ciekawe rzeczy można zobaczyć po upływie godzinki - na początku są szmelce - vide java games.
Oczywiscie Hyper ma również pewne zalety, dzieki którym oglądam go od czasu do czasu - przede wszystkim Review Territory, mniaaam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pierwszy odcinek Reviev Territorry bardzo mi się podobał potem było dobrze (tylko dobrze). Teraz po wakacjach to Reviev Territory jakieś takie dziwne i do bani jest. Ogólnie nie podoba mi się w Hyperu nowa seria Reviev Territory za to fajnie że zrobili nowy porgrma Hall of Fame który jest naprawdę niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie lubię HYPERa,podoba mi się Reviev Terrorrity,(które co prawda kiedyś było lepsze,no ale cóż poradzić,nie wszystko musi zmieniać się na dobre)Hall of Fame i w szczególności Replay,w którym gracze sami opowiadają o swoich przeżyciach związanych z grą...oglądam Hypera tylko w piątki i w soboty,wtedy mogę,bo w inne dni potem do szkoły nie wstaję... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reviev Terrorrity to strasznie śmieszny program przy czym można sie kilku nowości dowiedzieć, chyba wyśle jakiegoś replay''a możę coś wygram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyper jest całkiem niezły, jak się wieczorem nudzę to go sobie włączam. Szkoda tylko, że tak często powtarzają tam te same programy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystko na Hyperze podoba, oprócz Reviev Territorry... To znaczy sam program jest fajny, ale ten cały Tadek mnie denerwuje, nie dość, żenie potrafi fajnie się wygłupiać (jak Miłosz) to jeszcze uważa, że jest najważniejszy... Pamiętam początki Tadeusza... wpierw w odnowionym Top Secret, potem w Komputer Świat gry, potem chyba był w jakimś programie na Hyperze... wtedy zdawał się fjajyn, a teraz to tylko denerwuje ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:20, PAPISHON napisał:

Mi się wszystko na Hyperze podoba, oprócz Reviev Territorry... To znaczy sam program jest fajny,
ale ten cały Tadek mnie denerwuje, nie dość, żenie potrafi fajnie się wygłupiać (jak Miłosz)
to jeszcze uważa, że jest najważniejszy... Pamiętam początki Tadeusza... wpierw w odnowionym
Top Secret, potem w Komputer Świat gry, potem chyba był w jakimś programie na Hyperze... wtedy
zdawał się fjajyn, a teraz to tylko denerwuje ludzi.

nie dlaczego wg, mnie Tadek Rządzi! Tak samo jak Miłosz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:20, PAPISHON napisał:

Mi się wszystko na Hyperze podoba, oprócz Reviev Territorry... To znaczy sam program jest fajny,
ale ten cały Tadek mnie denerwuje, nie dość, żenie potrafi fajnie się wygłupiać (jak Miłosz)
to jeszcze uważa, że jest najważniejszy... Pamiętam początki Tadeusza... wpierw w odnowionym
Top Secret, potem w Komputer Świat gry, potem chyba był w jakimś programie na Hyperze... wtedy
zdawał się fjajyn, a teraz to tylko denerwuje ludzi.


nie zgodzę się :p Żarty Tadka są jak by to powiedzieć "kierowane do wąskiej publiczności". Niektórzy się śmieją inni nie :p Jak dla mnie to Miłosz właśnie na siłę "żartuje" ostatnio mu nawet wychodzi. Z tego co pamiętam to Miłosz był też w KSG kiedyś i lubiłem jego teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz (tak ten od PC) jest niezbyt zabawny, za to Miłosz (od konsol) zawsze był zabawny, nawet kiedyś był w Dzień Dobry TVN i tam też sobie robił jaja :P Tadeusz robi te iby śmieszne rzeczy tak jakby na "odwal" tylko żeby go polubić, na samym początku (1 odcinek) program był super, fajne żarty Miłosza + mało żartów Tadka = super wyważony program i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować