Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 09:59, PAPISHON napisał:

Tadeusz (tak ten od PC) jest niezbyt zabawny, za to Miłosz (od konsol) zawsze był zabawny,
nawet kiedyś był w Dzień Dobry TVN i tam też sobie robił jaja :P Tadeusz robi te iby śmieszne
rzeczy tak jakby na "odwal" tylko żeby go polubić, na samym początku (1 odcinek) program był
super, fajne żarty Miłosza + mało żartów Tadka = super wyważony program i tyle :P


no dobra zwracam honor pomyliło mi się :p na odwrót miało być :p Chodziło mi, że Tadeusz na siłę żartuje :p Dawno nie oglądałem RT i ogólnie Hypera niestety... mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem Hyper. Nie pamiętam na czym leciał... chyba na game one... O ile był taki program, jak nie pomyliło mi się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:19, Baal Namib napisał:

Kiedyś oglądałem Hyper. Nie pamiętam na czym leciał... chyba na game one... O ile był taki
program, jak nie pomyliło mi się :P

on leciał po ZIG ZAPI''E o 21.00 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:25, juke napisał:

Mnie tam wkurza jak na początku dają anime. ;)

dlaczego? GTO i alchemist bylo wyrabane ale to chobits (teraz leci) BLEEEEEEEEEEE! BRZYDAL! CHOBITS JEST BE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:26, Baal Namib napisał:

Ale jeszcze wcześniej, gdzieś z 5 lat temu, leciał gdzieś jeszcze :P Chyba po Fox kids, około
21:00 też :)

tego starego nie ogladałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:26, ROMUŚŚŚŚ napisał:

> Mnie tam wkurza jak na początku dają anime. ;)
dlaczego? GTO i alchemist bylo wyrabane ale to chobits (teraz leci) BLEEEEEEEEEEE! BRZYDAL!
CHOBITS JEST BE!

Nie lubię ich anime, jak człowiek chce zobaczyć o grach to akurat leci anime. A później nie chce mi się oglądać bo jestem zbyt zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:29, juke napisał:

> > Mnie tam wkurza jak na początku dają anime. ;)
> dlaczego? GTO i alchemist bylo wyrabane ale to chobits (teraz leci) BLEEEEEEEEEEE! BRZYDAL!

> CHOBITS JEST BE!
Nie lubię ich anime, jak człowiek chce zobaczyć o grach to akurat leci anime. A później nie
chce mi się oglądać bo jestem zbyt zmęczony.

jest w tym troche prawdy... ale gdyby dali DBZ to byscie zminili zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:30, ROMUŚŚŚŚ napisał:

> > > Mnie tam wkurza jak na początku dają anime. ;)
> > dlaczego? GTO i alchemist bylo wyrabane ale to chobits (teraz leci) BLEEEEEEEEEEE!
BRZYDAL!
>
> > CHOBITS JEST BE!
> Nie lubię ich anime, jak człowiek chce zobaczyć o grach to akurat leci anime. A później
nie
> chce mi się oglądać bo jestem zbyt zmęczony.
jest w tym troche prawdy... ale gdyby dali DBZ to byscie zminili zdanie?

DB to lubię, pewnie bym oglądał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Anime w Hyperze to tylko preferuje Great Teacher Onizuka bo zawsze zwaly odchodzily takie, ze sie od smiechu z kanapy zwalalem :D. A mój ulubiony glos w Hyperze i bohater to oczywiscie Milosz z RT i jego misiek zaponialem jak sie nazywal ;/ chyba Ryszard ;p. Fresh Air tez jest fajne choc czasem daja nie swieze odcinki i zanudzaja na smierc. na klipy tez nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:37, PAPISHON napisał:

Serio ?! Chobits znowu w TV ? O matko już nie mogę się doczekać 21 ! :D

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!1
MATKO CO TY W TYM WIDZIESZ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ? Czyli jednak nie leci ? Szkoda, fajne anime, fajna manga z Chobista jest. Jak dla mnie Chobits jest zrobiony genialnie, ale to anime Chobits dla dzieci nie jest, nie zrozumieją tego co chce się im przesłać za pomocą tego anime... Wy tylko te Naruto, GTO, DBZ i inne denne anime, żadnej sztuki :P

PS. Nie wydzieraj się tak, bo mi bębenki w uszach pękną xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:44, PAPISHON napisał:

Nie ? Czyli jednak nie leci ? Szkoda, fajne anime, fajna manga z Chobista jest. Jak dla mnie
Chobits jest zrobiony genialnie, ale to anime Chobits dla dzieci nie jest, nie zrozumieją tego
co chce się im przesłać za pomocą tego anime... Wy tylko te Naruto, GTO, DBZ i inne denne anime,
żadnej sztuki :P

PS. Nie wydzieraj się tak, bo mi bębenki w uszach pękną xD

to nie w sensie takim, że leci ale ty było "nie" w sensie ze jest ktoś kto to lubi
A sory ziooom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze koles sie tam zakochal w persocomie, ktorego znalazł na śmietniku i ze jest to jakis wyjątkowy persocom ale co z tego? moze raczysz mi wytłumaczyć jakie jest przesłanie i sens tego anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować