Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 19:28, PAPISHON napisał:

Co będe Ci tłumaczyć... tu nie chodzi tylko o miłość tyhc osobników, musiałbyś oglądnąć żeby
zrozumieć...

oglądałem i ... nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:26, Baal Namib napisał:

Ale jeszcze wcześniej, gdzieś z 5 lat temu, leciał gdzieś jeszcze :P Chyba po Fox kids, około
21:00 też :)


nie ... leciał po Minimaxie... a minimax to ZigZap tylko nazwę zmienili. Swoją drogą Hyper na początku też się inaczej nazywał... Wtedy leciał od 20:00 do 24:00, a nie od 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na anime nie narzekam, GTO sobie odpuściłem, ale Chobits i Fullmetal Alchemist były naprawdę fajne. Ale trochę przeginają z Chobits, puszczają całą serię chyba już po raz 4. Zdecydowanie bardziej wciągnął mnie Stalowy Alchemik, i żałuję że nie nagrywałem wszystkich odcinków po kolei, bo z chęcią pośmiałbym się jeszcze z kompleksu niskiego wzrostu Eda :P RT rzadko oglądam, często za to zostaję na Fresh Air. Dobry program, pozwala zastąpić niekiedy kilka recenzji z gazet i for. Tam na przykład przekonałem się do STALKER-a(generalnie nie lubię strzelanek), ale niestety nie kupię go, bo mam za słabego kompa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie, na minimaxie :) Zapomniałem... Tam leciała moja ulubiona bajka z dzieciństwa... "Tin tin" Tak, to było coś. A hyper nazywał się chyba "Game one" O ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:06, Baal Namib napisał:

właśnie, na minimaxie :) Zapomniałem... Tam leciała moja ulubiona bajka z dzieciństwa... "Tin
tin" Tak, to było coś. A hyper nazywał się chyba "Game one" O ile dobrze pamiętam.


w ogóle Minimax i późniejszy ZigZap były fajne, a teraz jak włączyłem po ogromnej przerwie to wszystko jest nudne - może dlatego, że starszy jestem? A Hyper taki sam - anime, które mnie wkurza, dużo powtórek i wtedy kiedy oglądam to nie leci RT, a jak leci to, o zgrozo już połowa programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną grą anime, w którą grałem, i mi się podobała, to jeszcze na playstation1 to Final Fantasy, nie pamiętam która część. Ale jeszcze ją mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:04, Lfdracon napisał:

Zdecydowanie
bardziej wciągnął mnie Stalowy Alchemik, i żałuję że nie nagrywałem wszystkich odcinków po
kolei, bo z chęcią pośmiałbym się jeszcze z kompleksu niskiego wzrostu Eda :P


Na pewno będziesz miał jeszcze ku temu okazję. Hyper każde anime puszcza przynajmniej 3 razy.
A 6 maja ponoć ma być kinówka FMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 09:53, ROMUŚŚŚŚ napisał:

oglądałem i ... nic :P

... Oglądałeś, ale czy uważnie ? Chyba nie, skoro tylko zauważyłeś w tym anime miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:49, PAPISHON napisał:


> oglądałem i ... nic :P
... Oglądałeś, ale czy uważnie ? Chyba nie, skoro tylko zauważyłeś w tym anime miłość...

no to może mi wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:10, ROMUŚŚŚŚ napisał:

>
> > oglądałem i ... nic :P
> ... Oglądałeś, ale czy uważnie ? Chyba nie, skoro tylko zauważyłeś w tym anime miłość...

no to może mi wytłumaczysz?

To nie jest wątek do takich pogawędek, jak chcesz to zagadaj na GG albo Xfire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:45, PAPISHON napisał:

> >
> > > oglądałem i ... nic :P
> > ... Oglądałeś, ale czy uważnie ? Chyba nie, skoro tylko zauważyłeś w tym anime miłość...

>
> no to może mi wytłumaczysz?
To nie jest wątek do takich pogawędek, jak chcesz to zagadaj na GG albo Xfire...

daj gg to o tym pogadamy. Zaczne specjalenie oglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:28, ROMUŚŚŚŚ napisał:

> > >
> > > > oglądałem i ... nic :P
> > > ... Oglądałeś, ale czy uważnie ? Chyba nie, skoro tylko zauważyłeś w tym anime
miłość...
>
> >
> > no to może mi wytłumaczysz?
> To nie jest wątek do takich pogawędek, jak chcesz to zagadaj na GG albo Xfire...
daj gg to o tym pogadamy. Zaczne specjalenie oglądać :P

a ok masz w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:09, Grzybek90 napisał:

Wie ktoś może w jakie dni i o jakiej godzinie leci review territory?

Środy i piątki. Po szczególy zapraszam na mój gramsajt, bo poświęciłem temu super programowi osobny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 21:22, HiroshiTakubo napisał:

Środy i piątki. Po szczególy zapraszam na mój gramsajt, bo poświęciłem temu super programowi
osobny wpis.


A premiery nowych odcinków są o 22.00 w ostatnią niedziele miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyper [jak dla mnie] to najlepsza stacja o grach komputerowych, może dlatego, że ...... jedyna :P. Niestety nie ma żadnej konkurencji, a szkoda. Lubię sobie pooglądać Fresh Air. Jedyny program w którym możemy przyjrzeć się tak dokładnie grze przed zakupem. Żadna recenzja tego nie zastąpi. Jedyną rzeczą której nie lubię na Hyper''ze to Java games. Program strasznie mnie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyper żądzi Fresh Air Anime jak jest fajne (np FMA), Replay, hot news i Reviwev teritory oraz ściągawki apollo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem go oglądać około sześć lat temu:P. Nigdy w polskiej telewizji nie widziałem lepszego programu o grach, zawsze najbardziej podobał mi się przegląd "starszych" gier i video recenzje...nie wiem czy wciąż jest taki "dział". Niestety dwa lata temu aster(u którego mam kablówkę) z nieznanych mi niestety przyczyn już go nie nadaje;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:04, Word up napisał:

Niestety dwa lata temu aster(u którego mam kablówkę) z
nieznanych mi niestety przyczyn już go nie nadaje;/.

Też tak miałem i dlatego przeżuciłem się na UPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że już nie puszczają Tajnych Kodów Playa. Mi się trochę przydało.
Ale najlepsze jest anime zwłaszcza FMA, NGE i Chobits :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować