Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 12:57, maciek999 napisał:

Ohohoo dzisiaj premiera rteportażu z Games Convention 2007 :D Będzie co oglądać :D

sorry za drugiego posta ale właśnie zauważyłem, że mój post jest setnym :D widać. że ten temat rośnie w siłę ;D 200 lat, 200 lat niech żyje żyje nam... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 19:16, DartiReviMaster napisał:

Tak Hyper to super kanał. Szkoda ze leci tak późno i nie zawsze jest o grach. Ale nie które
kreskówki są bardzo fajne :)


Zgadzam, się z tobą w 100% procentach, lecz to nie są kreskówki. To są Anime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię program Review Territory, który ukazuje gry od innej strony. Redaktorzy prezentują specyficzny rodzaj poczucia humoru i nie wszystkim przypada on do gustu, ale mi się tam podoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tak... Hyper to był program (w moim mniemaniu był bo odcięli mi ten program na ktorym leciał) te gierki eh... az serce rosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje, że puszczają to trochę późno, a mi się jeszcze nie chce czekać jak miną anime. Dawno już nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 21:00, starstone napisał:

Ja tam lubię program Review Territory, który ukazuje gry od innej strony. Redaktorzy
prezentują specyficzny rodzaj poczucia humoru i nie wszystkim przypada on do gustu, ale mi
się tam podoba... :)

O tak, Reviec Territory jest fajne- gdyby tylko Tadueszeusza w nim nie byłó. Typa nie trawię, jego poczucie humoru jest na poziomie dresa z zawodówki. Ale Miłośz, o ten człowiek potrafi rozmieszyć mnie do łeż, te jego porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:56, PRINCE JANEK napisał:

Ja tam lubię obu, a zwłaszcza Tadeusza... gość mnie rozwala tak jak maskotki Miłosza :P Są
niesamowici!

Są super ci goście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:32, Malakhir napisał:

Są super ci goście!!!

Przestań wykopywać stare tematy , zwłaszcza jeśli nie masz w nich nic do powiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 20:37, Blade' napisał:

> Są super ci goście!!!
Przestań wykopywać stare tematy , zwłaszcza jeśli nie masz w nich nic do powiedzenia .

O żesz ty masz znak obojniaka to się nie wymądrzaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:29, rafekx 12 napisał:

A co sądzicie o prowadzących program Fresh Air Tadeuszu i Miłoszu?


Z tego co wiem oni nie prowadzą Fresh Air, chociaż już dawno tego nie oglądałem, więc kto wie... A co o nich sądzę? Fajni goście, szczególnie dobrze wychodzi im Review Territory. W ich rozmowach nie ma sztuczności i raczej nie trzymają się sztywno scenariusza, wszystko wydaje się być bardzo naturalne i spontaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować