Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 22:43, sz94 napisał:

Tadeusz i Miłosz wymiatają, oni są nie do pobicia :)

Ale ostatnio nie widzę żadnych maskotek :P W sumie to czekam na następny odcinek, bo aktualny obejrzałem już bodajże 4 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, RT jest świetne. Cięte żarty Tadeusza i Miłosza są naprawde zabawne. Fajnie też wypadają ich recenzje, podoba mi się. Hehe, fajnie było, jak kiedyś opisywali dodatek do WoW''a TBC i mówili takim "WoW''owym slangiem" tak, że przez ok. 2 min nikt kto nie grał w tą gre nie mógł ich zrozumieć, dla ułatwienia na dole ekranu leciało "wolne" i zabawne tłumaczenie tego, co w danej chwili mówili =) To było świetne, hehe. Miłosz i Tadeusz, jesteście świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja też ich uwielbiam :) Rzadko kiedy można oglądać tak dobraną parę telewizyjną, jak w RT. Tadeusz i Miłosz są zabawni, a ich teksty powalają, chociaż ostatnio nadużywają w nich słowa "jądra". xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, m.in. w recenzji Assassin''s Creed :P.
Ostatni odcinek zaliczam do jednego z lepszych, recka Crysis''a, z tekstem "Twoja stara gra w Crysis''a" wymiata xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam oglądać Hyper''a :D Można trochę się o grach dowiedzieć, no i co najważniejsze pośmiać! :D Review Territory i Hyper Classic to moje ulubione programy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Hyper to bardzo fajny program, ale szkoda że nie jest osobnym programem. Bo niestety trzeba na niego poczekać oglądając ZigZapa co nie każdemu się podoba. Ale tak ogólnie to Hyper jest spoko, szczególnie fajnie jest kiedy puszczają making of, z jakiejś produkcji. Ostatnio było Uncharted: Drake''s Fortune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 23:06, milten6 napisał:

Fakt, m.in. w recenzji Assassin''s Creed :P.
Ostatni odcinek zaliczam do jednego z lepszych, recka Crysis''a, z tekstem "Twoja stara gra
w Crysis''a" wymiata xD.

Twoja stara klaszcze u Rubika xD

A tak ogólnie po za jądrami używają często idiomu czochracz moszny :P Kto nie wie o co chodzi, niech lepiej nie pyta :]
No i jeszcze fajnie było, jak na wakacjach we Fresh Air puszczali powtórki i np. pokazywali wszystkie części Heroesa (w jednym programiku) oraz Gothica :) Co za czasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dokładnie, kiedy leci Review Territory?? Bo nigdy nie mogę utrafić. Oglądał ktoś the best o RT na YouTube?? Śmiechowe :) Najlepsze było o zbieraniu drewna i kryształów w Heroesach i to jak Miłosza zatkało, gdy Tadeusz mu powiedział, że w jakiejś grze można skonfigurować osobny klawisz do sprzęgła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jest w każdy poniedziałek, środę i niedzielę, około 22. Premierowe odcinki są chyba w ostatnią lub pierwszą niedzielę miesiąca o 22. Zresztą najlepiej sprawdzić sobie na stronie Hypera, jest cały program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:26, Erton napisał:

Wiadomo dokładnie, kiedy leci Review Territory?? Bo nigdy nie mogę utrafić. Oglądał ktoś the
best o RT na YouTube?? Śmiechowe :) Najlepsze było o zbieraniu drewna i kryształów w Heroesach
i to jak Miłosza zatkało, gdy Tadeusz mu powiedział, że w jakiejś grze można skonfigurować
osobny klawisz do sprzęgła :)

Jutro będzie nowy o 22 :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 22:42, milten6 napisał:

Ich RT jest boskie, "konkurencyjne" gram.tv wypada przy nich blado, bardzo blado :P.


No zgadzam się z tobą a oglądałeś wczoraj, jazda była o Mass Effecta i Crysisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 10:57, PsP GaMeRzOnE napisał:

> Ich RT jest boskie, "konkurencyjne" gram.tv wypada przy nich blado, bardzo blado :P.

No zgadzam się z tobą a oglądałeś wczoraj, jazda była o Mass Effecta i Crysisa

Heh, tylko, że ten odcinek jest już od miesiąca :P A jutro o 22 jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:11, maciek999 napisał:

> > Ich RT jest boskie, "konkurencyjne" gram.tv wypada przy nich blado, bardzo blado
:P.
>
> No zgadzam się z tobą a oglądałeś wczoraj, jazda była o Mass Effecta i Crysisa
>
Heh, tylko, że ten odcinek jest już od miesiąca :P A jutro o 22 jest nowy.


Aha OMG, ale siara, ale to nic no bo wiesz za często nie miałem czasu Hypera oglądać więc jak usiadłem przed premierą nowego Pottera, to se pomyślałem że to nowe jest. Aha w ramówce na stronce nie widziałem żeby było Review Territory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:26, Erton napisał:

Wiadomo dokładnie, kiedy leci Review Territory?? Bo nigdy nie mogę utrafić. Oglądał ktoś the
best o RT na YouTube?? Śmiechowe :) Najlepsze było o zbieraniu drewna i kryształów w Heroesach
i to jak Miłosza zatkało, gdy Tadeusz mu powiedział, że w jakiejś grze można skonfigurować
osobny klawisz do sprzęgła :)

Hehe :] Dzięki za cynk, rzeczywiście nie do pobicia ten the best of RT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi to są na Hyperze .... No kto ?? ...
Nikt inny jak Tadeusz i Miłosz :) oni wymiatają
No i oczywiście nie można zapominać o dobrych Anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować