Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 16:23, kedzior141 napisał:

Nie spamuj... To nie jest odpowiedni temat...Przeczytaj regulamin...ojeju...

nic sie chyba nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:38, Uther92 napisał:

Nie możesz przemyśleć wypowiedzi i napisać to w jednym poście, a nie w kilku kolejnych
?

dobry pomysł. ale odpowie ktoś mi na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:50, PonuryŻniwiarz napisał:

Banalny jest ten konkurs.Każde dziecko zna na to odpowiedz


Przecież w konkursach sms''owych, o to właśnie chodzi. Jak pytania są banalne, to większa szansa, że dostaną o wiele więcej sms''ów i za tym idzie większy zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:41, Wintesun napisał:

No prosze, widze że kariere w telewizji robisz, narazie tylko nickiem ;] Ładnie tak stalkerów
dla sławy zabijac? Może autograf? Gz ;].

Jak chcesz to moge dac;-) Wojskowych nie lubie i dlatego to pokazałem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohoh, już dawno nie oglądałem Hypera, bo go po prostu nie mam, wielka szkoda :(. Fajnie programy były, recki gier i w ogóle. Za to mam pytanie, czy dalej jest program i jak sie nazywa,w którym można zobaczyć Tadeusza i Miłosza? Bo oni ownia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 23:17, Budep napisał:

Ohoh, już dawno nie oglądałem Hypera, bo go po prostu nie mam, wielka szkoda :(. Fajnie
programy były, recki gier i w ogóle. Za to mam pytanie, czy dalej jest program i jak
sie nazywa,w którym można zobaczyć Tadeusza i Miłosza? Bo oni ownia ;D


Jeśli dobrze pamiętam to "Review Territory". A program lubię, mam ten kanał, ale niezbyt często go oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:17, Paje96 napisał:

Kiedyś oglądałem Hypera u dziadaka bo on miał ten kanał na którym Hyper leciał.Teraz
nie oglądam bo rzadko bywam tak póżno u dzadka bo pamiętam że Hyper lecciał coś ok.24

Od 21:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ten hyper to dziwny program ;]
Większość zajmują jakieś trailery które nic nam o grach nie mówią, często powtarzają się one w jednym paśmie...
Wysoko amatorski program, niestety najlepszy w polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty godosz, przecież klipy są piętnastominutowe, a poza nimi są tylko krótkie reklamy :P W dodatku te Klipy to taka zapchajdziura, często leci w późnych porach. Poza nimi mamy Fresh Airy, relacje, Review Terrytorry, Replay, Game Factory, Making Of, Anime (^^) i coś tam jeszcze :P
Tadeusz z Miłoszem bardzo ciekawie prowadzą program, tylko to nowe studio jakoś nie pasuje, za dużo światła przez te okna :d. Lepsze dla mnie było poprzednie, wiele ekranów, na stole sporo sprzętu i różnych takich growych śmieci.
Fresh Airy też bardzo lubię. Wczoraj było o Mirror''s Edge, szkoda, że tak późno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było Hyper lubię, lecz i tak wydaje mi się on nieco inny. Dlaczego? Ponieważ od pewnego czasu wydaje mi się, że dystrybutorzy im płacą za recki. Zauważyliście, że jeszcze nigdy nie zgnoili ŻADNEJ, absolutnie żadnej gry - każdą wychwalają? Nawet słowa źle nie powiedzieli o takim np. Gothic 3: Forsaken Gods który zbiera oceny pokroju 6/10 :/ Głównie chodzi mi o Fresh Air. Review Territory jest w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tyle powtórek nie rozumiem, przecież mogli by dać jakieś archiwalne odcinki RT, czy Fresh Air(może nie mają miejsca na dysku i usuwają stare ale to niech chociaż na płytkę nagrają hehe xD). Ale i tak jest to na chwile obecną najlepszy polski program o grach, i nie tylko bo przecie i anime są xD. Chociaż ostanio jakieś słabinki dawają xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować