Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Program Hyper

215 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2005 o 21:07, Child of Pain napisał:

Wcale nie jest super, ma w ciul powtórek a i zawartość często jest taka sobie. Ma dwie wady, że jest;) i to że puszczają
neon genesis evangelion(a ja właśnie nie mam teraz cyfry;( .

Kurde chciałem napisać zalety zamiast wady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 20:29, Patryk R napisał:

Co o nim sądzicie dla mnie jest super

Jest to kanał dla każdego - głównie dla dzieci, a nie takich "powaznych" ;) graczy jak my. Dobrze by bylo by w internecie pojawila sie telewizja nadajaca specjalny program robiony naszym jezykiem. Bez ugrzecznien i setek powtorek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:08, Child of Pain napisał:

> Wcale nie jest super, ma w ciul powtórek a i zawartość często jest taka sobie. Ma dwie wady, że jest;) i to że puszczają

> neon genesis evangelion(a ja właśnie nie mam teraz cyfry;( .
Kurde chciałem napisać zalety zamiast wady:P


Ma wiele wad ale trzeba spojrzeć na to z innej strony w Polsce niewiele jest programów o grach
i wcale nie jast taki zły jak piszecie choć powtórki też mnie denerwują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem codziennie i był dla mnie głównym centrum informacji o świecie gier. Ale tylko do czasu gdy go mi zlikwidowali z kablówki ;(;(;( A tak chętnie bym sobie jeszcze pooglądał np. Fresh Air - chyba ciągle takie coś jest, czy się już zmieniło?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł i wykonanie są super, ale te powtórki to faktycznie za często są - powinni conajmniej o 1/3 ukrócić. Fajne konkursy - tyle że nic nie mogę wygrać. Pozatym ciężko jeśli chodzi o cyfrę - dużo chcą za tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 22:58, Monte Christo napisał:

Pomysł i wykonanie są super, ale te powtórki to faktycznie za często są - powinni conajmniej o 1/3 ukrócić. Fajne konkursy
- tyle że nic nie mogę wygrać. Pozatym ciężko jeśli chodzi o cyfrę - dużo chcą za tak mało...

Trafiłeś w sedno sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:07, Patryk R napisał:

> Pomysł i wykonanie są super, ale te powtórki to faktycznie za często są - powinni conajmniej o 1/3 ukrócić. Fajne konkursy

> - tyle że nic nie mogę wygrać. Pozatym ciężko jeśli chodzi o cyfrę - dużo chcą za tak mało...
Trafiłeś w sedno sprawy

Popieram cię i uważam że w wczoraj w sciągawki APOLLO za mało było o GTA SAN ANDREAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że w Frash Air pokazują tam gry wydawane tylko przez CD Proejkt i EA Games. Takich hitów jak Far Cry, Doom 3 albo Hal-Life 2 tam nie pokazywali, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 10:43, PAPISHON napisał:

Ja zauważyłem że w Frash Air pokazują tam gry wydawane tylko przez CD Proejkt i EA Games. Takich
hitów jak Far Cry, Doom 3 albo Hal-Life 2 tam nie pokazywali, a szkoda :(

Przepraszami że piszę3 (o zgrozo) posta coś mi sięz netem wali i i myślałem że poprzedniego posta mi nie wysłało więc napisałem drugiego. Przperaszam jeszce raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować