Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Majówka na złoto na XBL

35 postów w tym temacie

Heh, do pierwszego maja mam golda, tak więc za darmo pogram sobie te kilka dni dłużej :) Mam nadzieję, że live! nie dostanie zadyszki, chciałbym pograć sobie w miarę komfortowo.

----
Ciekawe ile postów się tutaj pojawi nim ktoś napiszę "TO MICROSOFT DAJE COŚ ZA DARMO?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miły ruch ze strony M$. Z chęcią ujrzałbym również parę "arcadówek" z możliwością darmowego pobrania (od dawna poluję na Duke Nukem 3D, Doom i Worms).

@KrisK91

> Ciekawe ile postów się tutaj pojawi nim ktoś napiszę "TO MICROSOFT DAJE COŚ ZA DARMO?".

Ciekawe kiedy pojawi się tutaj Uboot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Też czekam na Uboota :D
Będzie zabawa. A co do samego newsa to dobrze, coraz więcej słyszę o takich akcjach. Sam nie skorzystam bo czekam na polskiego live ale jednak MS ma ode mnie plusa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a ja na majówkę wyjeżdżam... <ściana>
Nie żebym wolał X360 od 'super fajnego wyjazdu', ale jest jeden problem.
Najpierw trzeba mieć ten super-fajny wyjazd. Doh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 12:21, Majkes napisał:

Pytanie kto będzie siedział przed konsolą podczas majowki? o_O


Microsoft to przewidział i właśnie dlatego daje w tym terminie, a nie w innym. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny ruch ze strony Microsoftu, jeśli znajdę chwile czasu to sobie pare achievementów w GTA 4 nabije i sprawdzę jak się po sieci gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, majówka dla mnie również będzie super chociaż nie mam x''a ponieważ jadę do warszawy odebrać swoje ps3 wraz z Killzonem 2 i Resident Evilem 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:37, Revan91 napisał:

Mogliby każdemu wbić 800 MSP, a nie darmowy LIVE, jak jest miesiąc za 10 zl na allegro.


Pan tutaj dobrze prawi, piwa mu!
A najlepiej by było gdyby wydali za darmo jakąś dobrą produkcję z XBLA, np. Duke Nukem 3D albo Castle Crashers, eh - marzenia.


Zaitsev Napisał


Oprócz darmowej gry multiplayer, Microsoft przygotował specjalne turnieje z nagrodami, a nawet obiecał wrzucenie na Rynek "ekskluzywnych" filmów HD oraz gier.


More info, please? Nie do końca zrozumiałem - wrzucenie na rynek "ekskluzywnych" gier? Nowe produkcje na XBLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 13:37, Revan91 napisał:

Mogliby każdemu wbić 800 MSP, a nie darmowy LIVE, jak jest miesiąc za 10 zl na allegro.


Hehe, i właśnie dlatego dali Live :) A na allegro jest już drożej... :(
Ja nie skorzystam i tak z dobroci M$, bo po primo mam golda do 20 maja , a po secundo nie mam dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować