Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowy Driver!

27 postów w tym temacie

Wrum, wrum...to mi przypomniało, że muszę w końcu zrobić prawo jazdy :] A to oznacza tylko jedno - nauczcie się latać.

Pierwszego drivera miałem w pamięci dość długi czas...Kolejne jakoś tak...mignęły i zniknęły w oddali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 19:14, Kaucz napisał:

Już 5 dni ten news lata po sieci.


A myślisz, że jak szybko do Polski docierają takie informacje? Przecież najpierw trzeba wysłać list specjalnie do tego wynajętym diliżansem, a potem jeszcze modlić się, żeby go Janosik nie przechwycił...

Driver Parallel Lines był grą dobrą, jednakże nie aż tak dobrą i pasjonującą, żeby mi się szybko nie znudził. 3-ka to był kompletny niewypał a w poprzednie części nie grałem. Wszystkiego trzeba spróbować więc 5-tką nie pogardzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko po jakiego groma ciagna ta nudna serie. Toc te gry to wielka nuda na resorach.Nie wiem czym ludzie podniecali sie grajac w pierwsza czesc , jazda z punktu A do B na czas i nic po za tym. Widac nie wiele juz trzeba ludzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 10:22, jac22 napisał:

Zastanawia mnie tylko po jakiego groma ciagna ta nudna serie. Toc te gry to wielka nuda
na resorach.Nie wiem czym ludzie podniecali sie grajac w pierwsza czesc , jazda z punktu
A do B na czas i nic po za tym. Widac nie wiele juz trzeba ludzia.


Dzisiaj może i gra jest nudna ale w 99 było to coś nowego. Wielkie miasto (4 miasta), pościgi, ucieczki, pisk opon, świetna fizyka jazdy. GRA była hitem. Pamiętam jak do kolegi po lekcjach sie chodziło żeby w nią na Play stacji pograć. Driver''a zawsze będę miło wspominać. Mam nadzieję, że nowa część pozostanie przy korzeniach serii i twórcy nie będą na siłę chcieli zrobić z niej klona GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować