Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - nowe szczegóły

42 postów w tym temacie

Już nie mogę się do czekać, jedynka była dla mnie jedną z najlepszych gier w jakie grałem(mi ta powtarzalność wcale nie przeszkadzała, a tytuł ukończyłem niemal w 100%(nie chciało mi się zbierać flag)).Niepokoii mnie jedynie fakt że bohater będzie podrywaczem, charakter Altaira idealnie pasowała do roli Assasina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmmm, ale smakowicie się zapowiada ... ah, co to będzie za gra! Cud, miód i orzeszki, zaprawdę powiadam wam ;) I te dwa ukryte ostrza, ciekawe jakie z tego ataki będzie można wyprowadzać ^^
No i ta część spiskowa gry będzie rozwinięta, a bardzo mi się podobała w jedynce ;D
Po prostu nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sie nie zdziwil gdybysmy mieli za zadanie uciec Desmondem z budynku Abstergo. I dowiedzenie sie o co chodzilo przedstawicielom tej firmy.

Ale to tylko moje przypuszczenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd potwierdziło się, ze Da Vinci będzie w AC2 domyślałem się, że będzie on mentorem Ezio tak jak w AC1 był nim dla Altaira Al Mualim. Ciesze się, że dobrze sie domyślałem ;P

> Ja to bym sie nie zdziwil gdybysmy mieli za zadanie uciec Desmondem z budynku Abstergo.
> I dowiedzenie sie o co chodzilo przedstawicielom tej firmy.
>


Ja bym czegoś takiego oczekiwał raczej w 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intrygujące zakończenie hmm... jak bym to już gdzieś spotkał?! Aha, przecież AC tak naprawdę się nie skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większa różnorodność misji, niczego innego nie brakowało, no jeszcze ten drętwy Miles troszkę przeszkadzał i irytował. Czuję, że będę zadowolony z dwójki. Btw. powinni także zaimplementować do gry wyrenderowane filmy. Dodałoby to uroku (pamiętacie ten z 1-szej części? Mniam.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi kiedy pan Miles posiądzie wystarczająco dużo umiejętności swojego przodka aby można było dokonywać czegoś naprawdę konkretnego w rzeczywistości a nie przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ezio to po polskiemu Edzio. ;) Ten charakter podrywacza kojarzy mi się bardziej z prinsejem persowatym, ale może zawsze coś z tego miłego wyniknąć. Powtarzalność questów nie przeszkadzała mi, ale i tak się ucieszę z ciekawszej rozgrywki i tej dynamiczniejszej akcji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze ma sie wiecej dziac w przypadku Desmonda, wlasnie ten kontrast miedzy akcja w "przeszlosci" byl swietny. Tajemniczosc, chec poznania chociaz odrobiny informacji jako Desmond wspaniale wspolgrala z akcja jako Altair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi pasuje ten Uwodziciel. Chociaż mam nadzieję, że nie zabije kobiety kiedy już uwiedzie z niej informacje :)
Leo da Vinci...Może Dan Brown napisze w przyszłości "Sekretny uczeń Wielkiego Mistrza Leo Da Vinci" ;p

czekam ze niecierpliwością.
AC2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada. Większa różnorodność misji, dwa ostrza, wynalazki da Vinviego (mam nadzieję, że zachowają umiar w kwestii zaawansowania technicznego). Jeśli już miałbym się do czegoś przyczepić to do zmiany charakteru. Lekkim niepokojem napawa mnie fakt, że bohater ma być podrywaczem.
Cóż, do premiery zostało jeszcze sporo czasu i być może nowe cechy zabójcy nie będą aż tak złe jak wydaje mi się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się naprawdę obiecująco, ale zdecydowanie wolałbym kogoś na kształt Altaira niż ciepłego uwodziciela. Najbardziej zaciekawiła mnie informacja o Leonardo da Vinci. Na chwilę obecną nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak będzie "kształtować się nowy świat AC", ale jest to naprawdę ciekawe. Większa swoboda i poprawione błędy z pierwszej części to zdecydowany plus.

"Co jednak najciekawsze, ma ono jednoznacznie wskazywać na to, że gracze doczekają się trzeciej odsłony Assassin''s Creeda".

O tym, że powstanie też trzecia część było mówione już przed wydaniem pierwszej o ile się nie mylę : ).

"Assassin''s Creed 2 ma zadebiutować przed najbliższymi świętami Bożego Narodzenia".

Bardzo dobra informacja : ). Oby tylko nie było żadnych dłuższych obsuwek.

Osobiście nie mogę się doczekać kolejnych porcji informacji jak i samej gry, która to na 101% będzie moja : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że teraz się napalam na próżno. Z jedynką przed premierą też były takie wielkie oczekiwania do tej gry i się wkońcu wszyscy rozczarowali. Ja żałuje wydanych 80 zł :( Mam nadzieję że przy 2 nie będe żałował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować