Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 2 - nowe szczegóły

42 postów w tym temacie

A ja nie żałuje wydanych pieniędzy,pomimo powtarzalności misji.Dla mnie to wspaniała gra.Jeżeli Assassin''s Creed 2 będzie jeszcze lepsz to muszę go mieć.Bardzo mnie intrygowało w jedynce to zakończenie ze złotym czymś.Ciekawe co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed to świetna gra, ma klimat, fabułę, świetnych 2 bohaterów i szczyptę Sci-Fi - to czego potrzeba do geniuszu. Druga część będzie na pewno jeszcze lepsza. Zabrakło mi tylko trochę za mało interaktywnego otoczenia, tzn. żeby można było więcej zniszczyć, ucieczki, i walki w rozsypującym się otoczeniu mogą być wspaniałe.
EDIT: Hmmm... nie pogardziłbym również FPP - tak jak to zostało przedstawione w Mirror's Edge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynke grałem i postac Altaira mi sie bardzo podobała. Nie rozumiem co ubisoft ma z tym cipłym uwodzicielem. Nie wystarczy ze księcia persji przerobili na idiote?! Reszta pomysłów jak najbardziej mi sie podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah.. nie moge sie doczekacz Asassina Creed 2 ... super że chociaż wiadomo co bedzie poprawione..Ale ciekawe jakie bedzie miec wymagania sprzętowe??????!!!!!!!!
Ale kase jusz powoli bede zbierał bo napewno kupię AC2!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak, Altair i tamte czasy oraz Zakon Asasynów super pasował do klimatu gry. I jeśli będzie tak jak myślę, a myślę o jednym asasynie i mistrzu [Leonardo] to tak jakoś. I pewnie na końcu czeka nas walka z Leonardem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co tu czytam...God Bless Ubisoft ;]
Nie pożałowałem ani złotówki wydanej na jedynkę. Same kontynuacje wychodzą w tym roku xD
Nie mogę się doczekać tej końcówki roku...
Tylko szkoda, że Ezio już nie będzie taki lodowaty jak Altair...
Lovelas zabójca xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, cacy, miód, cud i orzeszki....TYLKO CZEMU LOWELAS?! Altaira uwielbiałem nie tylko za ten kaptur, ostrze itp., ale głównie za to zimno. A teraz co? Będzie płakał przy każdym zabójstwie :P? Zapowiada się jednak ciekawie. Im więcej informacji, tym bardziej przekonuję się w mniemaniu, że ta gra pobije 1, która była świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok z pierwszą częścią jak było każdy kto grał wie. AC nie był zły, ba, momentami wymiatał - widać tam wyraźnie zalążki czegoś wielkiego, potencjał był. Koniec końców i tak liczę mocno na Ubi, oby AC 2 okazał się cudowną, ociekającą miodnością grą:) Rany, a jak im się NAPRAWDĘ uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że misje będą NAPRAWDĘ różnorodne. Bo chociaż w pierwszą część nie grałem to jednak sporo się naczytałem na temat schematyczności zadań. Mam nadzieję że ogólnie gra będzie majstersztykiem zarówno w kwestii gameplayu jak i w technicznych dziedzinach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać...:) A na końcu czeka nas pewnie walka z Leonardem który będzie używał karabinu maszynowego, helikoptera, łodzi podwodnej i czego to on jeszcze nie wymyślił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko o to zakończenie martwię...
"Co jednak najciekawsze, ma ono jednoznacznie wskazywać na to, że gracze doczekają się trzeciej odsłony Assassin''s Creeda. "
Tak, psia kostka, znowu urwie się w 3/4 i czekaj panie na 3. część... Naprawdę przestane lubić ubi jeśli zrobią taki numer po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plada, to że jest lovelasem(znaczy uwodzicielem) nie znaczy, że będzie miękki. Założę się, że pojawi się misja w której trzeba uwieść żone/córkę/matkę/siostrę/kochankę któregoś z naszych celów, żeby zdobyć od niej informacje.
Poza tym czy fakt, że będzie uwodzicielem przekreśla to, że nie może być zimny i wyrafinowany?
EDIT:
> Nie mogę się doczekać...:) A na końcu czeka nas pewnie walka z Leonardem który będzie
> używał karabinu maszynowego, helikoptera, łodzi podwodnej i czego to on jeszcze nie wymyślił:P

Tak...może od razu zrzucimy wszystkim atomówkę na głowę z latającej machiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Altairem się nawet utożsamiałem. Wredny, zimny, zdekka zapatrzony w siebie. A Ezio (co za zrąbane imię), lowelas (zabójca?), ciepły (łahahahahahahaha) i ten zrypany strój (bez komentarza). Po za tym... IŚTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować