Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

B 1943 na PC później w trosce o graczy

31 postów w tym temacie

No i *** bombki strzelił. A myslałem, że będize w co pograć na wakacjach. W sumie wrzesień to tez wakacje ale zawsze się jakieś poprawki znajdą i inne bajery to i czasu na granie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auto regeneracja zdrowia jest na prawdę niezłym pomysłem, ale zmienia się kompletnie cała równowaga rozgrywki. Żeby to zmienić, muszą zrobić całą masę zmian. Niech to potrwa, ale niech wypuszczą coś na prawdę dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w bf heros jest chyba do 24 gracz i sorry ale brakuje mi tych jeszcze po 4 na jedną stronę, bo mapki czasem są za duże na tak mało graczy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo "troszczą" się o PC''towych graczy to niech najpierw zrobią wersje na PC, a dopiero potem tworzą "możliwie najlepsze wydanie" na konsole.

To wszystko to po prostu marketingowy bełkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O... i do grania przez neta polecam counter strike-a xD. Zarabista gierka. Chociaz nie wiem jak wielkie mapy sa w innych grach to podstawowy sklad na spary (mecze) to 10osob, 5 vs 5. Ale wydaje mi sie ze powinno byc chociaz 7 vs 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czasu pojawienia się konkretów, czekałem na tą grę. A tu nagle jakieś śmieszne wieści, bum - brak paska zdrowia, mniejszy nacisk na team play, i inne pierdoły, ogólnie to co jest silną stroną serii Battlefield, zostało usunięte, brawo ! Do tego 24 graczy .... Przecież 15 vs 15 na Wake Island to jest mało ...

Podsumowując - jeśli wersja PC nie wniesie nic nowego i pozostanie taka jak ją zapowiadają to nawet nie kupuje, bo od odpoczynku od BF 2 mam CoD''a 4 albo Project Reality.

W sumie Dice idzie na łatwą kasę - zrobili prostą grę, żeby każdy ją ogarnął bez problemu i się nią podniecał. Zobaczymy co im z tego wyjdzie, ale ja się na to nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chcę żadnych konsolowych fajerwerków w pecetowych grach w stylu regeneracja zdrowia czy niekończąca się amunicja - bez przeszkód mogę czekać, jeśli faktycznie to wywalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam nie chcę żadnych konsolowych fajerwerków w pecetowych grach w stylu regeneracja

Dnia 27.04.2009 o 14:35, Laid_back napisał:

zdrowia czy niekończąca się amunicja - bez przeszkód mogę czekać, jeśli faktycznie to
wywalą


Gdyby coś takiego napisał jakiś dzieciak to jeszcze bym zrozumiał - ot jakiś małolat chce wywołać kolejną "flame wars" konsole vs PC. Kiedy jednak coś takiego pisze konsul gramu... to po prostu ręce opadają...

Regeneracja zdrowia to durny patent - tyle że ten durny patent zastąpił równie durne apteczki znajdowane w różnych dziwnych miejscach na polu bitwy. Jest to dziś standard, choć są gry, które nadal stawiaja na "apteczki". Jak dla mnie oba rozwiązania są niedoskonałe, od biedy wole jednak regeneracje niż apteczki. Na blaszaku samoregeneracja zdrowia w FPSie wystąpiła bodajże po raz pierwszy w 2005 r. przy okazji premiery "Call of Duty 2". W czysto blaszakowym "Crysisie" również jest samoregeneracja.

Dlaczego w BF 1943 ? Od początku było wiadomo, że będzie to gra luźniejsza, skierowana dla "casuali, stąd "nieskończona amunicja" i regeneracja zdrowia - więc nie wiem o co pretensje ? Nie chcesz nie kupujesz. Ja sobie odpuszcze. BTW - nieskończonej amunicji nie spotkałem jak do tej pory w żadnym konsolowym ani pecetowym FPSie, więc skoro sugerujesz że to konsolowy patent, to warto żebyś zarzucił jakimś tytułem aby poprzeć czymś tą swoją hipotezę.
W ostatniej odsłonie cyklu (BF: Bad Company) oczywiście też tego ni ma - ani samoregeneracji ani nielimitowanej amunicji.

Jeszcze jedno - wersja pecetowa powinna być bardziej poważna z prostego powodu. Na konsolach będzie to gra dla "casuali". Na PC taką rolę będzie pełniło darmowe "BF:Heroes" (na konsolach tej gry nie będzie)- więc dla DICE zrobienie dwóch bardzo podobnych gier dla tej samej grupy byłoby strzałem w stopę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bez nerwów :) Ja stawiam na apteczki, ale nie znajdowane nagle w środku dżungli, tylko otrzymane od Medyka, jak wcześniej w BF. Regeneracja zdrowia w CoD2 pojawiła się, ale gra była również tworzona na iksa - więc daleko analogii szukać nie trzeba. Crysis to jednak co innego, mówimy o grach nastawionych na multi - raczej w Battlefielda samemu się nie gra... Nieskończona amunicja do podstawowych broni często występuje w grach

Napisałem, że rozwiązanie mi się nie podoba i już - a komentarz że jak się nie podoba, to nie kupuj jest raczej zbędny, jako stwierdzenie nad wyraz oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować