Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Driver San Francisco [M]

55 postów w tym temacie

Temat ogólny o nowej części gier z serii Driver. Oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie było lecz jak poinformował gram.pl Ubisoft zarejestrował nowy znak handlowy czyli właśnie driver: The Recruit.

Zapraszam do dyskusji o tej grze.

Mi sie w parallel lines grało tak nawet nawet. Uwielbiam takie gry w stylu GTA z otwartymi przestrzeniami:)

Pozostaje czekać na więcej informacji o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info o grze:

Za grę ponownie odpowiada studio Reflections, które miało swoje wzloty i upadki.
Tytuł sugeruje nowego bohatera, albo, co bym nawet wolał, początki Tannera w policji. To był dobry czas dla samochodów, bardzo lubię jeździć takimi klasykami.

Cała branża sądzi, że pierwsze informacje o Driver: The Recruit pojawią się na E3, tak więc trzeba czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:23, igor8472 napisał:

Na razie nic nie słychać. Chciałbym być optymistą ale jak 2 kaszanki pod rząd wypuścili
to trudno nim być dalej xD.



jak to dwie? Driv3r baaardzo mi się podobał, parallel lines był przeciętny ale też mial swoje smaczki i nie uznaje tych gier za kaszanki pokroju godfathera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:23, igor8472 napisał:

Na razie nic nie słychać. Chciałbym być optymistą ale jak 2 kaszanki pod rząd wypuścili
to trudno nim być dalej xD.


DRIV3R rzeczywiście był przereklamowany, ale w Parallel Lines grało mi się bardzo fajnie, więc nie nazwałbym go kaszanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra na gramie cieszy się małym zainteresowaniem. W takim razie odświeżam temat. TeamVVV nakręcił trzy gameplay''e z gry. Polecam obejżeć.

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=qkunAjV7NME&feature=related
Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=7g3WF8cbphY&feature=feedu
Part 3: http://www.youtube.com/watch?v=0jHzYO_dMKc&feature=feedu

Gra wygląda moim zdaniem bardzo fajnie. Podoba mi się, że ruch uliczny nie jest taki otępiały. Przy wjechaniu im na drogę od razu dają po hamulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś, czy do pre-orderów na gram.pl będą dołączane jakieś dodatki? Na steamie dostaje się np. dostęp do Cadillaca El Camino i Chevroleta Camaro LZ1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila od biura obsługi gram.pl, że Driver SF na PC został opóźniony prawie o miesiąc. :(

Witam,

W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę UBISoft, że premiera
gry Driver: San Francisco została przesunięta z 1 na 29 września. W
zaistniałej sytuacji termin wysyłki Państwa zamówień został zmieniony na 28
września.

Pozdrawiamy,

Ekipa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować