Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Driver San Francisco [M]

55 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2011 o 17:07, crash807 napisał:

Jak ustawić w tej grze kierownicę?... Wszystko się da ustawić poza skrętami i pedałami
gazu...


Słyszałem, że są z tym problemy. Próbowałeś ustawić osi jako gamepad? Może da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 20:59, maggit napisał:

Słyszałem, że są z tym problemy. Próbowałeś ustawić osi jako gamepad? Może da radę?


No właśnie próbowałem i da się z tym , że nadal jest mały problem bo w ustawieniach przy gamepadzie nie ma skrętów :D Paranoja... gaz i hamulec tam jest i pedały da się bez problemu ustawić, natomiast nadal pozostaje kierownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tą grę na multi gra tak mało osób, że nic mi nie wyszukuje czy ja coś źle robię?
I jak włączyć na podzielonym ekranie?
Gdyby ktoś coś wymyślił z kierownicą to niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 13:15, crash807 napisał:

Czy w tą grę na multi gra tak mało osób, że nic mi nie wyszukuje czy ja coś źle robię?
I jak włączyć na podzielonym ekranie?
Gdyby ktoś coś wymyślił z kierownicą to niech da znać.


Z tego, co wiem, nie ma split screena. Na pewno nie na PC. Ludzie najczęściej grają w wyścigi, takedown i tag/trailblazer. Drużynowe tryby są zazwyczaj puste, jeszcze nie udało mi się zagrać w relay race, ani ctf. Najlepiej jest wyszukiwać za pomocą pierwszej opcji, ewentualnie zapraszać ludzi do swojej sesji, a potem współnie wyszukiwać gier, zawsze się coś znajdzie. Aha, ludzie mówią, że można zmusić kierownicę do działania kopiując pliki konfiguracyjne z jednego folderu do innego... niestety nie zawsze działa skręcanie (czyli to, z czym masz problem teraz, a czasem nie działają inne przyciski). Reflections oprócz HDRa zapomnieli też o normalnym konfiguratorze sprzętu. :|
http://www.gamespot.com/pc/driving/driver-san-francisco/show_msgs.php?pid=997998&topic_id=m-1-60471437

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 13:50, crash807 napisał:

Jakim program odtwarzać filmy zrobione w edytorze gry?

Gra (extras>film director), albo wrzucenie ich na serwer ubi. Ew. odtworzenie filmu i nagranie go frapsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój problem wcześniej też wystąpił, ale może jest już rozwiązanie.

Mianowicie - jak zrobić, żeby pedały i kierownica działały? Mogę sterować tylko za pomocą skrzyni biegów i przycisków na kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zdziwiony, ale Driver San Francisco spodobał mi się. W gdzie jako kierowca policjant, który walczy z własną psychiką podczas realistycznego snu eksplorujemy całkiem spory kawałek miasta. Można magicznym sposobem przesiąść się do każdej napotkanej bryki, a tych jest masa. Gra oprócz fabuły głównej pozwala nam bawić się z różnymi porozrzucanymi na mapie wyzwaniami, przyciągają one do gry, zwłaszcza jeśli wcześniej jeszcze jej nie ukończyliśmy. Po zaliczeniu ostatniej misji dalej możemy siać chaos na ulicach SF i cieszyć się z możliwości prowadzenia samochodów, które istnieją w rzeczywistości, jak np. Fiat 500 Abarth. W grze podoba mi się stopień nasycenia trudności, wraz z progresem staje się wyższy, ale nie jest przesadny, w końcu po kilku nieudanych próbach zaliczymy dany etap, nie musząc wywalać monitora za okno. Owszem, są misje, które potrafią napsuć krwi, ale gdy w końcu podejdziemy do tego na spokojnie okazuje się, że to nie takie trudne. Trudny jest za to model sterowania niektórymi wozami. Niespodziewanie kręcą bączki, dziwnie przyspieszają i najczęściej mają za miękkie zawieszenie. Mimo tego, w wyścigach, których w fabule jest więcej niż 5 nie szło mi źle i zwykle przechodziłem za pierwszym podejściem. Trzeba przyznać, że wyścigi te łatwe nie są, a często napotykamy rozliczne trudności, jak nagły zakręt czy wielki ruch na drodze. Innym plusem jest możliwość kupna garaży i wszystkich samochodów, które mijamy gdzieś na ulicy. Co prawda do niczego się nam to nie przydaje ale taka kolekcja ładnie wygląda. Driver San Francisco ma także niezłą grafikę, przynajmniej na tyle dobrą na ile pozwolił silnik gry sprawiający, że na ulicach miasta czasami w jednym momencie widzimy około 50 samochodów. To jest coś. Gra warta jest polecenia, jeśli ktoś lubi grać w gry dla zabawy po ich przejściu to D:SF świetnie się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 11:32, serser napisał:

i tak ze wszystkich driverow, jedynka byla najlepsza. ah te poscigi po miami


Nie da się ukryć, Driver to klasyk tamtych lat. Dla mnie to była gra numer 1. Najbardziej utkwiły mi w pamięci zawody z kolegami, polegające na ściągnięciu na siebie jak największej liczby radiowozów ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 13:54, Prince_Miki napisał:

Czy ta gra jest dobrze zoptymalizowana?

Nienajgorzej. Grałem dwa lata temu na maksymalnych detalach a komp nie był jakiś przesadnie zarąbisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie kupiłem grę z CDA i grałem, tylko jest problem. Mój komputer nie jest najmocniejszy, więc chcę wyłaczyć HDR w grze, jednak gdy to robię, to po tym jak powracam do ustawień po graniu znów HDR jest włączone. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Driver: San Francisco? Ja od kilku dni mam problem z główną misją. Tą w której

Spoiler

jednocześnie kieruje się samochodem przeciwnika i głónego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować