Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O Boże, to PlayStation 3!

182 postów w tym temacie

Polewka...Powinni jakąś multimedialną Biblię na PS3 zrobić. A w tej konsoli pewnie fabrycznie włączona kontrola rodzicielska :-). Aż by się chciało powiedzieć..Holy Shit! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... ale inne konsolki nie pozostaną dłużne... na przykład na Wii wychodzi gierka "Wii Prays" analogiczna do "Wii Sports" ;) I kto powiedział, że religia nie ma nic wspólnego z tą branżą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, niezły pomysł. Choć osobiście bym się nie obraził, gdybym na komunię dostał w prezencie konsolę PS3. Niestety mam ją już dawno za sobą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 13:15, Honestus napisał:

Taa... ale inne konsolki nie pozostaną dłużne... na przykład na Wii wychodzi gierka "Wii
Prays" analogiczna do "Wii Sports" ;)


Z dołączanym jako kontroler- klęcznikiem (analogicznym do Wii Feet) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takiej sytuacji to mamy też inne uroczystości i święta: boże narodzienie, halloween, walentynki, 3 maja, boże ciało, rozpoczęcie roku szkolnego a nawet Edukacji Narodowej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj to gram.pl :] kiepsko się czyta drugi raz to samo :)

A co do smaej sytuacji nie wiem dlaczego się czepiacie? Katolicy sami sobie to ufundowali. Brawo dla Empiku za ogromną pomysłowość sprzedania tak mało popularnej książki w kraju gdzie podobno 90% jest chrześcijaninami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, grał już ktoś w tą grę "Pismo Święte" ? Bo ja na 11 levelu utknąłem, ale piszą, że trzeba 3 dni na respawna czekać jak cię ukrzyżują :/.
Trochę to niesmaczne, ale nie tak bardzo jak pomysł empiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 13:19, loczyn napisał:

A co do smaej sytuacji nie wiem dlaczego się czepiacie?

Bo to niesmaczne. Religia jest tak delikatną i indywidualną sprawą każdego człowieka, że raczej uznaję to za niesmaczny pomysł na zrobienie biznesu.

>Katolicy sami sobie to ufundowali.
Hę? znaczy sami kupili konsolę i wystawili do sklepów by dodać Biblię i sprzedać ponownie?

Dnia 27.04.2009 o 13:19, loczyn napisał:

Brawo dla Empiku za ogromną pomysłowość

Raczej głupotę

>sprzedania tak mało popularnej książki
Bardzo mało popularnej, zważywszy, że Chrześcijan jest tak wielu i odczytuje się ją na każdej mszy, a w USA dają ją nawet każdemu więźniowi. BTW: to nie książka, a księga, jeżeli już.

>w kraju gdzie podobno 90% jest chrześcijaninami :)
Chrześcijanami (choć rozumiem, że to błąd celowy). "Podobno" to ostatnio krowy dostały skrzydeł. Ostatnie badania dowodzą, że wzrasta liczba osób wierzących i praktykujących przy jednoczesnym spadku osób wierzących w ogóle. Obecnie utrzymuje się, że w Polsce jest około 80% osób deklarujących się, jako wierzący, a 70% z nich twierdzi, że są wierzący i praktykujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że to dobry pomysł. Na komercjalizację Pierwszej Komunii nikt nic nie poradzi, i w 90% rodzin żaden wujek, chrzestna itp. nie kupią Pisma, za to drogie prezenty w stylu PS jak najbardziej. Dzięki temu zestawowi Biblia trafi do rąk niejako "przy okazji", ale lepiej tak niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do tego dystans pewnie dlatego, że nigdy zbyt religijny nie byłem. Jest to marketing i za pewne jak ktoś miał kupić ps3 na komunie to kupi ten zestaw. A czy to niesmaczne, głupie profanujące pismo św. nie wiem i nie obchodzi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do tych 90% można się zgodzić. Nadal wierzących liczba wzrasta.

Ale ostatnio słychać że liczba osób chodzących do Kościoła spadła drastycznie. Co z tego że ktoś jest wierzący jak do Kościoła nie chodzi. Takie osoby raczej nie mają prawa skarżyć się na takie pomysły. Chyba że chcą na siebie uwagę zwrócić.

Co zaś do samego pomysłu. Jestem neutralny. Czy to głupota to niech wspólnota religijna to ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 13:32, VVillow napisał:

Ostatnie badania dowodzą, że wzrasta liczba osób wierzących i praktykujących
przy jednoczesnym spadku osób wierzących w ogóle. Obecnie utrzymuje się, że w Polsce
jest około 80% osób deklarujących się, jako wierzący, a 70% z nich twierdzi, że są wierzący
i praktykujący.

Czyli rośnie świadomość wśród wierzących niepraktykujących i zaczynają się opowiadać po jednej ze stron.

A tak, katolicy w Polsce ufundowali sobie coś takiego - uważam kupowanie prezentów na pierwszą komunię za idiotyzm bo dzieciak zamiast przeżywać coś związanego z wiarą (inna sprawa czy uważamy, że w tym wieku jest w stanie coś takiego ogarnąć) czeka na prezenty... No i proszę - konsola + biblia. Jakby jeszcze była wersja z białą obudową i złotym kielichem na niej... "Pamiątka Pierwszej Komunii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować