Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare blokuje na forum wzmianki o gejach i lesbijkach

70 postów w tym temacie

W mass effect ,gdzie był yen watek homoseksualny ,bo ja nie pamiętam ?Zreszta wyrażnie powiedziane było w Mass Effecie ,że rasa Asari przystosowuje sie do partnera w zalezności od płci.Ale jak ktos nie rozumie gier cRPG to juz nie moja wina.
I cieszę się że blokują posty od pederastów .Jak zwykle Bioware klasa sama w sobie.
Życze im jak najlepiej .Zarówno jako mojej ulubionej firmy jak i królów RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 12:39, Bezimek napisał:

Z tego co wiem to pierwszym tytułem Bioware, w którym były obecne treści homoseksualizmu
był KOTOR 1
(vide Juhani) :)


Heh, pamiętam - tylko, że to nigdy nie było wprost zaznaczone, tylko chmarą półsłówek i niedopowiedzeń (czyżby żeby George się nie dowiedział?). Notabene Juhani była chyba postacią najbardziej rozchwianą emocjonalnie - tak nagłe zmiany nastroju nagłe chwilami miała, że podejrzewałem ją nawet o ADHD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, w czasach, kiedy za homofobiczne uznawane jest stanowisko "nie obchodzi mnie, co oni ze sobą robią" (faktyczne zdanie z badań brytyjskiego uniwersytetu), to taką postawę można zdecydowanie pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiekowi się przypomina Miss Kalifornii, którą zaczęto tępić, jak powiedziała, że toleruje homoseksualizm, ale za właściwy uważa związek mężczyzna-kobieta i dowcip, że w 2100 roku w końcu zalegalizowano małżeństwa heteroseksualne...
Nawet zwierzęta raczej dobierają partnerów odmiennej płci- widać homoseksualiści są bardziej zboczeni od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:00, Fomorian napisał:

Heh, pamiętam - tylko, że to nigdy nie było wprost zaznaczone, tylko chmarą półsłówek
i niedopowiedzeń (czyżby żeby George się nie dowiedział?). Notabene Juhani była chyba
postacią najbardziej rozchwianą emocjonalnie - tak nagłe zmiany nastroju nagłe chwilami
miała, że podejrzewałem ją nawet o ADHD :P


Juhani nigdzie nie została nazwana lesbijką - była przywiązana do Revan female przez bijącą z niej "boskość" jako Jedi (vide jeden z dialogów z nią), poza tym dobrze powiedziane - była rozchwiana emocjonalnie, więc dyskusje na temat jej orientacji mogą byc mylne, w końcu skąd wiadomo jak wyglądają stosunki towarzyskie catharskich kobiet? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:04, miszczur-yeti napisał:

Nawet zwierzęta raczej dobierają partnerów odmiennej płci- widać homoseksualiści są bardziej
zboczeni od nich...

No i tu słowo kluczowe "raczej" tak samo jest z ludzmi. Ja widze to tak że dla tej produkcji homo jest zakazane dla ME nie i w ME2 też nie bedzie problemu. Po prostu takie uniwersum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 13:27, MAD_G4M3R napisał:

W przyrodzie osobniki homoseksualne są wypędzane ze stada lub zabijane...


Niedawno "ujawniony" słoń gej FTW ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gromkie brawa dla Pana Sean Dahlberg''a! Wreszcie ktoś mądry kto przykrócił zuchwalstwo homoseksualistów ;] Brawa jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować