Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hit z DS-a w maju na komputerach!

13 postów w tym temacie

Fakt, DS to jednak mały mobilny sprzęt, to też ma duży wpływ na popularność takich tytułów, na Wii jakoś nie wyszły i nie zdobył popularności... Na iPhone to by popularność zdobyło ale na czymś takim jak PC, wątpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy plus tej gry na DS to rozpoznawanie głosu i pisma ręcznego. Nie wiem czy się uda to tak fajnie na PC zrobić. No chyba, że w zestawie dadzą tablet i mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brain Training jako rozrywka? Podziękował. Starczą mi na razie przygotowania do matury z matmy, która już za 2 tygodnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie cena jak za zwykłe gry na potężnych licencjach to wątpię w sprzedaż tej gry na PC ... oczywiście nie licząc KKW - tam ta ''gra'' sprzedałaby się nawet na PSX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być fajne:>! Jeśli będą sprzedawać za rozsądną cenę... Ale, ale co ja widzę. Ta gra jest już jest dostępna na pc, a cena to 15 złotych(ebay).
Bym zamówił, gdyby paczka nie kosztowała tyle samo. Pozostaje czekać do końca miesiące, aż ukaże się i u nas. Zapewne w tej samej cenie co world of goo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam tą grę. Grałem w nią na telefonie. Na nintendo DS jej nie mam. Gra fajna, taki test IQ w śmiesznej wersji. Gra nie dla mnie, jak coś kupić to naprawdę to ma być porządny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować