Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe części cyklu Anno mają daty wydań

16 postów w tym temacie

nareszcie cos wartego uwagi :) na 100% zaopatrze sie w wersje DS i PC. Fajnie by bylo jakby wersja na DSa miala lepsza fabule niz ta na PC (tak bylo w przypadku Anno1701 gdzie na PC gdzie bylo duuuuzo mniej tekstu i subquestow - zeby nie bylo skonczylem obie). Jeszcze tylko miesiac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię czerwcowe premiery. Akurat będzie w co pograć w wakacje. Zwłaszcza, że nowe Anno (zresztą jak każda gra z tej serii) zapowiada się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie dużo lepsza niż poprzednia i będzie sporo surowców (choć monotonia jest wtedy to przynajmniej gry tak szybko się nie przechodzi np Anno 1602).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha zapomniałem ciekawe czy podobnie jak na zdjęciu jest spora liczba budynków tzn. takich drobnostek jak dźwik (+ do szybkości ładunku) znaczy niektóre właśnie z bonusami jak podałem czy coś.
Ciekawe w jakich latach będzie następna produkcja (tak, wiem najpierw jedno trzeba ocenić, przejrzeć i możliwie przejść i wówczas myślęc o kolejnej dawce Anno :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:24, SilverGTA napisał:

Acha zapomniałem ciekawe czy podobnie jak na zdjęciu jest spora liczba budynków tzn.
takich drobnostek jak dźwik (+ do szybkości ładunku) znaczy niektóre właśnie z bonusami
jak podałem czy coś.
Ciekawe w jakich latach będzie następna produkcja (tak, wiem najpierw jedno trzeba ocenić,
przejrzeć i możliwie przejść i wówczas myślęc o kolejnej dawce Anno :) )


Po co się tyle napisałeś skoro to wszystko bladnie gdy napotykamy na ten ferelny "dźwik". :P

W Anno nigdy nie grałem, coś jak Settlersy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:26, MisioKGB napisał:

W Anno nigdy nie grałem, coś jak Settlersy ?


Trochę podobne jak Settlersy (szczególnie 5 część) - ale ma swój własny klimat, wielki urok i ogromną grywalność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jesteś "last man standing (online)" z gram/cdp mam question:
co z dożywotnią gwarancją i wplnami ? czemu usługi zostały "po cichu" wycofane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:07, Evil_Khan napisał:

Jako że jesteś "last man standing (online)" z gram/cdp mam question:
co z dożywotnią gwarancją i wplnami ? czemu usługi zostały "po cichu" wycofane ?


To są usługi CDP - nie będę wychodził przed orkiestrę i o nich pisał, dopóki sami nie puszczą o tym jakiegoś info/press :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MisioKGB

Stare części bardziej jak Cezary czy inne zabawy w budowanie miasta, tylko 1702(?) nie grałem i jakoś mnie nie zainteresowało, ale 1404 zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afgncap--> 1701

wszystkie są nastawione przede wszystkim na ekonomię: rozbudowę, zarządzanie miasta i handel - wojna to konieczność i niezbyt opłacalna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować