Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Shift - będzie demo

23 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2009 o 12:50, kotlecik5 napisał:

I następny NFS eh... Ciekawe ile części jeszcze zrobią? Moim zdaniem dobry był Underground
i Most Wanted reszta to syf

Dobry to był Hot Pursuit i High Stakes. Przy tych dwóch częściach Most Wanted, a tymbardziej Underground wydają się śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo powinno być normą w przypadku każdej większej produkcji. Co zaś się tyczy nowego N4S - widać, że zmierza w kierunku świetnego GRID-a, co tylko może mu wyjść na dobre. Oby tam razem EA nas nie zawiodło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wątpię by ta gra była dobra, bo ma wyjść we wrześniu, czyli w produkcji będzie niecały rok (Undercover wyszedł chyba w listopadzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 12:53, Infher napisał:

Dobry to był Hot Pursuit i High Stakes. Przy tych dwóch częściach Most Wanted, a tymbardziej
Underground wydają się śmieszne.


Najlepszy to był Porsche 2000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałęm wszystkie demka począwszy od u2 i tylko MW jako tako mi się podobało, ale w końcu i tak kupowałem pełne wersje i były dużo lepsze. Widać nawet z demami zbyt się śpieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japier... Niektórych nie rozumiem. Plują się, że Shift to będzie kicha. Ale niech się najpierw zastanowi kto robi te studio. Nie BlackBox znane ze swojego Underkałera, a Slighty Mad Studios. Można rzecz, że jest to całkiem inna gra, a jedynie ma tytuł NFS. Dlatego tak czekam na tą grę. Założe się, że demko jakieś 1.4GB będzie ważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:01, LeitoPL napisał:

Japier... Niektórych nie rozumiem. Plują się, że Shift to będzie kicha. Ale niech się
najpierw zastanowi kto robi te studio. Nie BlackBox znane ze swojego Underkałera, a Slighty
Mad Studios. Można rzecz, że jest to całkiem inna gra, a jedynie ma tytuł NFS. Dlatego
tak czekam na tą grę. Założe się, że demko jakieś 1.4GB będzie ważyć.

A kto "robi te studio"? ;)

btw, nie ma to jak nick z PL na końcu.. na polskim forum. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:01, LeitoPL napisał:

Japier... Niektórych nie rozumiem. Plują się, że Shift to będzie kicha. Ale niech się
najpierw zastanowi kto robi te studio. Nie BlackBox znane ze swojego Underkałera, a Slighty
Mad Studios. Można rzecz, że jest to całkiem inna gra, a jedynie ma tytuł NFS. Dlatego
tak czekam na tą grę. Założe się, że demko jakieś 1.4GB będzie ważyć.


Całkiem inna gra z NFS w tytule. I to jest właśnie w tym wszystkim najgorsze. Jeśli na prawdę zrobią z tego symulator to tradycja związana z logiem NFS przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KSgry przeczytałem że to będzie realistyczna gra, oglądając filmik stwierdzam że bardziej pasuje do pro street-a niż do GRIDa. Tak wyczułem fizykę jazdy po obejrzeniu filmu. Ja rewolucji nie spodziewam, zresztą undercovera też wychwalano przed premierą. A tak chciałem mieć shifta na DSie :/ Wiem że wyjdzie NFS nitro na DSa. Ale to pewnie nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 14:20, Balkoth napisał:

> Dobry to był Hot Pursuit i High Stakes. Przy tych dwóch częściach Most Wanted, a
tymbardziej
> Underground wydają się śmieszne.

Najlepszy to był Porsche 2000...



Czy Porsche, czy trójka czy czwórka... Wszyscy prawdziwi fani serii są zgodni co do jednego... Stare części od EA Canada miażdżyły te nowe gnioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę tej gry :/ Nie lubię symulatorów. Jestem pewnie jedyną osobą, która to powie, ale ja chcę Prostreeta 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować