Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy już wymagania Batman: Arkham Asylum

29 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2009 o 12:45, dulak napisał:

a ja mam ps3 i się nie martwię o wymagania.


Również mam PS3, ale jak patrzę na te wymagania, to wydaje mi się, że i PeCetowcy nie maja powodów do zmartwień. A jeszcze do tego dochodzi możliwość wprowadzania własnych ustawień w opcjach, więc najwyżej obetnie się troszkę cieni i Batman będzie śmigał jak za starych, dobrych lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 12:45, dulak napisał:

a ja mam ps3 i się nie martwię o wymagania.


A ja mam PC i także nie martwię się o wymagania. Humorystyczne prawda ?

Zapowiada się Batman na poziomie. Nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na omim PC bez problemów na max, good. Ale w końcu to hula na UE3, a ten silnik jest cholernie dobrze zoptymalizowany w każdej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...Wy konsolowcy się nie martwicie o wymagania.A ja na waszym miejscu martwił bym się o grafikę jaka będziecie mieli.Ja tam się nie martwię ani o wymagania ani o detale na jakich będę grał,ponieważ mam na pokładzie:2x GTX 260 SLi,Core i 7 965 extreme i 8GB RAM DDR3 a wszystko spoczywa na MSI Eclipse SLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 15:59, Kaucz napisał:

gracz-damian- super co nie? (nie wiem o co ci chodzi z grafiką będzie taka sama jak na
PC)

Ba, będzie taka sama. I będzie miała.. KROCIE ALIASINGU! Jak to każda gra na konsole.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:43, Jasiek_miko napisał:

"A ja mam ps3 i się nie martwie"

... i płacę 2x więcej :)

PC rules! :D


Nie zawsze... Gry których premiera na PC jest opóźniona względem konsolowej - w momencie swojej premiery na PC są często już dostępne w o wiele niższych cenach niż premierowe(czasem niższe od cen wersji na PC, a czasem niewiele wyższych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 12:48, Infher napisał:

> a ja mam ps3 i się nie martwię o wymagania.
Martwiłbym się o aliasing, brak antialiasing''u. xP

AA to nie jest, aż taki wielki powód do zmartwień... Po wizycie w sklepie, wracając do domu, bardziej martwiłbym się tym, czy gra będzie w ogóle działać, albo czy nie będę musiał jej odłożyć na półkę na jakiś czas - czyli do momentu aż kupię nowy(lepszy) sprzęt.

Mój post nie wymaga komentarza. Napisałem tylko, zupełnie subiektywnie, czym ja bym się martwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 16:56, gracz_damian napisał:

HAHA.Ten text mnie rozbawił.Sugerujesz,że ta gra na PS3 będzie miała takie detale jak
na pc ze wszystkimi suwakami na max?


Ochłoń po prostu. Detale będą takie same tylko nie będzie AA, prawda Kaucz ? W sumie do tego można się przyzwyczaić, w końcu żyjemy w erze kamienia łupanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba pierwsza dobra gra o Batmanie w historii. Nie byłem przekonany co do tej gry aż nie zobaczyłem trailera. Teraz jestem.

Wymagania są faktycznie niskie. Mam Xboxa i mocnego PC. I teraz dylemat, w którą wersję zagrać. Na Xboxsie, którego mam podpiętego pod 42 calowy TV, czy wersję PC, w którą będe grać na 19 calowym monitorze ale za to 2 razy taniej... Trudny wybór. Chyba czas sprawić sobie nowy monitor. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 17:43, Kaucz napisał:

MisioKGB - tia. Chłopaka ponosi wiadomo ze PC sa silniejsze od konsol ale on myśli że
każda gra na PC lepiej wygląda i konsole to mały nie znaczący nic kamień pośród drzew
(tkw PC)

Ależ mnie nic nie ponosi! A jednak może.. nie muszę grać w gry, które pływają na ekranie.. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować