Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Koniec wplnów - totalna porażka CDP?

62 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2009 o 17:34, walgierz napisał:

> a no bo sie marudzilo od grudnia to czemu niby ma sie czekaa na to co sie stanie.
Marudzia
> trzeba bo moze w 0,001% wp3ynie to na dalsze losy albo chociaz o szybsze informowanie

> ludzi co i jak. Jakby nikt nie zwrocil uwagi na DG czy wplny to zapewne nikt ze
strony
> cdp by nic nie mówi3.

Przesadzasz moim zdaniem.
No, ale jak ktoś chce wierzya w spiskowe teorie dziejów, to jego sprawa ;)

Tak mi sie smutnie skojarzyło

20090429175142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 17:34, walgierz napisał:

>>>>...............


a gdzie tu jakakolwiek teoria spiskowa? zycia nie znasz? Użytkownicy są nie informowani o sprawach zw. z dużymi firmami i szczegółami. Coś zamykają, coś kończą i nikt nic nie mówi. To jak wyjaśnisz, ze od grudnia nikt z CDP nie wypowiedział się oficjalnie o śmiesznym stanie wplnomanii na którą klęło wiele osób? Pewnie nawet nie wiedzą, że takie forum istnieje co? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 17:59, Citkowsky napisał:

a gdzie tu jakakolwiek teoria spiskowa? zycia nie znasz? Użytkownicy są nie informowani
o sprawach zw. z dużymi firmami i szczegółami. Coś zamykają, coś kończą i nikt nic nie
mówi. To jak wyjaśnisz, ze od grudnia nikt z CDP nie wypowiedział się oficjalnie o śmiesznym
stanie wplnomanii na którą klęło wiele osób? Pewnie nawet nie wiedzą, że takie forum
istnieje co? Heh


A co, mają zdawać nam raporty?
Nie ma się co łudzić.

--> Mazovia
Hehehe, dobre ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie. pojawily sie pierwsze atrakcyjne cenowo pozycje do zakupu przy użyciu wplnow. Zobaczymy co będzie sie dzialo dalej. Oby nie tak jak poprzednio: 2 dobre rzuty a potem olewka.

czyli jednak jeszcze nie koniec wplnow (smutny:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 15:10, luzac napisał:

Zostało gdzieś wcześniej wspomniane, że na razie nasze wPLNy spotykają się z jakimiś
przenosinami. Nic, trzeba czekać.


A gry, ktore zarejestrowalem? Gwarancje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W imieniu całego CDP chciałbym przeprosić wszystkich za zamieszanie wokół wPLNomanii. Wiemy, że realizacja akcji pozostawia sporo do życzenia i Wasze niezadowolenie jest w pełni zrozumiałe. Miały być co tydzień nowe gry i gadżety a tak nie jest. Na to, że sytuacja z wPLNomanią wygląda tak, a nie inaczej, złożyło się sporo czynników. Jedno jest pewne – wina leży całkowicie po naszej stronie.

Obecnie robimy wszystko żeby taka sytuacja się nie powtórzyła. Chcemy żeby oferta wPLNomanii była stale uzupełniana o fajne tytuły gier (na razie niestety bez gadżetów), tak żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie i wykorzystać z trudem uzbierane wPLNy.

Po weekendzie, na stronie http://wpln.cdprojekt.pl pojawi się nowa oferta – zarówno nowości, jak i to co już było w ofercie, a cieszyło się Waszym dużym zainteresowaniem (np. FEAR2 i Empire Total War).

Równocześnie chcemy poprawić komunikację z Wami dotyczącą tej akcji. To, że tak długo nikt z nas nie odpowiadał na Wasze zapytania, jest karygodne i chcemy to naprawić. Wasze opinie są dla nas ważne. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki wam ta firma istnieje i dalej się rozwija. Po pierwsze obiecuję, że będziemy regularnie zaglądać do wątków poświęconych wPLNomanii i odpowiadać na Wasze pytanie. Po drugie, uruchomiliśmy adres wpln@cdprojekt.com, na który możecie wysalać wszystkie swojej pytania oraz dawać nam sugestie. Obiecujemy, że nie pominiemy żadnej wiadomości i na wszystkie jak najszybciej odpiszemy. Mamy nadzieje, że dzięki nim uda nam się tworzyć kolejne atrakcyjne oferty wPLNomanii.

Jeszcze raz w imieniu całego CDP przepraszam za całą sytuację i obiecujemy poprawę. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki nowy zzut ? Ja bynajmniej nawet strony nie widze :O Czy tylko mi wyskakuje takie cos :

Microsoft VBScript runtime error ''800a0046''

Permission denied

/inc/common_lib.asp, line 3067

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 13:37, Wujek-Alfred napisał:

Jaki nowy zzut ? Ja bynajmniej nawet strony nie widze :O Czy tylko mi wyskakuje takie
cos :

Microsoft VBScript runtime error ''800a0046''

Permission denied

/inc/common_lib.asp, line 3067


Spokojnie-u każdego to pisze...A co do nowego zrzutu to ma być w nast. tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle namieszaliście CDP :/

Kiedyś mogłem z wplnow pokryc czesc kosztow dowolnej gry a teraz za wplny można kupić ochłapy wskazane przez cdp ? gdzie te zapowiadane atrakcje ?

Widać jednak CDP woli skubać gracza niż przyciągać klientów do siebie...

I ludzie dziwią się dlaczego u nas takie piractwo, ano rozczarowani ludzie czują się chyba oszukani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, kiedyś CDP to była pierwsza strona w którą się zwracałem "po gry", a teraz? coraz mniej ciekawych gier, rzadko która promocja mnie dotyczy(tzn gier które ja byłbym zainteresowany kupić) no i taniej kupić w MM itp niż w sklepie gram.pl. nawet z wplnami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zobaczymy dziś. Ciekawe czy i tym razem wyskoczy awaria.

Kurczę, 10 dochodzi, ja zaraz muszę lecieć na miasto a tu żadnego komunikatu jeszcze kiedy dadzą ten rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować