Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt uruchamia nową oficjalną stronę!

87 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2009 o 17:39, Buhahahahaha napisał:


Bo ten link podany w newsie jest źle zapisany xp
Wspisz sobie ręcznie www.cdprojekt.pl

Swoją drogą to wygląda jak stary sajt tylko nieco odświeżony graficznie xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie się liczy tylko, żeby nadal było mnóstwo użytkowników i staty nie przepadły :] Choć do gram.pl się przyzwyczaiłem i jakoś nie widzi mi się go opuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć - wszystko jasne ;) Cieszę się, że wszystkie te afery zakończyły się tak dobrze, niemniej żałuję trochę, że gram.pl coraz bardziej izoluje się od CD Projekt. Oczywiście dobrym pomysłem jest "powrót do źródeł", ale ten sentyment zawsze pozostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało ze starym forum na cdprojekt.info. Pamietam było tam mnóstwo ludzi i tematów. Zdobywało się też rangi, a na maksymalnej można było sobie samemu wpisać tytuł. Czy zostało doszczętnie wykasowane razem z rangami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu polscy dystrybutorzy gier "fochali się" na recenzentów, którzy źle oceniali ich gry, a niektórzy nawet bezczelnie tworzyli "niezależne" pisemka o grach, które oczywiście reklamowały tylko ich gry, a inne krytykowały.

Dzisiaj polscy dystrybutorzy tworzą własne portale dla graczy. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, iż jeden z nich postanowił z niego zrobić "niezależny" portal o grach... Jak wszyscy wiemy, gram.pl jest prowadzone przez ludzi z CDP lub ludzi, którzy kiedyś w CDP pracowali. Panowie, tak się nie robi. Ludzie, którzy dystrybuują gry pracując w konkretnej firmie, która nie ma monopolu, nie powinni "po godzinach" prowadzić "niezależnego" portalu o grach...

PS Nikogo tutaj nie posądzam o stronniczość na korzyść CDP, jednak takie zagrożenie w takiej sytuacji istnieje - w końcu pracujecie na zlecenie podfirmy CDP...

PS2 Hehe, nawet ten sam system logowania mają - niby dlaczego gram.pl udostępnia nasze dane firmie trzeciej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wogole to po co to wszystko? przeciez gram.pl jest juz bardzo dobrze znane, a aktualnosci ktore na niej sa i ulepszenia updaty ktore tutaj sa zamieszczane to wlasnie to do czego jestesmy juz przyzyczajeni i z czym jestesmy zaznajomieni ;D wiec czemu ma sluzyc to zamieszanie z druga strona? poza tym, powiedzmy sobie szczerze ze
www.cdprojekt.pl nie brzm tak dobrzei jak www.gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj wywiad na polygami i będziesz wiedział dlaczego funkcje związane wyłącznie z CD Projekt (czyli rejestracje, wPLN, gwarancje) wracają do cdprojekt.pl - CD-Projekt szuka kupca na Gram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie:> Tylko dodajcie skrótu do sklepu i będzie cacy.
Pomysł z forum trochę dziwny skoro loginy z gram.pl działają. Poza tym znaczyć nowe od zera, skoro jest lepsze stare? Jeżeli dotyczyłoby tylko pomocy technicznej, wydawanych gier(w sensie co będzie/ co chcielibyśmy) to miałoby to sens. W obecnej formie nie ma.

Ciekawe kiedy cenega odświeży swoją stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zostać na gram.pl , chociaż widzę, że strona ze swej funkcjonalności traci... Ważne, że w wplnomanii znów coś ruszyło i dobrze, że ten zwiastowany na forum upadek CDP nie okazał się aż taką prawdą. Niemniej mam nadzieję, że gram.pl przez to nie osłabnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 18:43, igor8472 napisał:

Czyli wszystko jasne... Ani wPLN nie likwidują czy doż. gwarancji tylko gram się ostatecznie
od CDP oddziela...



i wPLN bedzie odswiezona. ahhhh nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 18:07, Bukcio napisał:

tak wogole to po co to wszystko? przeciez gram.pl jest juz bardzo dobrze znane, a aktualnosci
ktore na niej sa i ulepszenia updaty ktore tutaj sa zamieszczane to wlasnie to do czego
jestesmy juz przyzyczajeni i z czym jestesmy zaznajomieni ;D wiec czemu ma sluzyc to
zamieszanie z druga strona? poza tym, powiedzmy sobie szczerze ze
www.cdprojekt.pl nie brzm tak dobrzei jak www.gram.pl :D

Bo CDP planuje sprzedać gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować