Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt uruchamia nową oficjalną stronę!

87 postów w tym temacie

W sumie dobrze się dzieje. Przestanie się w końcu narzekanie na gram.pl, że to to samo, co CDP i że jest tak samo winne za bubel wPLNomanii. CDP będzie wydawniczyło po swojemu, a gram.pl zajmie się newsami, artykułami nt. gier (i tematów pokrewnych) oraz sprzedażą. A że forum obsługują sprawdzeni ludzie z gram.pl to po prostu wygodne rozwiązanie dla nich, skoro mają i tak na razie dość innych spraw na głowie :P

Hmmm, przy Planescape: Torment znalazłem (na razie odsyłający donikąd) link do wersji z XK GOLD tej gry... Czyżby szykowała się reedycja? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 20:44, Karfein napisał:

Hmmm, przy Planescape: Torment znalazłem (na razie odsyłający donikąd) link do wersji
z XK GOLD tej gry... Czyżby szykowała się reedycja? xD


Też to zauważyłem. Tylko jakby tu dać Tormenta do GOLD. Przecież nie ma ani sequeli ani dodatków. Chyba, że antologia cRPG na silniku Infinity:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:03, a_Tomek napisał:

Też to zauważyłem. Tylko jakby tu dać Tormenta do GOLD. Przecież nie ma ani sequeli ani
dodatków. Chyba, że antologia cRPG na silniku Infinity:P


Wiesz, patrząc po cenach za używki i popycie na ten tytuł to gdyby go dali tylko w pudełku DVD i z instrukcją elektroniczną to by zszedł w tydzień cały nakład :P Ja bym to kupił nawet z TopSellera, byle mieć własny egzemplarz.

Poza tym nareszcie wPLNomania odżyła i ma normalne oferty (te tańsze to bez wydania wPLNów na Allegro od gram.pl idzie nabyć...).

TBKPredator
A może wcześniej to były dwie strony zbite w jedno gram.pl, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa-stara strona i... te same ZALOSNE problemy z zalogowaniem sie! Panowie z gram.pl i CDP wywalcie tych ludzi, ktorzy tworzyli dla was system logowania, bo to strata czasu mojego i Waszego. Naprawde, NIE POTRAFIE zrozumiec jak mozna po raz kolejny wypuszczac cos takiego na rynek. Chyba, ze placicie im 4% normalnej stawki to wtedy jakos bede staral sie zrozumiec -> wszak jaka praca taka placa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej jak wszystko mam na jednej stronie i nie muszę skakać na drugą. Według mnie jedna strona ze wszystkim jest lepsza niż dwie prawie o tym samym... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 20:44, Karfein napisał:

Hmmm, przy Planescape: Torment znalazłem (na razie odsyłający donikąd) link do wersji
z XK GOLD tej gry... Czyżby szykowała się reedycja? xD


Jest tez link do wersji z Platynowej Kolekcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:48, Arkads napisał:

Cholerne zamieszanie. Ja tam wolę gram.pl, ale wiadomo, więcej ludzi się przeniesie.

prawdopobodnie niedlugo ten portal przestanie istniec wiec co sie dziwic ze sie przenoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie martwi istnieje gramsajtów. Mam nadzieje, że one przez tą całą odsprzedaż gram.pl nie znikną. No i w ogóle...ja także jakoś bardziej się przywiązałem do tego miejsca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było mówione, że Gram.pl odcina się od Cdprojekt i stanowi niezależny byt. Skąd więc raptem to całe gadanie o sprzedaży gram? Usługi te zostały przeniesione, ponieważ to Cdprojekt jest wydawcą gier, których dotyczą, a przynajmniej tak to można wyjaśnić :)

No cóż, jeśli faktycznie gram.pl pójdzie z dymem, to innego "bloga" zakładać nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować