Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt uruchamia nową oficjalną stronę!

87 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2009 o 21:26, Piotrek_K napisał:

Nowa-stara strona i... te same ZALOSNE problemy z zalogowaniem sie! Panowie z
gram.pl i CDP wywalcie tych ludzi, ktorzy tworzyli dla was system logowania, bo to strata
czasu mojego i Waszego. Naprawde, NIE POTRAFIE zrozumiec jak mozna po raz kolejny wypuszczac
cos takiego na rynek. Chyba, ze placicie im 4% normalnej stawki to wtedy jakos bede staral
sie zrozumiec -> wszak jaka praca taka placa...

Piotrek, zaloguj sie najpierw na stronie glownej, potem dopiero przejdz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam niektóre komentarze i.. Widzę że sporo osób piszę że tam powielają tematy jakie są tutaj, otóż nie! To jak powstał gram to ze starego forum CDP skopiowano lwią część tematów:) Kwasy, loża, nocne marki, lub nawet temat o WoWie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie ale będzie można to zobaczyć jak się zaczną konsule etc. przenosić. Na swojej stronce własne forum też odpalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:55, szypek26 napisał:

> Muszę się tam rejestrować by korzystać z wPLN i gwarancji?
A przeczytaj CAŁEGO newsa...


Przeczytałem i nie mogę się tam zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 11:03, Mertionh napisał:

Przeczytałem i nie mogę się tam zalogować.

Nie łapie z poziomu forum, musisz logować się z poziomu strony głównej, a i tam nie loguje za pierwszym podejściem. Ale to beta, cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do Osła - co z gramsajtami się stanie? Przeniosą, zostawią czy rzucą to w cholerę i ciut dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 12:45, Prosiaq napisał:

Dopisuję się do Osła - co z gramsajtami się stanie? Przeniosą, zostawią czy rzucą to
w cholerę i ciut dalej?


Na Twoim miejscu już bym rozpoczął archiwizację - o ile Ci oczywiście zależy na swoim gramsajtowym dorobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... juz sie zdarzylem przekonac jak sie moge zalogowac. Coz... Powodzenia dla cdp ;)


Ja tam zamierzam sobie zarchiwizowac moje wpisy na Gramsajcie jesli chodzi Owieczke ;). Wolalbym jednak tego nie stracic ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by poprawić tę wPLNmanie. Chwalą się, że co tydzień coś nowego, a od kilku miesięcy jest to samo i nic nowego nie dodają. Porażka. Oferta jest przestarzała i żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do Osła i Prosiaqa- Co z gramsajtami?
Drodzy Konsule ( o ile jeszcze tam jesteście) - odpowiadajcie! Zostaną skasowane? Przeniesione?
A jak już macie kasować, to powiadomcie o tym tak z 5 dni wcześniej, co? Nie za bardzo uśmiecha mi się tracić blisko 400 notek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wPLN jakieś przenosiny dziwne. Zamówiłem wczoraj w wPLN manii dwa tytuły, zużyłem 180 wPLN a na stronce CDP na stronce własnego konta dalej tyle ile było wcześniej. Promocja jakaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:26, Piotrek_K napisał:

Nowa-stara strona i... te same ZALOSNE problemy z zalogowaniem sie!


Z tego co wiem to jest ten sam system logowania (ten sam, a nie taki sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować