Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt uruchamia nową oficjalną stronę!

87 postów w tym temacie

Mnie tam nowa strona CDP mało interesuje, będę prawdopodobnie używał jej tylko w celu zarejestrowania nowych gier, jednak nie będę oryginalny, jeśli powiem że niepokoi mnie to wszystko i boję się o gram.pl
Jednak przez te ponad 3,5 roku zdążyłem się przywiązać, jak pewnie wielu innych. Niby stopniowe uniezależnianie CDP od gram.pl jeszcze o niczym nie świadczy, jednak takie rzeczy jak "bliźniacze" forum na nowej stronie czy wiadomość o możliwości sprzedania gram.pl wyglądają dość niewesoło (zwłaszcza w obliczu >>kryzysu<< -to nawet wygodnie w takich czasach ogłosić upadłość serwisu o grach).

Dobrze by było, gdyby ktoś kompetentny wypowiedział się w tym temacie, w końcu gram.pl to niemała już społeczność i jakieś słowa wyjaśnienia nam się należą (choćby i w sprawie gramsajtów- dla mnie to również ważne, bo jednak trochę wytworów mojej chorej psychiki spokojnie tam sobie egzystuje i nie chciałbym ich stracić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę są jakieś jaja, że nikt z "zielonych" się jeszcze nie wypowiedział w sprawie gramsajtów. No nic, trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi gramsajtami przecież nikt nie powiedział, że gram idzie do kasacji(chyba, że ja czegoś nie wiem, czegoś nie doczytałem) gram oddzieliło się CDP i jest pewnego rodzaju sklepem z Forum. Przecież wydawca powinien mieć swoja stronę. Panikujecie jak z tymi WPL-nami. Cierpliwości wszystko pewnie się okaże w najbliższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 19:12, Joorg napisał:

To naprawdę są jakieś jaja, że nikt z "zielonych" się jeszcze nie wypowiedział w sprawie
gramsajtów. No nic, trzeba czekać...

A po ca mają się wypowiadać? Pewnie nic się z nimi nie stanie. Na stronę CDP przejdą wPLN, gwarancja i inne usługi. Reszta gramu będzie bez zmian. Myślę że gdyby coś się stało powiadomili by już nas o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz skapowałem sie, że WPLN i inne zostało przeniesione na strone CD-projekt, zanim zarejestrowałem gre 3 razy sie wkurzyłem i jeszcze do tego wkółko zamieniać strony, raz żeby zobaczyć newsy, raz żeby zobaczyc stan konta. To jest patologia jakaś :-/. Chyba zrezygnuje z gier Cd-projektu :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować