Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Sports żegna się z fizycznymi nośnikami dla wersji pecetowych

173 postów w tym temacie

"Zobaczycie, że będziemy korzystali z doświadczeń zdobytych na rynku azjatyckim i będziemy dawać gry za darmo lub do pewnego stopnia za darmo. Mam nadzieję, że tak to się wam spodoba, że będziecie kupować te rzeczy i nie spoczniecie tylko na jednej".

Czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na ten cytat ? ^^''
Aktualnie sam pogrywam sobie w Fifa Online 2, która fakt jest "tylko" dla Azjatów i w dodatku lepiej się przy niej bawię niż przy jakiejkolwiek innej Fifie :D Fakt, micropłatności są niezłym ułatwieniem, ale uporem można dość do wszystkiego ;)

PS: Przy rejestracji wystarczy wybrać Singapur jako kraj pochodzenia, założyć konto i grać, swoją drogą warto zachęcić kilku kolegów, bo z Azjatami są cholerne lagi, nawet przy moim łączu 10mb/s. Jakby ktoś chciał pograć, mój nick to: Kazzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli za kasę, to... niech sobie ten pomysł wybiją z głowy. Jeżeli coś w stylu Battlefield: Heroes to jestem za. Byle zbyt mocno gry nie wykastrowali i nie było jakichś ważnych rzeczy, co są tylko dla tych, co są w stanie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:36, Pieroo napisał:

ale pewnie będziesz miał konto na ea i tam zapisane gry które zakupiłeś. Będziesz je
mógł ściągać na dysk w nieskończoność ;d fajnie by było ;d


Jeśli można odświeżać, nie ma problemu :). Reinstall, ponowne połączenie z kontem EA i ściągniecie *legalne* gry - ja jestem za :).
Mała kwestia - byleby to było atrakcyjne cenowo względem tradycyjnych, fizycznych nośników :)
EDIT: Bo to co oferuje np. "Steam" przy ściąganiu gier to jest śmiech ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieroo i tu się mylisz. Kupowałem na EA Strore C&C 3. Wygląda to tak, że grę mogę pobrać... przez jakiś czas. Jeżeli chcesz mieć możliwość pobrania gry przez kilka lat musisz zabulić dodatkową kasę, obecnie jest to 14,99 zł a nazywa się to Rozszerzona usługa pobierania plików. Dokładny opis ze strony EA Store na ten temat:

"Sklep EA Store — pobieraj gry EA bezpośrednio na swój komputer! Pomyśl o tym, jako o cyfrowym zabezpieczeniu przed zrządzeniami losu — awarią dysku twardego czy zainfekowaniem komputera. Dzięki usłudze EDS możesz pobierać swoją grę przez pięć lat od kupienia jej cyfrowej wersji w naszym sklepie. Jest to rozszerzenie standardowej, jednorocznej ochrony oferowanej do każdego zakupu w sklepie EA Store. Dzięki tej usłudze przez całe 5 lat nie będziesz się martwić, że w razie jakiegoś pechowego zdarzenia stracisz swoją grę — możesz ją w każdej chwili pobrać ponownie."

Niech spadają. Wolę nawet najgorsze serie wydawnicze, ale mieć nośnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - jeszcze powinny naszą policję powiadomić o takim fakcie, bo jak wpadną do domu, zobaczą cyfrowo pobrane gry to będą mieli to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że nie jestem fanem gier sportowych, bo ściąganie gier jest wkurzające i denerwowałoby mnie gdybym został zmuszony do rezygnacji z DVD. Poza tym fajnie mieć swoją kolekcję gier na półce...a nie na dysku. Oby to zboczenie EA się nie rozprzestrzeniało.

Obrazek wymiata mimo, że z painta ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce, osobiście uważam że jeżeli faktycznie sama gra będzie za darmo(lub za niewielką opłatą i gra nie będzie miała jakichś chorych ograniczeń czasowych) to może i będzie warto sięgać do gier z oferty EA, bo jak na razie jak patrzę na ofertę, biedne wydania i wysokie ceny to mogę sobie co najwyżej pomyśleć - gońcie się :).
Ale wszystko oczywiście się o szczegóły rozbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:14, TobiAlex napisał:

Pieroo i tu się mylisz. Kupowałem na EA Strore C&C 3. Wygląda to tak, że grę mogę pobrać...
przez jakiś czas. Jeżeli chcesz mieć możliwość pobrania gry przez kilka lat musisz zabulić
dodatkową kasę, obecnie jest to 14,99 zł a nazywa się to Rozszerzona usługa pobierania
plików. Dokładny opis ze strony EA Store na ten temat:

"Sklep EA Store — pobieraj gry EA bezpośrednio na swój komputer! Pomyśl o tym,
jako o cyfrowym zabezpieczeniu przed zrządzeniami losu — awarią dysku twardego
czy zainfekowaniem komputera. Dzięki usłudze EDS możesz pobierać swoją grę przez pięć
lat od kupienia jej cyfrowej wersji w naszym sklepie. Jest to rozszerzenie standardowej,
jednorocznej ochrony oferowanej do każdego zakupu w sklepie EA Store. Dzięki tej usłudze
przez całe 5 lat nie będziesz się martwić, że w razie jakiegoś pechowego zdarzenia stracisz
swoją grę — możesz ją w każdej chwili pobrać ponownie."

Niech spadają. Wolę nawet najgorsze serie wydawnicze, ale mieć nośnik!


Nie miałem pojęcia. W takim razie mam ich głęboko gdzieś. Nie będe im płacił za to że moge pobrać ponownie gre którą już zakupiłem, dodaj do tego mase płatnych dodatków do tych gier ;/ Jak inni pójdą za ich przykładem to będzie przypał.

Citkowsky - też tak sądze, trzeba mieć pudełko z grą na stałe i wtedy można sobie grać. Bez nośników i jakichś dodatków będzie nieco inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować