• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
porv88

pes2009 problem z pobieraniem patcha 1.4

Pytanie

Witam, mam taki problem, że kiedy chce pobrać patcha 1.4 poprzez system settings -> download pasek stanu stoi ciągle na 0% a po pewnym czasie wyskakuje błąd że próba pobrania nie powiodła się a jak chce zainstalować tego patcha pobierając go z internetu instalator długo myśli ale po czasie da się zainstalować tylko problem w tym że tego patcha dalej nie ma wiec nie mogę wejść na rozgrywkę sieciową bo wyrzuca do windowsa i każe pobrać tego patcha ;/ aktualna wersja mojego pesa to 1.2. Nie wiem jak rozwiązać ten problem bo przed formatowaniem dysku wszystko działało normalnie dodam też, że żaden antywirus nie blokuje mi pesa :( z góry dziekuję za pomoc.

pozdrawiam, Krzysztof

20090501131749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 01.05.2009 o 13:18, porv88 napisał:

Witam, mam taki problem, że kiedy chce pobrać patcha 1.4 poprzez system settings ->
download pasek stanu stoi ciągle na 0% a po pewnym czasie wyskakuje błąd że próba pobrania
nie powiodła się a jak chce zainstalować tego patcha pobierając go z internetu instalator
długo myśli ale po czasie da się zainstalować tylko problem w tym że tego patcha dalej
nie ma wiec nie mogę wejść na rozgrywkę sieciową bo wyrzuca do windowsa i każe pobrać
tego patcha ;/ aktualna wersja mojego pesa to 1.2. Nie wiem jak rozwiązać ten problem
bo przed formatowaniem dysku wszystko działało normalnie dodam też, że żaden antywirus
nie blokuje mi pesa :( z góry dziekuję za pomoc.

pozdrawiam, Krzysztof


widzę że nikt nie wie jak rozwiązać ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować