Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 15:23, BiShopKF napisał:


A znajdz mi jedno zdanie w ktorym ja cie obrazam.


Obraza mnie twoj brak logiki i niechec do przyjmowania jakichkolwiek sensownych argumentow, czyniacy wszelkie proby dyskusji absolutnie bezcelowymi.

Ale masz racje o tyle, ze nie musialem ci az tak docinac - sorki, koniec tygodnia, nerwy, te sprawy.

Dnia 17.02.2006 o 15:23, BiShopKF napisał:



Widac rowniez ze wymijasz moje pytania czy stwierdzenia obchodzac je inna droga aby wygladaly
na zabawne lub elokwente,


>>>Sprawdz co znaczy "elokwentne" zanim uzjesz tego jako zarzutu :). Jakby twe posty byly elokwentne to ja bym sie bardzo ucieszyl. Niestety nie sa. Bardzo nie sa.

ale mysle ze kazdy zauwaza ze wcale na nie w gruncie rzeczy nie

Dnia 17.02.2006 o 15:23, BiShopKF napisał:

odpowiadasz... Dlaczego? Czyzby byly nie wygodne?

"Mysle" - ciut sobie pochlebiasz :) [musialem!]

Ale znow masz racje - niech czytajacy ocenia kto mial racje w tej wymianie zdan.

BTW: to moze podasz mi w koncy tytul tego CHOC jednego pisma na swiecie, ktore na okladce podkresla, ze gra jest freeware? Bo poplakujesz, ze wymiguje sie od odpowiedzi, a sam wielokrotnie ignorujesz te moja mala grzeczna prosbe. I potem sie dziwisz, ze robie sie nieprzyjemny?

Dnia 17.02.2006 o 15:23, BiShopKF napisał:


"I jak rozumiem dla ciebie kradziez i publikacja freeware to to samo?"

Rozumiem ze oddychanie i publikacja freeware bez zaznaczenia tego, to dla ciebie to samo ???


Myslalem ze wiecej soba reprezentujesz, lecz nie jestem zaskoczony ze sie rozczarowalem
:)



OK, więc jalowa "dyskusja" dobiegla konca. Dziekuje serdecznie za poswiecomy mi twoj cenny
czas. Mam nadzieje ze nie poszedl on na marne i ludzie na tym forum poczytają ten topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooj, Xpand Rally, tyle się nosiłem z zakupem tej gry, aż o niej zapomniałem, a tu niespodzianka! Będzie w CDA. Thx! :D

A poza tym, to recka T:RD3, czyli na pewno będzie co poczytać. Poprzedni numer wg. mnie był dość słaby, ten chyba będzie na normalnym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 16:32, Budyn napisał:

Nieźle, tylko jedna gra nie przypadła mi do gustu (B.E.U 2) reszta jest spox, szczególnie X
Pand Rally i Stolen, CHM 4 to tak 70 % :]

CHM4 to ja wcalę nie zainstaluję. Nie wiem czemu, ale stki tabelek nie wydają mi się ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zachwycają mnie te pełne wersje, chociaż z drugiej strony, przez ostatnie pare miechów i tak gram głównie w WoWa, więc niewielka strata - raczej i tak kupie.
Tak w ogóle - tyle dyskusji nad "2 płytami DVD"? Rany, Polacy to naprawde nie umieją czytać ze zrozumieniem, może powinniście wydać wersje CDA "komiksową", bo jeszcze ktoś się może przemęczyć próbując czytać recenzje - a tak ładne skriny/obrazki i krótkie podpisy - w sam raz dla tych co 2 x większe rozumieją jako 2 płyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Xpand Rally! Smugg, nie wiem czy wiesz, ale właśnie chciałem uzupełnić swoją kolekcję PDG (Polskich Dobrych Gier) nabywając Xpand Rally. A Ty dajesz ją na talerzu do następnego CDA. Naczelnik ma u mnie piwo (bo suponuję, że to On załatwił tak miodzistą giereczkę na cover?). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2006 o 16:48, ShadowG napisał:

CHM4 to ja wcalę nie zainstaluję. Nie wiem czemu, ale stki tabelek nie wydają mi się ciekawe.

Nawet nie wiesz co tracisz, Stary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dali freeware! Przestępcy, zbóje! Myślicie o tych co nie mogą ściągnąć tej gry! JA mogę, więc po co ta gra? Żeby podbić liczbę pełnych wersji! A co mnie to obchodzi, że myślą tez o ludziach, co nie mają netu?"
Postotele! Kto to powiedział:
a) Smuggler
b) antyfan
c) pan Józef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 18:03, Łowca Gier napisał:

Postotele! Kto to powiedział:
a) Smuggler
b) antyfan
c) pan Józef


Niech zgadnę - antyfan ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja obowiazkowo zakupie ten numer by sie przekonac co do tej ploty, ktory miedzy innymi sam poruszylem i probowalem pokazac, ze to co mowia moze byc prawda. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym chciał zrzędzić, ale czy Stolen nie zostało przypadkiem równo i dokładnie zjechane w CDA (dostało ocene 3/4, nie pamiętam już dokładnie, ale recenzent był wysoce nie zadowolony). czyżby była to kolejna akcja jak z Mars:Bunt Robotów, czyli "Narzekają że dajemy gniota to im damy gniota niech posmakują"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 18:03, Łowca Gier napisał:

"Dali freeware! Przestępcy, zbóje! Myślicie o tych co nie mogą ściągnąć tej gry! JA mogę, więc
po co ta gra? Żeby podbić liczbę pełnych wersji! A co mnie to obchodzi, że myślą tez o ludziach,
co nie mają netu?"
Postotele! Kto to powiedział:
a) Smuggler
b) antyfan
c) pan Józef



Loool. Ktos tu czegos nie rozumie... Ja sie ciesze ze dali trackamnie w gdyz dzieki temu gra trafi w bardzo szerokie grono odbiorcow, chodzi mi o fakt ze chyba nie przypadkowo zapomniano o niej napisac ze jest freeware.
Mnie to tam ani ziebi ani grzeje, ale zapewne wiele ludzi po prostu nie wie ze ta gra jest do sciagniecia za darmo. Gdyby wiedzieli to moze sciagneli by juz dzis, a nie musieli by czekac az sie cda pojawi. Kazdy ma prawo do tej informacji...

Czy Wy czytelnicy cda, kazdego kto powie cokolwiek na Wasze pismo, od razu nazywacie antyfanem??? Nasowa mi sie tu pewna analogia ale jej nie przytocze bo dopiero mialbym u Was przerabane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 15:30, smuggler napisał:

Obraza mnie twoj brak logiki i niechec do przyjmowania jakichkolwiek sensownych argumentow,
czyniacy wszelkie proby dyskusji absolutnie bezcelowymi.


A wiesz ze moge dokladnie to samo powiedziec o tobie...

Dnia 17.02.2006 o 15:30, smuggler napisał:


Ale masz racje o tyle, ze nie musialem ci az tak docinac - sorki, koniec tygodnia, nerwy, te
sprawy.


Ok. W koncu to nie swiadczy o mnie, gdyz jestem pewny ze nie dalem zadnego powodu aby tak o mnie mowic.

Dnia 17.02.2006 o 15:30, smuggler napisał:


>
>
> Widac rowniez ze wymijasz moje pytania czy stwierdzenia obchodzac je inna droga aby wygladaly

> na zabawne lub elokwente,

>>>Sprawdz co znaczy "elokwentne" zanim uzjesz tego jako zarzutu :). Jakby twe posty
byly elokwentne to ja bym sie bardzo ucieszyl. Niestety nie sa. Bardzo nie sa.


Nie mow ze nie starasz sie byc elokwentny. Znam znaczenie tego slowa, lecz dla pewnosci wyjasnij nam to bo moze mamy inne slwoniki... ;)

Dnia 17.02.2006 o 15:30, smuggler napisał:

ale mysle ze kazdy zauwaza ze wcale na nie w gruncie rzeczy nie
> odpowiadasz... Dlaczego? Czyzby byly nie wygodne?

>
"Mysle" - ciut sobie pochlebiasz :) [musialem!]


Wyminięcie - brak odpowiedzi.

Dnia 17.02.2006 o 15:30, smuggler napisał:


Ale znow masz racje - niech czytajacy ocenia kto mial racje w tej wymianie zdan.

BTW: to moze podasz mi w koncy tytul tego CHOC jednego pisma na swiecie, ktore na okladce podkresla,
ze gra jest freeware? Bo poplakujesz, ze wymiguje sie od odpowiedzi, a sam wielokrotnie ignorujesz
te moja mala grzeczna prosbe. I potem sie dziwisz, ze robie sie nieprzyjemny?


Powiem tak. Nie wymagaj odemnie zebym orientowal sie we wszystkich pismach swiata. Jednak z tego co kiedys widzialem to raz na okladce od covera przy napisie Full Version pisalo, oczywiscie malutkimi literkami Freeware lub full free version, nie pamietam, ale bylo to chyba w niemieckim wydaniu Gamestara.
To czego sie tak "bezpodstawnie czepilem" to w moim mniemaniu (czyli szarego czlowieka) fakt ze o takich rzeczach powino sie informowac jesli to mozliwe (a bylo to mozliwe w zapowiedzi) przed zakupem. Po co? Patrz moj poprzedni post do Łowcy Gier.

Teraz rewanz:

Czy ty kiedykolwiek przyznales publicznie ze nie masz/miales racji (prosze o odp. podparta konkretnym przykladem) ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 15:35, B. Riv napisał:

mam pytanie
kiedy bedzie recenzja/zapowiedz Gothic 3?

Recenzja? Gra jeszcze nie jest skończona.

Niestety z opisu nie wynika żebyc cokolwiek było o Gothicu3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 15:35, B. Riv napisał:

mam pytanie
kiedy bedzie recenzja/zapowiedz Gothic 3?


Zapowiedz w CDA juz była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować