Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Ja mam małe pytanie, niedotyczące bezpośrednio numeru. Czy gdzieś na cover cd był ostatnio spis wszystkich recenzji? Często interesują mnie recenzje starszych gierek i manualne przeszukiwanie prawie stu numerów powoduje mentalne zmęczenie organzimu, o utracie czasu nie wspominając. A tak bym sobie druknął gotowca i ulżył niedoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, kiedy wreszcie zrobią Temat Numeru o Gothicu 3? Przecież pisali już o wszystkich bardziej i mniej ważnych grach, które ukażą się w 2006 roku, ale o G3 NIC(nie licząc zapowiedzi)! Mam nadzieję, że niedługo to nadrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:17, Mr Black napisał:

Jestem ciekaw, kiedy wreszcie zrobią Temat Numeru o Gothicu 3? Przecież pisali już o wszystkich
bardziej i mniej ważnych grach, które ukażą się w 2006 roku, ale o G3 NIC(nie licząc zapowiedzi)!
Mam nadzieję, że niedługo to nadrobią.

Pewnie napiszą w marcu tak mi się zdaje.Czyli miesiąc lub dwa przed premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:17, Mr Black napisał:

Jestem ciekaw, kiedy wreszcie zrobią Temat Numeru o Gothicu 3? Przecież pisali już o wszystkich
bardziej i mniej ważnych grach, które ukażą się w 2006 roku, ale o G3 NIC(nie licząc zapowiedzi)!
Mam nadzieję, że niedługo to nadrobią.

Napiszą TN jak będą mieli dużo informacji o G3 od samych twórców, zapewne jak zagrają w bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:27, CH1CKEN napisał:

> Jestem ciekaw, kiedy wreszcie zrobią Temat Numeru o Gothicu 3? Przecież pisali już o wszystkich

> bardziej i mniej ważnych grach, które ukażą się w 2006 roku, ale o G3 NIC(nie licząc zapowiedzi)!

> Mam nadzieję, że niedługo to nadrobią.
Napiszą TN jak będą mieli dużo informacji o G3 od samych twórców, zapewne jak zagrają w bete.


Mi się wydaje, że nie piszą dlatego, że nie mają w redakcji nikogo, kto zna niemiecki. Może i ludzie z PB znają dobrze angielski, ale po prostu CDA woli nie ryzykować i nie wysyłać nikogo, bo jeszcze się okaże, że redaktor wróci z pustymi rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro do Lipska na GC jeździli, to na pewno mają kogoś, kto dobrze zna niemiecki. BTW, kiedyś, chyba w dziale z betami, mieli wersję niemiecką jakiejś gry, chyba managera jakiegoś, wątpię, by ktokolwiek bez znajomości języka brał się za taką grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje mnie nie powalają na kolana, ale są fajne. Kolejna samochodówka? W dodatku mam wrażenie, że ona juz kiedyś była... A tak poza tym to fajnie. Dema fajne, artykuły fajne. Kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w dniu premiery Xpand rally powiedzialem kumplowi, ze napewno bedzie w CDA i co ? jest :D buahahah xD. Bede mial 2 wydanie. No i znow okladeczka DVD jest ladniejsza niz w wersji CD z czego sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol stary:D Teraz ja zadam ci pytanko: czy freeware to nie full wersja? no a jesli tak to co mieli napisac? ... demo? czepiasz sie nie potrzebnych szczegołow i nie potrafisz przyjąć do wiadomości ze sie mylisz... powiedziałbym ze zrzędzisz...:P
PS. skąd mamy ci wierzyc ze widziałes takie pismo jak nawet nie pamietasz tytułu:> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugi a możesz zdradzic nam co takiego będzie w następnym numerze CDA? wiem ze wszystko to na bank nie powiesz ale moze jakiś rąbek tajemnicy..? np co do pełnych wersjii gier...

ps dzieki za Xpand Rally zawsze chciałęm sobie w to zagrac.. bo nigdzie indziej nie moge znalesc (mam tutaj namyśli ozywiście sklep :P )

ps fajne czasami masz odpowiedzi w AR... są strasznie czasami bezczelne.. :D super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:24, Darkstar181 napisał:

> Jestem ciekaw, kiedy wreszcie zrobią Temat Numeru o Gothicu 3? Przecież pisali już o wszystkich

> bardziej i mniej ważnych grach, które ukażą się w 2006 roku, ale o G3 NIC(nie licząc zapowiedzi)!

> Mam nadzieję, że niedługo to nadrobią.
Pewnie napiszą w marcu tak mi się zdaje.Czyli miesiąc lub dwa przed premierą gry.


hehe stary miesiac czy 2 przed premiera?? yhy o tmy wszyscy marza ale niestety gra moze wyjdzie najszybciej pod choinke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 15:41, Todryk napisał:

Ja mam małe pytanie, niedotyczące bezpośrednio numeru. Czy gdzieś na cover cd był ostatnio
spis wszystkich recenzji? Często interesują mnie recenzje starszych gierek i manualne przeszukiwanie
prawie stu numerów powoduje mentalne zmęczenie organzimu, o utracie czasu nie wspominając.
A tak bym sobie druknął gotowca i ulżył niedoli.


OK, postaram sie cos takiego wrzucic do nr jubileuszowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 20:16, Hubi Koshi napisał:

Nie żebym chciał zrzędzić, ale czy Stolen nie zostało przypadkiem równo i dokładnie zjechane
w CDA (dostało ocene 3/4, nie pamiętam już dokładnie, ale recenzent był wysoce nie zadowolony).
czyżby była to kolejna akcja jak z Mars:Bunt Robotów, czyli "Narzekają że dajemy gniota to
im damy gniota niech posmakują"


Gierka na pewno nie powala ale w Necie ma oceny rzedu 50%, w Clicku nawet chwalili, poza tym nowa, bez polskiego dystrybutora - to czemu nie, w koncu to tylko bonus. Wcake nie uwazamy, ze jak ktos u nas powie "badziew" to wszyscy sadza tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 11:33, Mr Black napisał:

Mi się wydaje, że nie piszą dlatego, że nie mają w redakcji nikogo, kto zna niemiecki.


>>>LOL. Raz, ze dwie osoby dobrze znaja. Dwa, ze i tak na calym swiecie w tej branzy gada sie po angielsku :)

Może

Dnia 19.02.2006 o 11:33, Mr Black napisał:

i ludzie z PB znają dobrze angielski, ale po prostu CDA woli nie ryzykować i nie wysyłać nikogo,
bo jeszcze się okaże, że redaktor wróci z pustymi rękoma.


>>>> LOLx2. To nie jest tak, ze sie stoi pod brama i prosi zeby wpuscic do srodka i cos pokazac. Jak juz sie jedzie to na konkretne zaproszenie/umowe/pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 13:05, Blackhand napisał:

Komuś w redakcji musiała się straszne spodobać ta fotka z samochodem (NL, s. 116), bo dali
ją drugi raz ;D (była już w 01/2006).


O fak, przegapilem :(. Sorki, pewnie zostala na matrycy i tak jakos przemknela do 03. Grrr.

The Darkest - widac firmy uznaly, ze nie tylko dzieci graja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować