Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Do smugglera (ale tego real). Czy nie moglibyście zrobić sobie fotek grupowych waszej redkcji a pozniej je "własnorecznie" podpisac?? byłoby np. do jakiegos kunkursu albo do zamowionej prenumeraty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 14:27, Łowca Gier napisał:

Jeeeest! Maam! CDA przyszło!

Chyba masz prenumeratę ;-) ja właśnie z tego powodu z niej zrezygnowałem bo często przychodziła jak już w kiosku pajęczaki pokryły gazetkę siecią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Championship Manager 4" to dość ciekawy wybór na pełną wersję. Zaprzysięgły maniak managerów piłkarskich, mój brat, wyraża się o niej tylko negatywnie. Pamiętam, że aż tak zionęliśmy ogniem po ujrzeniu oceny Elda, że założyliśmy specjalną kartkę, na której wypisywaliśmy wady (graliśmy we trzech, bo jeszcze jeden brat). Cóż, uzbierało się tego dwie strony A5 zapisane maczkiem. Szkoda, że wcięło tę kartkę, odtworzyłem jedynie część notatek. Z opowiadań brata wiem, że na polskim forum gry wręcz się gotowało, niektórzy nawet oferowali do sprzedania swoje egzemplarze gry. Jeden z prowadzących stronę, bodajże Profesor, jeśli się nie mylę, musiał się gesto tłumaczyć z fatalnego spolszczenia gry (to akurat jest poza tematem, bo widzę, że w CDA angielska wersja).
Gra była zabugowana nawet po instalacji poprawek - nawała goli ze spalonego skwapliwie zaliczanych, ten trening rozwalający się za każdym razem, gdy zawodnika przesuwało się z rezerw do pierwszego zespołu. Streszczając, CM4 nie ma szans w porównaniu z "czerwonym" Championshipem (poprzednia część). W serii jest chyba najsłabszy (CM5 nie liczę do serii, liczę "czempionszipy" robione przez SI games, od CM3 do FM 2005 włącznie).
Te oceny z internetu...ciekawe kto oceniał...przy pierwszym, "cielęcym" zachwycie może rzeczywiście wysoko fruwa, ale potem już kamieniem w dół. Jezeli to takie oceny, jak na starej stronie CDP czyli "Half-lajf 2 żądzi!!!! Daję 10!!!!" (pisownia zbliżona do oryginalnej) to mogą nie być, hmm, odpowiadające rzeczywistości.
Zawsze ktoś może mi "pojechać" bodajże z Einsteina "wszystko jest względne", ale bardzo negatywne wrażenia z CM4 miało trzech indywidualistów mających do dyspozycji jednego kompa ze wszystkimi tego konsekwencjami, więc może nasze opinie to nie przypadek.
Swoje napisałem i dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm
Przeglądam sobie nowe CDA. Reklamy jak zwykle i wogóle, już dawno przestałem sie nimi przejmować ale...
Co widze, Darmowa Próbka Nawilżającego Balsamu do Golenia. Nieee nooo czy oni w tym CDA troche nie przesadzają. Mało to jest reklam sprzętu komputerowego, gier, czekogolwiek związanego z kompami. Wiem wiem Smugg powinienem się cieszyć że dostaje darmową próbke że będę mógł się pobalsamować po goleniu etc.
Bez obrazy ale ja takie thingsy to widuje co najwyżej jak koleżanki przynoszą katalogi oriflajmu i pokrewne, u was sie takie Zonka nie spodziewałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 17:58, Krejt napisał:

W czym przeszkadza Ci próbka balsamu?
Jeśli się jeszcze nie golisz, to oddaj ojcu.

Nie o to chodzi że mi przeszkadza. Po prostu niesamowicie mnie zdziwiło żeby do Pisma Komputerowego, dodawano coś co jest raczej typowe dla pism młodzieżowych/pism dla pań etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 13:46, Michael1v5 napisał:

Do smugglera (ale tego real). Czy nie moglibyście zrobić sobie fotek grupowych waszej redkcji
a pozniej je "własnorecznie" podpisac?? byłoby np. do jakiegos kunkursu albo do zamowionej
prenumeraty


Popieram, bardzo dobry pomysł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak moge na waszej stronce(o ile moge) znaleść jakąś gre z poprzednich numerów? Chodzi mi o recenzje żeby sprawdzić w którym numerze jest dany tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm ja ostanio przestal czytac gazety komputerowe ale musze sobie teraz jaks kupic... bo przecie po co mi gazeta jak mam neta:D ale to i tka cos innego bo na kiblu se z kompa nie poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 16:41, Gevon Slicer napisał:

"Championship Manager 4" to dość ciekawy wybór na pełną wersję. Zaprzysięgły maniak managerów
piłkarskich, mój brat, wyraża się o niej tylko negatywnie.


>>>Znasz jakas gre, o ktorej kazdy gracz wyraza sie tylko pozytywnie?

Pamiętam, że aż tak zionęliśmy ogniem

Dnia 22.02.2006 o 16:41, Gevon Slicer napisał:

po ujrzeniu oceny Elda, że założyliśmy specjalną kartkę, na której wypisywaliśmy wady (graliśmy
we trzech, bo jeszcze jeden brat). Cóż, uzbierało się tego dwie strony A5 zapisane maczkiem.


>>>W recenzji bylo napisane tez, ze gre trzeba od razu upatchowac, zeby miala rece i nogi, isn''t?

Dnia 22.02.2006 o 16:41, Gevon Slicer napisał:

Gra była zabugowana nawet po instalacji poprawek - nawała goli ze spalonego skwapliwie zaliczanych,
ten trening rozwalający się za każdym razem, gdy zawodnika przesuwało się z rezerw do pierwszego
zespołu. Streszczając, CM4 nie ma szans w porównaniu z "czerwonym" Championshipem (poprzednia
część). W serii jest chyba najsłabszy (CM5 nie liczę do serii, liczę "czempionszipy" robione
przez SI games, od CM3 do FM 2005 włącznie).


>>>To dlaczego ma SREDNIA ocen 95%? Potrafisz to wytlumaczyc? Druga gra, ktora ma taka sama srednia to HL2. Wszystkie inne maja mniej...

Dnia 22.02.2006 o 16:41, Gevon Slicer napisał:

Te oceny z internetu...ciekawe kto oceniał...przy pierwszym, "cielęcym" zachwycie może rzeczywiście
wysoko fruwa, ale potem już kamieniem w dół. Jezeli to takie oceny, jak na starej stronie CDP
czyli "Half-lajf 2 żądzi!!!! Daję 10!!!!" (pisownia zbliżona do oryginalnej) to mogą nie być,
hmm, odpowiadające rzeczywistości.


>>>Strona zlicza oceny z WSZYSTKICH recenzji, tych pisanych od razu i po jakims czasie...

Dnia 22.02.2006 o 16:41, Gevon Slicer napisał:

Zawsze ktoś może mi "pojechać" bodajże z Einsteina "wszystko jest względne", ale bardzo negatywne
wrażenia z CM4 miało trzech indywidualistów mających do dyspozycji jednego kompa ze wszystkimi
tego konsekwencjami, więc może nasze opinie to nie przypadek.
Swoje napisałem i dziękuję za uwagę.


>>>Nie neguje twoich tez. Po prostu uwazam, ze dla maniakow danego gatunku kazda gra bedzie "nie ta".
Zawsze ktos powie "eee, powinniscie dac [i tu tytul]". Po prostu - dalismy, to juz po ptokach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 16:45, Hubi Koshi napisał:

Hmmm
Przeglądam sobie nowe CDA. Reklamy jak zwykle i wogóle, już dawno przestałem sie nimi przejmować
ale...
Co widze, Darmowa Próbka Nawilżającego Balsamu do Golenia. Nieee nooo czy oni w tym CDA troche
nie przesadzają. Mało to jest reklam sprzętu komputerowego, gier, czekogolwiek związanego z
kompami. Wiem wiem Smugg powinienem się cieszyć że dostaje darmową próbke że będę mógł się
pobalsamować po goleniu etc.
Bez obrazy ale ja takie thingsy to widuje co najwyżej jak koleżanki przynoszą katalogi oriflajmu
i pokrewne, u was sie takie Zonka nie spodziewałem



Powiedz mi czy obecnosc tej darmowej probki w jakikoklwiek sposob wplywa na poziom tekstow, szybkosc dzialania gierek, niezawodnosc demek, kolorystyke okladki? No to o co chodzi? Reklamodawca wylozyl na to kase, to ma. Za te kase moze kiedys zobaczysz gierke, ktora cie zachwyci. Ja bym rozumial jakby to byla podpaska, krem na zmarszczki, czy "gustowny pierscionek" albo chociaz "hiphowpowe tatuaze". Ale krem do golenia? Reklamodawca uznal, ze typowy target CDA jest na tyle dorosly, ze sie goli i warto mu pokazac swoj produkt. Czuj sie nobilitowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:36, Alamar napisał:

Jak moge na waszej stronce(o ile moge) znaleść jakąś gre z poprzednich numerów? Chodzi mi o
recenzje żeby sprawdzić w którym numerze jest dany tytuł


OK, za dzien/dwa wrzucimy tam spis z ostatniego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 18:08, Hubi Koshi napisał:

> W czym przeszkadza Ci próbka balsamu?
> Jeśli się jeszcze nie golisz, to oddaj ojcu.
Nie o to chodzi że mi przeszkadza. Po prostu niesamowicie mnie zdziwiło żeby do Pisma Komputerowego,
dodawano coś co jest raczej typowe dla pism młodzieżowych/pism dla pań etc.


A co to "pisma komputerowe" ? Zrozumialbym szok jakbys zobaczyl prezerwatywe dolaczona do Naszego Dziennika albo reklamy seksetelefonow w Radiu Maryja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 08:18, smuggler napisał:

Powiedz mi czy obecnosc tej darmowej probki w jakikoklwiek sposob wplywa na poziom tekstow,
szybkosc dzialania gierek, niezawodnosc demek, kolorystyke okladki? No to o co chodzi? Reklamodawca
wylozyl na to kase, to ma. Za te kase moze kiedys zobaczysz gierke, ktora cie zachwyci. Ja
bym rozumial jakby to byla podpaska, krem na zmarszczki, czy "gustowny pierscionek" albo chociaz
"hiphowpowe tatuaze". Ale krem do golenia? Reklamodawca uznal, ze typowy target CDA jest na
tyle dorosly, ze sie goli i warto mu pokazac swoj produkt. Czuj sie nobilitowany :)

Hmm uznaje twoje argumenty :-] i cofam swoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 08:19, smuggler napisał:

> Jak moge na waszej stronce(o ile moge) znaleść jakąś gre z poprzednich numerów? Chodzi
mi o
> recenzje żeby sprawdzić w którym numerze jest dany tytuł
>

OK, za dzien/dwa wrzucimy tam spis z ostatniego roku.


A z poprzednich lat jest jakis spisik? Jesli tak, to gdzie?? Poniewaz tez jestem tym zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.02.2006 o 08:18, smuggler napisał:

Powiedz mi czy obecnosc tej darmowej probki w jakikoklwiek sposob wplywa na poziom tekstow,
szybkosc dzialania gierek, niezawodnosc demek, kolorystyke okladki? No to o co chodzi? Reklamodawca
wylozyl na to kase, to ma. Za te kase moze kiedys zobaczysz gierke, ktora cie zachwyci. Ja
bym rozumial jakby to byla podpaska, krem na zmarszczki, czy "gustowny pierscionek" albo chociaz
"hiphowpowe tatuaze". Ale krem do golenia? Reklamodawca uznal, ze typowy target CDA jest na
tyle dorosly, ze sie goli i warto mu pokazac swoj produkt. Czuj sie nobilitowany :)



Ja tam się ciesze :) Spójrzcie na to z innej strony! Nie pamiętam,jaki CDA nakład,ale powiedzmy,że 100 tys. Wystarczy wykupić cały nakład i już macie zapas na ileś tam.

PS. Smg, czy 13/05 było jakieś ekskluzywne, czy coś? W mojej mieścinie zawsze CDA pojawiało się na czas,chociaż we trzech sklepach (wiadomo 18.000 ludności),a ten numer nie pojawił się w ogóle. Macie coś na składzie,bo bym sobie archiwalny zamówił? A jeśli tak,to czy będzie tam mousepad?

PS2.Moje peesy są jak zwykle dwa razy dłuższe niż sam post ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:12, Baali napisał:



PS. Smg, czy 13/05 było jakieś ekskluzywne, czy coś?


>>>Nie ale to byl nr specjalny i moze nie wszyscy uznali, ze sie sprzeda itd. i nie zamowili?


W mojej mieścinie zawsze CDA pojawiało

Dnia 23.02.2006 o 11:12, Baali napisał:

się na czas,chociaż we trzech sklepach (wiadomo 18.000 ludności),a ten numer nie pojawił się
w ogóle. Macie coś na składzie,bo bym sobie archiwalny zamówił? A jeśli tak,to czy będzie tam
mousepad?


>>Jasne, pisz: beata.janowska@bauer.pl

>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbka balsamu po goleniu? Kurde, w pierwszej chwili zerknąłem z powrotem na okładkę sprawdzić, czy aby niechcący nie kupiłem "Men''s Health" czy inszej "Pani Domu". ;) Ale w sumie czemu nie?

Pełne wersje naprawdę dają radę, a Xpand Rally wymiata. Choć nie mogę oderwać się od Trackmanii Nations. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować