Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Do mnie nowy numer CDA przyszedł wczoraj. PO przeczytaniu o Norrisie w NL nie mogłem sie powstrzymać od ROTFL''a :D Poza tym niezłe gierki. OD numeru kwietniowego bede już kupować wersję z DVD, bo od tygodnia mam już nagrywarkę (pusta płytka DVD dana jakiś czas temu przydała sie :P), a w marcu prenumerata się wyczerpała :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:22, lurynowicz napisał:

Próbka balsamu po goleniu? Kurde, w pierwszej chwili zerknąłem z powrotem na okładkę sprawdzić,
czy aby niechcący nie kupiłem "Men''s Health" czy inszej "Pani Domu". ;) Ale w sumie czemu
nie?


Mnie się ta próbka balsamu przydała, bo już miałem końcówkę starego balsamu i nie miałem czasu kupić nowego, ale jak widać CDA spieszy z pomocą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 11:30, szerszeń45 napisał:

Mnie się ta próbka balsamu przydała, bo już miałem końcówkę starego balsamu i nie miałem czasu
kupić nowego, ale jak widać CDA spieszy z pomocą :P

Może poprosimy o próbkę żelu pod prysznic w następnym numerze? Albo keczupu? ;) Swoją drogą niegłupie takie dodatki i ja jestem na tak jeżeli chodzi o podobne inicjatywy. Teraz tylko czekać na numer urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 08:16, smuggler napisał:

>>>W recenzji bylo napisane tez, ze gre trzeba od razu upatchowac, zeby miala rece
i nogi, isn''t?

* nie miała ich i po patchach, a szkoda.

Dnia 23.02.2006 o 08:16, smuggler napisał:

>>>To dlaczego ma SREDNIA ocen 95%? Potrafisz to wytlumaczyc? Druga gra, ktora ma
taka sama srednia to HL2. Wszystkie inne maja mniej...

* Nie, nie potrafię tego wytłumaczyć. Jestem tym tak zdziwiony, jak tylko można być. 95%?? To musi być niemożliwe, ale przecież ty podajesz prawdziwe, weryfikowalne informacje.
O ironio, HL2 to następna, która nie zasługuje na tak wysoką ocenę, choć tu rozdźwięk jest mniejszy (powyższe czepialstwo nie dotyczy oceny z CDA). Pokazuje to, jaką potęgę ma doskonała grafika z wmontowanym systemem fizyki. Oślepić ludzi grafą...i wystarczy. Już ocenki się sypią. Gdyby ująć trochę z jakości grafiki i fizyki, to co zostanie? Przecietność. Pamiętam te recenzje graczy. Dawali 10 za fizykę i grafikę - to im starczało do oceny całej grywalności. Przy poprzedniej polemice z Tobą obiecywałem, że napiszę do admina strony, aby zmienili moją ocenę, 6, na inną. Cóż, nie mogłem dojść do ładu z tematem grając drugi raz, aż zrobili tą rewolucję i po recce. W końcu nie wiem, jak ją ocenić, waham się między 7 a 8.

Dnia 23.02.2006 o 08:16, smuggler napisał:

>>>Nie neguje twoich tez. Po prostu uwazam, ze dla maniakow danego gatunku kazda gra
bedzie "nie ta".
Zawsze ktos powie "eee, powinniscie dac [i tu tytul]". Po prostu - dalismy, to juz po ptokach.
:)

* Trudno zaprzeczyć, że po ptakach. Osoby zupełnie nie znające menedżerów piłkarskich mogą skorzystać, nie mają z czym porównywać to i kwasu żołądkowego zaoszczędzą.
Ok, to ja powstrzymam się z koncertem życzeń :), choć znalazło by się coś, czego nikt nie wydaje w Polsce i to znany hit. Krzyżujące się interesy różnych wydawców i dystrybutorów to pewnie ta dżungla, przez którą się przedzieracie skombinowywując licencje do publikacji pełnych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do próbek balsamów to mi osobiście się już uzbierała ich mała kolekcja. Głównie z tygodników społeczno-politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A j a mam prenumerate i jeszcze nie mam mojego sidiekszyn cholera irozumiem że jak bym mieszkał we si na jakimś zadupiu ale w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:34, Borsh napisał:

A j a mam prenumerate i jeszcze nie mam mojego sidiekszyn cholera irozumiem że jak bym mieszkał
we si na jakimś zadupiu ale w warszawie?


A widzisz ;] ja mieszkam w takiej wsi/dzielnicy 25 tysięcznej mieścinki i CDA zawsze przychodzi(/ło ;)) w terminie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 16:51, Gevon Slicer napisał:

Gdyby ująć trochę z jakości grafiki i fizyki, to co zostanie? Przecietność.


haha wiesz tak mozesz o kazdej dobrej (lub ponad przeciętnej grze) grze napisac. Ujmij troche z tego i z tego i ci wcale gry nie zostanie... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:02, Czedwik napisał:

Co do próbek balsamów to mi osobiście się już uzbierała ich mała kolekcja. Głównie z tygodników
społeczno-politycznych.

A propos oczekiwań: myślę, że w następnym CD-A powinna być próbka prezerwatyw dobrej marki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:55, lurynowicz napisał:

A propos oczekiwań: myślę, że w następnym CD-A powinna być próbka prezerwatyw dobrej marki.
;)

Myślisz że CDA będzie hamować hmmm... kolejne pokolenie potencjalnych nabywców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 17:50, Qurak napisał:

> Gdyby ująć trochę z jakości grafiki i fizyki, to co zostanie? Przecietność.

haha wiesz tak mozesz o kazdej dobrej (lub ponad przeciętnej grze) grze napisac. Ujmij troche
z tego i z tego i ci wcale gry nie zostanie... lol

Nie lol, tylko czytaj dokładnie. Piszę, że doceniono w HL2 tylko grafikę i fizykę. Dla ciebie to wszystko, co gra może oferować?? Ja nie daję się oślepić grafice. To jest tylko opakowanie, a nie zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 19:13, Gevon Slicer napisał:

Nie lol, tylko czytaj dokładnie. Piszę, że doceniono w HL2 tylko grafikę i fizykę. Dla ciebie
to wszystko, co gra może oferować?? Ja nie daję się oślepić grafice. To jest tylko opakowanie,
a nie zawartość.

Tak,to wszystko co hra może zoferować,choć nie pominąłbym świetnej fabuły.Z tej gry mozna by było zrobić świetny film.

Ja jednak dołączę się do Quraka.Możesz tak o każdej grze napisać. Grafika i fizyka.Czy to wszystko co gra może zaoferować? Tak... i w zupełnośći to wystarczy.Na tym polega tworzenie gier.Już wiele było gier co to miały mieć wiele innowacji,po czym okazało się że pomimo wielu checi zmarnowano pomysł nsa gre,podczas gdy wychodzi taki Half-life 2,ktory stawia na fizyke i grafike.No i co z tego że to tylko tyle co gra może zaoferowaać skoro gra sie w nią z wypiekami na twarzy,zapominająć o rzeczywistośći.

Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 17:58, szerszeń45 napisał:

Myślisz że CDA będzie hamować hmmm... kolejne pokolenie potencjalnych nabywców?

Zadałeś mi klina. Teraz leżę, kwiczę i przebieram racicami. U win. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przeżyłem niezłego Zonka. Nio bo wyciągam sobie nowiutkie CDA z foli, co widze, odpada okładka lookam na pismo, okładka dalej jest. Popatruje na obie, jedna CD, druga DVD, sobie myśle "Kurde fajnie dostałem bonusów okładke" tylko która jest bonusowa, no to zaglądam do pudełka i z ulgą zaóważam że to DVD, nie no niech oni ostrzegają ludzi bo do zawału ich doprowadzą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:36, lurynowicz napisał:


> Myślisz że CDA będzie hamować hmmm... kolejne pokolenie potencjalnych nabywców?
Zadałeś mi klina. Teraz leżę, kwiczę i przebieram racicami. U win. ;)

Sorry ale ten post aż prosił sie o taką odpowiedź :) hehe. Swoja drogą to coraz dziwniejsze rzeczy w CDA znajduje, a prenumerta juz się skończyła :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:38, Hubi Koshi napisał:

Hmm przeżyłem niezłego Zonka. Nio bo wyciągam sobie nowiutkie CDA z foli, co widze, odpada
okładka lookam na pismo, okładka dalej jest. Popatruje na obie, jedna CD, druga DVD, sobie
myśle "Kurde fajnie dostałem bonusów okładke" tylko która jest bonusowa, no to zaglądam do
pudełka i z ulgą zaóważam że to DVD, nie no niech oni ostrzegają ludzi bo do zawału ich doprowadzą
:-P

Ja od kwietnia kupuję wyłącznie z DVD, ale ciekawe jaką byś miał minę gdyby były 4 CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:41, szerszeń45 napisał:

Ja od kwietnia kupuję wyłącznie z DVD, ale ciekawe jaką byś miał minę gdyby były 4 CD...

Na Bank taką że warto by ją w Na Luzie zamieścić, albo w Sobowtórach jako np. Barbarzyńca w Berserku z BG :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chodzi mi o to żeby doceniać tylko grafike i fizyke, bo sa równie ważne elementy albo nawet i ważniejsze (fabuła, grywalność,dzwięk). Miałem na mysli raczej to ze napisałes odejmij to i to i gra bedzie przeciętna ;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować