Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 19:46, szerszeń45 napisał:

Strach sie bać co bedzie w następnym jubileuszowym CDA...

Jak strach się bać to pewnie będzie w nim siedział Wania z Kałaszem i wszystkim niegrzecznym dzieciom, które mówią na CDA "Gazeta" zapakuje seryjke między oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:49, Hubi Koshi napisał:

> Strach sie bać co bedzie w następnym jubileuszowym CDA...
Jak strach się bać to pewnie będzie w nim siedział Wania z Kałaszem i wszystkim niegrzecznym
dzieciom, które mówią na CDA "Gazeta" zapakuje seryjke między oczka


Czyli moja siostrę szlag trafi xD To dopiero dobra nowina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:23, Darkstar181 napisał:

> Nie lol, tylko czytaj dokładnie. Piszę, że doceniono w HL2 tylko grafikę i fizykę. Dla
ciebie
> to wszystko, co gra może oferować?? Ja nie daję się oślepić grafice. To jest tylko opakowanie,
> a nie zawartość.
Tak,to wszystko co hra może zoferować,choć nie pominąłbym świetnej fabuły.Z tej gry mozna by
było zrobić świetny film.

* Gdzie w HL2 ta świetna fabuła? Dziurawe rzeszoto składające się z samych znaków zapytania? Gdyby ich trochę było, to nic, ale stan obecny powoduje, że twórcy utrudnili, jak tylko mogli, wejście w klimat. Wręcz prawie zniechęcili. Cały czas zastanawiałem się, gdzie ja jestem, skąd się tam wziąłem, co tu robię...Wszystko oderwane zupełnie od części pierwszej, której jestem zaprzysięgłym fanem. Początek HL jedynki do dziś robi na mnie wrażenie i wciąga razem z papciami, a nie mnoży podstawowe pytania o sens gry. A w HL2 Ravensholm z prymitywnym rozwiązaniem w pewnym miejscu, gdzie szuka się wyjścia z mapy, a potwory wyłażą bez sensu znikąd, póki się nie wlezie na jakiś trigger, pewnie na rusztowaniu umieszczony? Drużyna, banda głupoli nie słuchająca danego polecenia, pchali się jak głupki pod ostrzał z dachu muzeum - nie pamiętam wypieków, tylko klątwy pod ich adresem. Pamiętam też moje rozbawienie, gdy nagle dotarło do mnie, że to, co widzę z dachu muzeum, to krótka zapętlona scenka, w kółko to samo, a nie jakaś wielka bitwa ludzkości o przetrwanie.
Ech, bezkrytycyzm. Twórcy gier świetnie żyją z fanów pustych, zabugowanych, łatanych wieloma patchami i nieskończonych gier (to o szerszym zjawisku, jakby ktoś nie kumał).
Kończę polemikę o HL2, bo to off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 12:03, Alexei Kaumanavardze napisał:

A ja myślę, ze nas dopiero za miesiąc zaskocza. Spróbujmy zgadnąć:

Objętość 1000 stron

(...)

1000 stron nie mogą dać, bo się w kioskowym okienku nie zmieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 14:39, VuLgAtUs napisał:

> A ja myślę, ze nas dopiero za miesiąc zaskocza. Spróbujmy zgadnąć:
> > > Objętość 1000 stron
(...)

1000 stron nie mogą dać, bo się w kioskowym okienku nie zmieści ;)


To je Chuk kopnie z półobrotu:) I sie zmieszczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2006 o 14:46, Alexei Kaumanavardze napisał:


To je Chuk kopnie z półobrotu:) I sie zmieszczą:)


Twój komentarz był zupełnie nie na miejscu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 lutego, CDA już tydzień leży w kioskach a ja NADAL GO NIE MAM MIMO PRENUMERATY, ARGHH!!!. Jedynie co mnie trzyma przy duchu to fakt, że ta aktualna zawartość czasposma nie odpowiada mi (co nie znacza, że nie będe o niego walczył!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 15:23, DragonLord napisał:

28 lutego, CDA już tydzień leży w kioskach a ja NADAL GO NIE MAM MIMO PRENUMERATY, ARGHH!!!.
Jedynie co mnie trzyma przy duchu to fakt, że ta aktualna zawartość czasposma nie odpowiada
mi (co nie znacza, że nie będe o niego walczył!).

Ty to masz pecha. Mi ostatni numer z prenumeraty przeszedł dzień po premierze "w kioskach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Wielkimi krokami zbliża się wielki jubileusz naszego ulubionego pisma dla graczy (10 lat na rynku!). W związku z tym jubileuszem, redakcja na pewno szykuje wiel niespodzianek. Jakich? Może forumowicze na to wpadną. Proszę o wasze propozycje.
----------------------------------------------------
A oto moja. 2 DVD lub 5 CD, 164 strony. Gadżet: Pusta płyta CD ;) A w pismie m.in. obszerna zapowidź Gothica III :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! To teraz ja.

164 stronisze, 2 DVD 6 CD, Pełna Wersja- Delta Force Xtreme; Fifa 2004; Jedi Knight Jedi Academy.
Nowinki o Diablo 3 czyli wkradamy się do Blizzard''a, Porównanie firm dystrybucyjnych gry w Polsce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:17, ShadowG napisał:

2dvd, pełne wersje Half-Life, Worms 3d. 160stron, etui na cd

Albo Tomb Raider: Angel of Darkness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:20, Budyn napisał:

Ha! To teraz ja.

164 stronisze, 2 DVD 6 CD, Pełna Wersja- Delta Force Xtreme; Fifa 2004; Jedi Knight Jedi Academy.
Nowinki o Diablo 3 czyli wkradamy się do Blizzard''a, Porównanie firm dystrybucyjnych gry w
Polsce :]

Eee, ja bym wolał temat numer o Thief4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:18, ShadowG napisał:

Albo Tomb Raider: Angel of Darkness

Heej to ma być przyjemna niespodzianka a nie coś na co ludziska będą psioczyć :-P Ja typować nie będę wole sobie cierpliwie poczekać czym nas CDA-Team zaskoczy, a że zaskoczy to tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:22, Budyn napisał:

Jeszcze tylko 16 dni! A chyba 18 marca Smuggler daje zapowiedź :]

Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować