Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

Mnie tylko ciekawi, czy w najnowczym CDA będzie recka TES IV: Oblivion.
I raczej będzie to mój ostatni nr CDA - czytam od 3 lat i już od dawna (od kiedy mam stałe łącze) nie jest mi do pozyskiwania informacji potrzebny ;)
No chyba, że recka Obka będzie za w 05\06 to jeszcze go kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne wątpliwości do znaczenia tutułu gry UberSoldier. Uber po niemiecku znaczy chyba "o", a nie "nad". Może się mylę, ale tytuł weług mnie brzmi "o żołnierzu". Ale oczywiście nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 19:07, ShadowG napisał:

Mam pewne wątpliwości do znaczenia tutułu gry UberSoldier. Uber po niemiecku znaczy chyba "o",
a nie "nad". Może się mylę, ale tytuł weług mnie brzmi "o żołnierzu". Ale oczywiście nie jestem
pewien.

NIe masz racji. "Uber" po niemiecku ma wiele znaczeń. Taka jest natura niemieckiego. "Mit" w sumie tłumaczy się jako "z", ale przecież "Ich komme aus Polen" tłumaczy się "ja pochodzę z Polski". Podobnie jest z UberSoldier, który tłumaczy się na polski jako nadżołnież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 19:54, Michael1v5 napisał:

a gdyby dodać do CDA FarCry ''a ?? dałoby się???jako pełna wersja. MOglibyście nawet podnieśc
cene o dyche!!

HEhe, no nieźle, ale chyba ich "nieco" przeceniasz. Choć jeśli to byłoby możliwe to proszę werję ENG ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech:( Zastanawiam sie, czy nie nie porzucic czytania CDA... Od czasu kupna WoWa obecne gry mnie w sumie nie interesuja, a NL, AR, i czasem arty takie jak "technologie uzywane w grach fps" to jednak trochę za mało jak na 15 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:03, dRaiser napisał:

Ech:( Zastanawiam sie, czy nie nie porzucic czytania CDA... Od czasu kupna WoWa obecne gry
mnie w sumie nie interesuja, a NL, AR, i czasem arty takie jak "technologie uzywane w grach
fps" to jednak trochę za mało jak na 15 zł...

Muszę ci powiedzieć, że odkąd mam stałe łącze coraz mniej mnie interesują artykuły w CDA. Większość z tego mogę przeczytać w Necie. Ale CDA 04/06 na bank kupię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale CDA 04/06 na bank kupię ;]

A to dlaczego, jeśli można wiedzieć:P? Ja pewnie też, jednak sentyment/przyzwyczajenie etc. robią swoje;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:19, dRaiser napisał:

>Ale CDA 04/06 na bank kupię ;]

A to dlaczego, jeśli można wiedzieć:P? Ja pewnie też, jednak sentyment/przyzwyczajenie etc.
robią swoje;)

Bo numer jubileuszowy ;] Spodziewam się niespodzianek (conajmniej takich jak w nr. 100). Ale głównie dlatego, że ostatnio kupiłem nagrywarkę DVD przez co mój portfel został gruntownie odchudzony i na CDA zwyczajnie kasy bedzie brakować, ale na 04/06 na pewno się znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:24, ShadowG napisał:

Ale "mit" nie ma chyba innych znaczeń. Może to "aus" jest synonimem.

Po prostu chciałem przytoczyć inny taki przypadek w niemieckim. W tym języku wiele się nie pokrywa z polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:26, szerszeń45 napisał:

> Ale "mit" nie ma chyba innych znaczeń. Może to "aus" jest synonimem.
Po prostu chciałem przytoczyć inny taki przypadek w niemieckim. W tym języku wiele się nie
pokrywa z polskim.

Miałeś rację, sprawdziłem w słowniku. "Uber" znaczy nad, ponad, powyżej,o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie o dynasty warriros 4 hyper recenzowanym w 3/06. kto i keidy wyda te gre w polsce bo tego pominieto w recenzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:27, ShadowG napisał:

Miałeś rację, sprawdziłem w słowniku. "Uber" znaczy nad, ponad, powyżej,o.

Wiem, że miałem :] Jestem w 1/8 Niemcem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 16:43, lurynowicz napisał:

Huh, na początku jak zobaczyłem niektóre oceny w Gamewalkerze to mi oczy prawie że wyszły na
wierzch. Taka gra jak beznadziejne Igrzyska Zimowe 2006 dostaje ocenę 2, a już duuużo lepsze
(choć niepozbawione wad) Hammer & Sickle już tylko jedno oczko więcej? Ogólnie numerek w pytkę,
lecz niestety słabo z tekstami: po jednym dniu CDA poszło na półkę przeczytane od dechy do
dechy (może dlatego że chory byłem i nie chciało mi się z wyrka wstawać). A pełna wersja Xpand
Rally to miodzik i niech malkontenci dadzą sobie na spokój. Lepszej polskiej samochodówki po
prostu nie ma.



A co ma sportkowka do strategii? To jakbys powiedzuial: merceded dostal w crashtescie 7/10, a mikrofalowka w tesie na odgrzewanie 8/10... to znaczy, ze mikrofalowka jest lepsza od Mercedesa? 2/10 dla Torino oznacza beznadziejna sportowke, 3/10 dla H&S to znacza, ze to kiepska strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 20:01, PA?DZIOCH napisał:

CDA wymiata jak mało kto!!! Tylko Smugller jest pedałem... szkoda, taki fajny koleo...


A ty nie lubisz konkurencji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 08:19, smuggler napisał:

> Huh, na początku jak zobaczyłem niektóre oceny w Gamewalkerze to mi oczy prawie że wyszły
na
> wierzch. Taka gra jak beznadziejne Igrzyska Zimowe 2006 dostaje ocenę 2, a już duuużo
lepsze
> (choć niepozbawione wad) Hammer & Sickle już tylko jedno oczko więcej? Ogólnie numerek
w pytkę,
> lecz niestety słabo z tekstami: po jednym dniu CDA poszło na półkę przeczytane od dechy
do
> dechy (może dlatego że chory byłem i nie chciało mi się z wyrka wstawać). A pełna wersja
Xpand
> Rally to miodzik i niech malkontenci dadzą sobie na spokój. Lepszej polskiej samochodówki
po
> prostu nie ma.


A co ma sportkowka do strategii? To jakbys powiedzuial: merceded dostal w crashtescie 7/10,
a mikrofalowka w tesie na odgrzewanie 8/10... to znaczy, ze mikrofalowka jest lepsza od Mercedesa?
2/10 dla Torino oznacza beznadziejna sportowke, 3/10 dla H&S to znacza, ze to kiepska strategia.


Ech, jak tak dalej pojdzie bedzie trzeba kazda gre oceniac w aspekcie strategii/scigalki/siekanki/przygody etc..., by ludzie nie mieli watpliwosci co do oceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować