Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 03/06

438 postów w tym temacie

?! Czy to ten Smuggler? Ten sam Smuggler z CDAction?! I rozmawia on na forum ze zwykłymi zjadaczami chleba jak my? OMG, nie spodziewałem się, że dostanę kiedyś od niego autograf, a tu mogę z nim porozmawiać jak kumpel z kumplem :D OMG! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:08, smuggler napisał:

The Darkest - widac firmy uznaly, ze nie tylko dzieci graja :)


To sie bede smarowal:D na przyslosc wiecej takich niespodzianeczek, moze maszynka do golenia? a potem krem do golenia? caly komplecik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie "instalnąłem" ;p Xpand Rally z najnowszego CDA i muszę przyznać, że gierka mogłaby nawet spokojnie konkurować z Colinami :D - niezła jest, tylko że trochę wymagania wysokie jak na mój rupieć i muszę grać na "brzydszej" grafie, choć i tak z najniższymi detalami wygląda niczego sobie.
Po prostu CDA wstawiając tą grę jako pełniak ostro zaszalał :P Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 16:30, Don Lizak napisał:

Czy tylko mi się zdaje, czy większość postów wygląda jakby autorzy się chcieli na siłę dostać
do AR?


mysle że sansa dostania się do AR(ar;) ) jest wszędzie taka sama. Liczy sie to CO napiszemy a nie GDZIE
(nie wytrzymałem i czytam właśnie cda ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem nowy numer. Jest jak zwykle bardzo fajny i dobrze sie go czyta. Na Luzie, jest jednym z najśmieszniejszych działów od ostatnich 2 misięcy, AR. AR, jak zwykle Smugg kreśli wszystkich, ale to normalka :D. Tylko zamiast Championship 4 mogliđcie da 5, ale to szczegół. Ogólnie bardzo dobry numer.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 15:10, Łowca Gier napisał:

CDA mi nie przyszło! A ktoś mówił, że prenumeratorzy dostają pismo wcześniej...


Coz, czasem poczta sie nie popisuje... moze bedzie jutro? A jak nie przyjdzie, to pisz: beata.jankowska@bauer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogu: bonus1\Mags\Ogm29 uruchamiam 1-START.html

Po otwarciu maga klikam kolejno na: PLAYTEST, Final Fantasy XII (plik: bonus1\Mags\Ogm29\pla-ff12.html)

I co ujrzałem na samym dole strony - link do strony z pirackim softem!

Mag już dawno powinien zniknąć z Covera CD/DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Należy się uścisk dłoni prezesa temu, który wymyślił nowe pudełka na dvd. Wreszcie skończy się era bajzlu i syndromu płyt cd-action tzn. "są wszędzie". Lodówki na szczęście nie mam :) Konserw dawno nie jadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś dopisać. Własnie rozpakowałem cda z folii. Zabrałem i zachomikowałem płytę, usiłuję otworzyć pismo i z konsternacją stwierdzam, że mam luźną. Podła kioskara biznes jakiś lewy kręci czy jak... Albo... myślę sobie, Smugllera szlag nagły trafił i stwierdził, że jak narzekają na okładki cd/dvd, że się różnią, że ta ładniejsza, że tamta fuj, i w ogóle - zrobi taki myk.
Odwracam okładkę dodatkową... i whoooops...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry niema co parzeć, lecz ze względu na zawartość to pewnie kupię, przynajmniej prezentuje się lepiej niż miesiąc temu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe CDA całkiem fajne. Niezłe pełniaki, ciekawe recenzje. Aha drugi raz daliście ten sam news o Spellforce 3, bo był już u was miesiąc temu :D. Ciekawi mnie tylko, dlaczego już drugi miesiąc nie ma żadnych reklam CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 10:50, Mr Black napisał:

Nowe CDA całkiem fajne. Niezłe pełniaki, ciekawe recenzje. Aha drugi raz daliście ten sam news
o Spellforce 3, bo był już u was miesiąc temu :D.


>>>Ok, uczulę DTP, bo to już - po screenie z NL - druga taka wpadka w numerze.

Ciekawi mnie tylko, dlaczego już drugi miesiąc

Dnia 22.02.2006 o 10:50, Mr Black napisał:

nie ma żadnych reklam CD Projektu.


>>>Zapytaj CDP, to oni decyduja gdzie chca je publikowac. Swoja droga kiedys nie bylo wcale reklam Cenegi, a teraz sa. Tak to sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 09:52, MacGregor napisał:

W katalogu: bonus1\Mags\Ogm29 uruchamiam 1-START.html

Po otwarciu maga klikam kolejno na: PLAYTEST, Final Fantasy XII (plik: bonus1\Mags\Ogm29\pla-ff12.html)

I co ujrzałem na samym dole strony - link do strony z pirackim softem!

Mag już dawno powinien zniknąć z Covera CD/DVD.



Teraz na pewno wyleci, po takiej zagrywce. Dzieki za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem giery dane do tego CDA nie maja niczego sboie. Ale czy te CDA jest już w kioskach???? bo coś mój kioskarz tego nie ma. A chyba wszyscy ludzie blisko tego kiosku nie kupują chyba CDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 13:37, Michael1v5 napisał:

Z tego co wiem giery dane do tego CDA nie maja niczego sboie. Ale czy te CDA jest już w kioskach????
bo coś mój kioskarz tego nie ma. A chyba wszyscy ludzie blisko tego kiosku nie kupują chyba
CDA??


Od 21 pierwszego CDA 03/06 powinien być w kioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2006 o 13:38, Smugller napisał:

Od 21 pierwszego CDA 03/06 powinien być w kioskach


od kiedy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować