Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 5 na PC w końcu oficjalnie!

60 postów w tym temacie

Jestem ciekaw jak ze sterowaniem. Bo jak zagrałem w RE4 na PC to tylko do pada się nadaje.

Było wiadomo że trafi ale spodziewać się można porządnych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś dobra wiadomość dla PC-towców :)). Czekam z niecierpliwością na ten świetny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 19:43, Slappy napisał:

Jestem ciekaw jak ze sterowaniem. Bo jak zagrałem w RE4 na PC to tylko do pada się nadaje.

Aj tam ja nie miałem najmniejszych problemów z graniem na klawiaturze.

Dnia 01.05.2009 o 19:43, Slappy napisał:

Było wiadomo że trafi ale spodziewać się można porządnych wymagań.

Czemu DMC4 na pc był genialnie zoptymalizowany,skoro na moim starym celeronie 2,8ghz, 1giga ram i GF7600 działał na wysokich nie spadając poniżej 30 fps przy takim poziomie grafiki? Jak chcą to potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego newsa dedykuję wszystkim konsolowcom, którzy twierdzą, że "PC umiera". ;p

Już nawet typowo konsolowi wydawcy(Capcom właśnie) przechodzą na PCty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowo konsolowe firmy w czasie kryzysu beda musialy siegnac po graczy PC i nie ma nawet co gdybac.Albo beda siegac albo beda zwolnienia i klopoty finansowe. Jesne jest ,ze Capcom i Squaresoft nie przestana odpowiednio na RE5 i The Last Remnant. Final Fantasy XIII juz szykuje sie do startu na PC bo w dzisiejszych czasach nie maja wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze pecetowcy nie zostana pozbawieni wspanialego split-screena, jak np. w przypadku Gears of War. A docelowo ta technologie 3D ma wspierac kazda nowa gra na pc, wiec nie widze powodu by sie tym tak zachwycac, w dodatku jak narazie dla nielicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w tą grę bez pada na PC mija się z celem. Na szczęście pady nie są drogie, więc wielkim problemem być to nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 21:51, palpatine napisał:

Granie w tą grę bez pada na PC mija się z celem. Na szczęście pady nie są drogie, więc
wielkim problemem być to nie powinno :)


Grałeś w RE 4 ?
Tam bez pada to się grać nie dało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 21:53, Shadover napisał:

> Granie w tą grę bez pada na PC mija się z celem. Na szczęście pady nie są drogie,
więc
> wielkim problemem być to nie powinno :)

Grałeś w RE 4 ?
Tam bez pada to się grać nie dało ;)


Hm... Ja gram tylko na PC i od paru lat pad jest u mnie jednym z podstawowych akcesoriów, więc nie widzę problemu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do grania w pełnym 3D będą oczywiście wymagane specjalne okulary oraz odpowiednia karta graficzna"
I jeszcze odpowiedni monitor (z tego co pamiętam z częstotliwością odświeżania 120Hz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować