Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore ma 100 milionów stworków

19 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2009 o 00:28, AjKnowJu napisał:

Większość penisozaurów jest kasowana.


A szkoda, bo mogłyby stanowić całkiem pokaźną liczbę z tych stu milionów :).

Cóż... nic tylko pogratulować. Niech się ''kasodajne'' SPORE rozwija w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore... Spore... Może by pomęczyć toto znowu? :) W końcu wygrało się, to nie może się marnować :P
A tam, zaczekam na "kosmiczny" dodatek - wg zapowiedzi zmian będzie SPORO, w tym łażenie (latanie jetpack''iem? :D) po planetach Kapitanem Stforem we własnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stworzyłem jednego stworka, przeszedłem grę i co? Spore zawiedzenie... szkoda kasy.

Podsumowując: wśród tych 100 milionów jest jeden mój, misio bodaj się zwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego że Spore nie spełniło stawianych mu wymagań to widać że ludzie w niego grają i że świat gry się rozwija:-) czekamy na wynik 500 mln, a potem 1 mld:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore było najczęściej nielegalnie ściąganie. Gdyby sprzedały się same oryginały takich stworków było by więcej. Tylko pogratulować takiego wyniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje 100mln
szkdoa, że 1 osoba moze tam mieć nawet 100 ich, więc Gl & HF
10mln sprzedanych egzemplarzy to było coś, a teraz to cos jakby podać liczbę postaci w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 3/4 tych stworów albo więcej to kompletny szajs ;] A liczba nie robi takiego wrażenia, każdy może zrobić setke stworków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaliby ile ludzi gre kupiło, a nie ile stworków zrobiono bo 1 użytkownik możne zrobić ile chce, wiec nie wiadomo jak to ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że nie spełniło stawianych przez was/innych wymagań,ale jakie wymagania macie wobec gry, która polega na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować