Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

-----------------------------
"Knock, knock!!
- Dzień Dobry. Na dworze mróz (u nas aktualnie), a u was ciepełko się rozchodzi. Czy można trochę się rozgrzać? Mam też małe co nieco - dopowieziałem stawiając butlę Z Tym Co Wiecie na stoliku"
-----------------------------
To był mój (prawie) pierwszy oficjalny post w tamtej Loży .. łezka się w oku kręci ...
A naszukałem się go jak mało co (zapomniałem, że statystyki umożliwiają wyświetlenie wszystkich napisanych postów w danym wątku ;)
Wertując przy okazji archiwa Loży (ha! nie przepadły jednak), tyle fajnych rzeczy sobie przypomniałem ...
Pamiętacie np. jak próbowaliśmy upić Pana Władka, żeby wyciągnąć od niego jakieś Nadzwyczaj-Ważne-Informacje? No może "upić" to zdecydowanie złe słowo, bo to raczej nas "upito", a Pana Władka się upić najzwyczajniej nie da :)
Tylko nie pamiętam czego dotyczyły i czy nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 12:43, KrzysztofMarek napisał:

Ech, muszę od razu z grubej rury....
Nam nie potrzebne sa baby, my cierpimy na deficyt Dam! /ciach/

Phi... Wasza terminologia jest do niczego, bo nie obejmuje kobiet :P A damy są gatunkiem wymarłym (ewentualne wyjątki potwierdzają regułę), bo żadna normalna kobieta nie da się wcisnąć w dziwaczne ramy bycia damą. Poza tym damy, tak samo jak dżentelmeni, nie były nigdy warte naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:39, minimysz napisał:

> /.../> Phi... Wasza terminologia jest do niczego, bo nie obejmuje kobiet :P A damy są gatunkiem
wymarłym (ewentualne wyjątki potwierdzają regułę), bo żadna normalna kobieta nie da się
wcisnąć w dziwaczne ramy bycia damą. Poza tym damy, tak samo jak dżentelmeni, nie były
nigdy warte naśladowania.

Nasza terminologia obejmuje wszystkie kobiety. Wszystkie kobiety dzielimy na dwie podgrupy, mianowicie na Damy i Baby. W Naszej Loży zainteresowani jesteśmy tą podgrupą kobiet, które zaliczamy do Dam. Damą była niewątpliwie ongiś nam Miłosciwie Nam Patronujaca, ale spadła z piedestału w chwili wybuchu bomby, którą sama podłożyła. Takie są skutki podkładania bomb. Jest rzeczą oczywistą, że osoba podkładająca bomby Damą być nie może.
Co do dżentelmenów, to już zupełnie inna historia. Jak powszechnie wiadomo, dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzach; dżentelmeni pieniądze mają. Chwilowo brak Ci u nas prawdziwych dżentelmenów, ale większość gra w Lotto, więc i dżentelmeni niebawem się pojawią.
Fałszywym jest twierdzenie, że dżentelmeni nie byli nigdy warci naśladowania. Odwrotnie, właśnie dżentelmeni są wzorem dla wszystkich. Któż nie chciałby być dżentelmenem!? Nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 14:59, KrzysztofMarek napisał:

Tak, na marginesie, Twój post nie został zaliczony do spamu. Ma akurat trzy zdania. Minimum,
żeby nie zakwalifikować sie do spamu ;-P.


To powiedz temu panu, że się nie mieści w minimum zdań i spamuje. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=48209&pid=112

Temu panu już nie napiszesz, bo się boisz, a kto się boi ten nie pisze. Paraliżuje cie strach, a jak kogoś paraliżuje ten nie pisze. Strach wywołuje ciarki, a u kogo strach wywołuje ciarki ten nie pisze. Panika cię ogarnia, a kogo ogarnia panika ten nie pisze. Lęk nie daje ci spać, komu lęk nie daje spać ten nie pisze. Terror oślepia twoja duszę, kogo duszę oślepia terror ten nie pisze.

Podsumowując: trzęsidupa z ciebie, buhehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:39, Kakarotto napisał:

>/.../ > Temu panu już nie napiszesz, bo się boisz, a kto się boi ten nie pisze. /.../>
Podsumowując: trzęsidupa z ciebie, buhehehe :P

Hihihi...znalazł sie bohater co policjantowi podskakuje, a sam boi sie wieczorem wrócić do domu. Moderator, co coś do czego wzdychasz, a co i tak jest niedostępne dla Ciebie. Jednym zdaniem: podpuszczać, to mozesz kogoś innego, takiego, jak Ty sam. My, tu, w Loży, podpuszczać sie nie damy. tak nawiasem, mam pytanie: co to jest rotto? Bo co to jest "kaka" to wiem. Małe dzieci tak mówią, jak im sie coś trafi. Ale żeby sobie coś takiego wybierać na ksywką... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 01:11, Matteos napisał:

Obawiam się, że formuła pytań i odpowiedzi (czyli FAQ) nieco się zużyła. Poza tym nie
wyczerpywała tematu w najmniejszym nawet stopniu. Dlatego też proponuję nową formę, zestaw
krótkich zasad-oświadczeń. Na tyle ogólną, by objąć szeroki zakres zagadnień, a na tyle
zwięzłą, by nie zajmowała kilku ksiąg. Narzucające się skojarzenia pewnie słuszne, gdyż
jeśli już się wzorować, to tylko na najlepszych, prawda?


Dobra jeżeli znajdzie się ktoś odpowiedni to może zaraz będziemy mieli przypięty nowy FAQ :P

Dnia 11.05.2009 o 01:11, Matteos napisał:

W pierwszym dniu istnienia Inkwizycja zaleca sporządzenie spisu miejsc, które przetrwały
Wybuch. Potwierdzone istnienie Piwniczki pozwala sądzić, że i inne pomieszczenia mogły
się ostać. Dalej, widząc chęci i możliwości, Inkwizycja podsuwa szerokiemu audytorium
do omówienia możliwość wydawania stosownych uprawnień i listów żelaznych, aby możliwe
było istnienie Lożowych korsarzy działających na falach Internetu i nie tylko.


W kolejnych ciekawych dniach istnienia loży nasz zacny kartografie/mistrzu pióra/mistrzu kielicha/inkwizytorze zdołaliśmy dotrzeć do kolejnego miejsca która w loży ceniliśmy a mianowicie przetrwałą lożowa wygódka. Nie wygląda ona zbyt zachęcającą, ale tak też wyglądała przed wybuchem i o dziwo znajduje się w dokładnie tym samym miejscu co wcześniej, o ile to jest w ogóle możliwe. Istnieją niepotwierdzone pogłoski, naprawdę niepotwierdzone, że przetrwał jeszcze starusieńki portal do innych części Forum, być może ktoś z lożówiczów już korzystał, ale nikt tego oficjalnie nie potwierdził, tak więc kartka w rękę i do dzieła, trzeba zaktualizować nasz plan loży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 15:00, GeoT napisał:

---------------------/.../ > Pamiętacie np. jak próbowaliśmy upić Pana Władka, żeby wyciągnąć od niego jakieś Nadzwyczaj-Ważne-Informacje?

Pamietamy! Co prawda, to trzeba było odtwarzać te informacje z tajnego Lożowego nagrania, bo panu Władkowi nikt pola nie dotrzymał...

Dnia 12.05.2009 o 15:00, GeoT napisał:

No może "upić" to zdecydowanie złe słowo, bo to raczej nas "upito", a Pana Władka się
upić najzwyczajniej nie da :)

Zdecydowanie tak! Pan Władek sie nie upija, w pewnym czasie jego umysł, na trzeźwo całkiem normalny, wchodzi w wyższy stan swiadomości w którym dokonuje rzeczy niemozliwych nawet dla wybitnych uczonych.

Dnia 12.05.2009 o 15:00, GeoT napisał:

Tylko nie pamiętam czego dotyczyły i czy nam się udało ;)

Udało się. Pan Władek potrafił, o ile mnie pamięć nie myli, odwrócić proces zapadania się czarnej dziury. Nawet więcej, potrafił wykorzystać czarne dziury jako pułapki. O ile wiem, to najwybitniejsi uczeni zaledwie dopuszczają taka teoretyczna mozliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 23:05, Olamagato napisał:

> Hmm nazwa "męska" by odstraszała kobiety ;p
Jeszcze się tak w historii nie zdarzyło, żeby "męskość" kobiety odstraszała...

A co powiesz mój drogi o feministkach ? ;p

Dnia 11.05.2009 o 23:05, Olamagato napisał:

ps. Lepszy byłby taki tytuł: Damska Zasowiała Loża ex-Szyderców. ;D

Wszystko pasuje tylko czemu od razu "Zasowiała"? To takie mocne słowo .. ;p

minimysz
A słyszałaś moja droga o feministach ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 09:59, minimysz napisał:

Czym jest "sowinistyczna" loża?

Możliwe, że ma to związek z posłanką Sowińską, a to takie tajemnicze. Możliwe, że ktoś będzie musiał w tej sprawie wystosować oficjalne dementi, ale, że gdzie nie wkracza polityka, tam wkracza Loża, ktoś widocznie doszedł do wniosku, że można połączyć jedno z drugim.
Ogólnie nieco dziwna jest ta nowa siedziba, grunt, że beczułek się nieco uchowało, mam nadzieję, że te obecne problemy z klimatem nie podniszczą fundamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiękasz i tyle. Twoje pokrętne odpowiedzi i wywijasy by się obronić na mnie nie działają. Taki oczytany a nie wie co znaczy mój nick? Podpowiem, że www.google.pl może pomóc... ;)

buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

Nie zamierzam zamykać tematu bo stara loża była zamknięta wyłącznie z powodu prośby autora
tematu. Nikt nie zamierza wam zamykać tematów na zasadzie "bo tak".


Witaj Olamagato! Miło, że wpadłeś. Jeszcze trochę bałaganik jest, ale pracujemy nad wystrojem wnętrz. No i oficjalnie obowiązuje moralny (?) zakaz spamu i „innego plugastwa”. Co prawda nie wiem, na ile to będzie respektowane, ale takie już jest forumowe życie... Trzymamy za słowo o niezamykaniu tematu – zobaczymy, jak będzie się rozwijać. Ach, i jeszcze jedno. Kakarotto w swej nieśmiałości nie ma odwagi powiedzieć Ci wprost pewnej ważnej, według niego oczywiście, wiadomości. Po starej lożowej znajomości wyświadczę Mu jednak przysługę. Otóż zdaniem tego pana spamujesz w temacie i powinieneś także dać Mu degrada. Nie wiem, co miał na myśli, bo ja ani spamu nie widzę, ani bym o degrada nie prosił, ale to już Jego sprawa. I o tym degradzie to nie wspominał wprost, ale to wynika z kontekstu Jego wypowiedzi i plam na Słońcu. Bo przecież jak już wyświadczać przysługę, to porządnie!

Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

Natomiast moim zdaniem temat ten nie powinien być w tej kategorii bo należy do zupełnie
innej.


Heh, powinno się dodać nową kategorię: „Loża”. Idealny sposób dla reszty populacji by ignorować istnienie tego tematu – odhaczyć i już świat piękniejszy...

Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

Co do nazwy - nie jestem pewien czy jakoś nie posypie się forum jeżeli wymusi się powstanie
dwóch tematów o identycznych nazwach (w tej sprawie trzeba zasięgnąć języka).


Uuuu, a co się może stać? Serwis wyleci w powietrze? Sesesese, czyli możemy szantażować zarząd Gram.pla! Panowie, zacznijcie spisywać nasze żądania.

KrzysztofMarek

Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

tak nawiasem, mam pytanie: co to jest rotto? Bo co to jest "kaka" to wiem.


To pewnie z włoskiego, „rotto” = „złamany”. Czyli razem „kaka złamana”. Ale ja bym to raczej tłumaczył jako „kakarotto” = „marchewka”. Gdyby przekładać to jako imię, to po naszemu by to brzmiało... hmmm... „Marchwiusz”? „Marchweli”? Tak czy inaczej, posiadacz takiego nicka musi mieć zamiłowanie do długich, sztywnych przedmiotów. Świadomie pomińmy interpretację przywłaszczenia sobie miana postaci z pewnej kreskówki, gdyż kto mógłby być na tyle nierozgarnięty, by w pełnie władz umysłowych wybierać taki... ekhem... wspaniały pseudonim?

Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

ale większość gra w Lotto!


Oficjalnie oświadczam, że nie należę do tej większości. Szansa trafienia tzw. „szóstki” wynosząca 1 do 13983816 to nie jest coś, za co jestem w stanie zapłacić jakąkolwiek kwotę. A nawet w razie wygranej czasami trzeba się dzielić z innymi posiadaczami sześciu trafień...

A co do dżentelmenów, to właściwie by się jeden przydał. Byłoby komu kurtuazyjnie wynosić śmieci.

kindziukxxx

Dnia 12.05.2009 o 11:59, Olamagato napisał:

tak więc kartka w rękę i do dzieła, trzeba zaktualizować nasz plan loży.


Wysłałem kilka ekspedycji w celu zbadania różnych zakamarków okołolożowych. W każdej kilka szkieletów, zombie i pomniejszy demon, aby ktoś miał głowę na karku. Szkielety i zombie, jak wiadomo, potrafią takową zgubić, co bynajmniej nie zmniejsza ich użyteczności, ale wyklucza jako kandydatów na liderów wypraw badawczych. Mam nadzieję, że wrócą z wartościowymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawało, że masz coś wspólnego z jednym wybrykiem natury. Teraz widzę, że tak masz ten sam ograniczony tok myślowy... KM i ty to jedna i ta sama osoba, zaburzenia masz nie złe by za trzy osoby się podawać... Krzysztofem i Markiem jesteś z jednego konta i masz drugie konto jak zawsze pisałeś...

Kompromitacja na każdym kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 16:23, KrzysztofMarek napisał:

Nasza terminologia obejmuje wszystkie kobiety. /ciach/

Beznadziejny podział macie.
A co do dżentelmenów, to trzeba chyba być słabym z historii, żeby brać ich sobie za wzór. Ale cóż, są też tacy, którzy wierzą w rycerskość rycerzy...

Liqid
Jeżeli Loża się upolityczni, to ja stąd znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 07:39, Kakarotto napisał:

/.../ KM i ty to jedna i ta sama osoba, zaburzenia
masz nie złe by za trzy osoby się podawać /.../

Przecież wiesz, ze takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego. Ale tak mimochodem wspomnę, że czuję się zaszczycony wzięciem mnie za Matteosa. Na to konto dokonałem jeszcze dalszych tłumaczeń imienia Kakarotto: Marchwiak, Marchemir i Marchewiacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 12:29, KrzysztofMarek napisał:

że czuję się zaszczycony wzięciem mnie za Matteosa.


Nie masz się czym zaszczycać. Przeczytaj dokładniej co tam napisałem... nie jesteś taki super za jakiego się uważa. I nie wyjeżdżaj za chwilkę ze swoją oklepaną gadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 07:39, Kakarotto napisał:

Zawsze mi się wydawało, że masz coś wspólnego z jednym wybrykiem natury.


Dopisz jeszcze mnie. Na moim koncie też pisze :P
Zastanawiam się, czy pisanie komuś, że "ma coś wspólnego z jednym wybrykiem natury" nie podpada pod obrażanie użytkowników. A, że w tym jesteś dobry to wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 12:52, GeoT napisał:

Dopisz jeszcze mnie. Na moim koncie też pisze :P


I dlatego zrezygnowałeś z modowania.

Dnia 13.05.2009 o 12:52, GeoT napisał:

Zastanawiam się, czy pisanie komuś, że "ma coś wspólnego z jednym wybrykiem natury" nie
podpada pod obrażanie użytkowników. A, że w tym jesteś dobry to wiemy :P


Nie obrażam i nie obrażałem nigdy nikogo. Jak masz problem to wyślij formularz, były modek a podstaw nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 12:32, Kakarotto napisał:

>/.../ Przeczytaj dokładniej co tam napisałem... nie jesteś taki
super za jakiego się uważa. /.../

>
Przeczytałem dokładnie i widzę, ze nie jesteś pewien tego, co piszesz. Świadczy o tym zdanie: "nie jesteś taki super za jakiego sie uważa".
Brak w nim jasności kto się uważa? czy też kogo się uważa? Takie niedoróbki poprawia się wciskając przycisk "edytuj". No, chyba, że jak zwykle Chochlik Lożowy zawinił (Matteos, trzeba koniecznie wysłać następna ekspedycję z zadaniem schwytania Chochlika Lożowego! Jak nie da się schwytać, to sprawdzić, kto go wpuścił! Albo wypuścił!).
"I nie wyjeżdżaj za chwilkę ze swoją oklepaną gadką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 13:00, KrzysztofMarek napisał:

"I nie wyjeżdżaj za chwilkę ze swoją oklepaną gadką"


No i wyjechałeś. I na tym się nasza dyskusja kończy. Wznowię ją jeśli znowu ty lub twoi ludzie zacznie znowu w swoich postać mieć problemy co do mojego nicka. Przyrównując mój nick do kupy, obrażasz tym mnie. A jeśli to miał być żart to nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 12:56, Kakarotto napisał:

I dlatego zrezygnowałeś z modowania.


Tzn? Pisz wyraźniej bo tak dogadywać to potrafi także dziecko w piaskownicy.
Nic Ci do tego dlaczego zrezygnowałem, to raz.
Dwa, to jeśli myślisz, że przejąłem się Twoim zrzędzeniem i dlatego zrezygnowałem, to sobie daruj. Twoje opinie od dawna mnie już nie interesują.

Dnia 13.05.2009 o 12:56, Kakarotto napisał:

Jak masz problem to wyślij formularz, były modek a podstaw nie zna.


Znam podstawy bardzo dobrze. I nie poganiaj mnie, najpewniej na to pora też przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować