Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń [M]

1691 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 19:52, mlynar911 napisał:

> /...../ Za jaką cenę? Cenę
tego by temat leżał odłogiem i nikt do niego nie zaglądał?

Będą pisane długie i ciekawe posty i nawet, jak nikt przez jakiś czas się nie wypowie, to tym lepiej. Lepiej dużo i dobrze, niż byle jak i tyle, co kot napłakał. Postów powyżej trzech zdań nikt spamem nie odważy się nazwać a będzie miał co czytać.

Dnia 06.05.2009 o 19:52, mlynar911 napisał:

A co będzie jak wojna w Iraku
już się skończy to wtedy o czym będziemy dyskutować?

A to mało tematów? Przecież nie będę więcej dyskutował o świńskiej grypie w temacie poświęconym swińskiej grypie, skoro od tego jest Loza! Przecież w Loży, choćby z definicji Loży, jest poziom wyzszy. Albo nizszy - jak zejdziemy do piwniczki.
A propos świńskiej grypy: mamy ją już w Polsce. Tylko, wbrew panikarskim zapowiedziom, swińska grypa przebiega łagodnie. Wirus grypy świńskiej jest mniej zjadliwy od "zwykłej" grypy sezonowej, na którą umiera (podobno!) milion ludzi rocznie. Czyli i ten temat się kończy. Nie szkodzi, znajdziemy inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:44, Magwisienka napisał:

Tak było dawniej, kiedy chłop praktycznie nic nie znaczył, teraz chłop to po prostu facet
:P

Po prostu facet to fajnie zabrzmiało ;p to tak samo jak my "chłopy" mówimy na was "baby"? ;p

Dnia 06.05.2009 o 20:44, Magwisienka napisał:

Pamiętam, jak na jakimś meczu Pliński mobilizował swoich kolegów słowami "Dalej chłopy
HEJ!!!" :D

Ooo i tylko mi nie mów ,że im tak klapsną po tyłku? Chociaż Chopy tutaj by fajnie brzmiało i ja bym się wtedy usmiał na boisku ;p

Dnia 06.05.2009 o 20:44, Magwisienka napisał:

Paru przedstawicieli poznałam, nie są tacy źli jak to sugerujesz ;)

To spróbuj wejść na jakiś server CS''a i wpisać sobie damski nick np. imię damski i przez mikrofon pogadaj zobaczysz co się stanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:52, mlynar911 napisał:

Po prostu facet to fajnie zabrzmiało ;p to tak samo jak my "chłopy" mówimy na was "baby"?
;p

Oj tak mi się powiedziało no, generalnie nie używam za często tego słowa :)

Dnia 06.05.2009 o 20:52, mlynar911 napisał:

Ooo i tylko mi nie mów ,że im tak klapsną po tyłku? Chociaż Chopy tutaj by fajnie brzmiało
i ja bym się wtedy usmiał na boisku ;p

Oni byli wtedy strasznie poważni. Z tego co pamiętam, to grali coś ważnego i nie szło im, więc się mobilizowali na wszystkie sposoby. A taki okrzyk na pewno rozluźnił nieco atmosferę :D

Dnia 06.05.2009 o 20:52, mlynar911 napisał:

To spróbuj wejść na jakiś server CS''a i wpisać sobie damski nick np. imię damski i przez
mikrofon pogadaj zobaczysz co się stanie xD

W CS''a nie grałam nigdy - zwyczajnie nie lubię gier FPS po sieci, wolę tryby dla pojedynczego gracza. Strasznie mi się spodobał single w drugiej i czwartej części CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:04, Magwisienka napisał:

> /.../ > W końcu to loża damska! /.../

Damska!? A niby kto tak powiedział!?
To nie jest goła damska loża. To jest Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń!
A, ze Szowinistek nie ma to musimy sami się trudzic. Szyderczynie to też towar deficytowy. Nawet Dam jakby mniej było. Za to feministek się namnożyło bez liku. My feministek nie lubimy. Szowinistki, a, to co innego. Jako gatunek zagrożony zagładą są wręcz hołubione. A jeszcze Szowinistki, które są Damami! No, to już po prostu cud, miód i ultramaryna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

/.../

Loża jest i damska i szowinistyczna jednocześnie, a skoro damska, to i powinno być tu nas więcej. To, że akurat mało tu przedstawicielek płci pięknej, nie znaczy, że przejmujecie kontrolę. Oczywiście nie mam tu na myśli, że Was tu nie powinno być, żeby nie było nieporozumień ;) Utrzymujcie Lożę przy życiu i piwniczki pełne i wszelkie inne kwestie, a pewnego dnia Szowinistki, które są jednocześnie Damami i rozlałyby tyle miodu na Twe serce na pewno powrócą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:11, Magwisienka napisał:

> /.../
Loża jest i damska i szowinistyczna jednocześnie, a skoro damska, to i powinno być tu
nas więcej.

Tak jest, masz racje! Powinno Was być wiecej! Ale co ja na to moge, ze dam jakos mało sie zrobiło a Szowinistek jeszcze mniej. A już Dam Szowinistek, to całkiem malutko...
>To, że akurat mało tu przedstawicielek płci pięknej, nie znaczy, że przejmujecie

Dnia 06.05.2009 o 21:11, Magwisienka napisał:

kontrolę.

Kontrole już dawno przejęliśmy. My tu rządzimy! Raz zdobytej władzy nie oddamy nogdy!

Dnia 06.05.2009 o 21:11, Magwisienka napisał:

. Oczywiście nie mam tu na myśli, że Was tu nie powinno być, żeby nie było nieporozumień
;)

Na myśli mozesz miec wszystko. Nie wprowadzamy cenzury mysli. Nasze myśli są politycznie niepoprawne i takie zostana. Nasza Loża jest ostoją wolnej myśli w całum gram.pl!

Dnia 06.05.2009 o 21:11, Magwisienka napisał:

/.../, a pewnego dnia
Szowinistki, które są jednocześnie Damami i rozlałyby tyle miodu na Twe serce na pewno
powrócą :)

Oczywiście, że wrócą. Ale.... ale są gatunkiem zagrożonym, wiec nie wiem, jak to będzie. Jeśli wrócą szybko - to znajdą w Loży warunki do rozwoju i rozmnożywszy się, przestana być gatunkiem zagrozonym. Jeśli nie trafią - no to cóż? Żle będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

To nie jest goła damska loża. To jest Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń!

Ehmmm Marku przepraszam ale to jest Sowinistyczne Loża a nie Szowinistyczne ;) taka mała dygresja. Ale już dodaję jeszcze kilka zdane by nie było jak dawniej "spamersko" A więc Sowinistyczna brzmi tak jakby wypowiadało ten wyraz dziecko które sepleni ;p ale to jest słodkie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

To nie jest goła damska loża. To jest Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń!


Ciii, nie tak głośno. Przecież nazwa tego tematu specjalnie jest niepoprawna, aby tylko wtajemniczeni mogli dostrzec prawdziwe oblicze wątku. Dla moderatorów to jakaś tam sowinistyczna loża, czyli nic groźnego i można zostawić w spokoju.

Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

A propos świńskiej grypy: mamy ją już w Polsce.


A tak, słyszałem iż już sprowadzili toto do naszego kraju, ale w moim kiosku jeszcze nie mają. Hmmm albo już nie mają, ogólnopolska akcja reklamowa była na tyle profesjonalnie przeprowadzona, że wielu z wypiekami na twarzy oczekiwało przybycia tego towaru w nasze strony. Tak, pewnie okoliczni koneserzy zainspirowani doświadczeniem przodków (weteranów wyprzedaży w MediaMarkt) koczowali przez noc i rano niemal rozszarpali kioskarza...

Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

Jeśli wrócą szybko - to znajdą w Loży warunki do rozwoju i rozmnożywszy się, przestana być gatunkiem zagrozonym.


No właśnie. A wtedy znikną przywileje bycia niemal wymarłym gatunkiem Coś mi się zdaję, że przez to im nie zależy na zmianie statusu. Już łatwiej znaleźć szowinistki-wyjątkowo-nie-damy. Siedzą sobie w różnych zakątkach (np. pewnej Gazecie) i uskuteczniają swój Dasein, jakby to powiedział Heidegger. A zapas prawdziwych Dam, to jakby poszukać, powinien jeszcze gdzieniegdzie pozostać z bardziej cywilizowanych czasów.

Magwisienka

Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

Loża jest i damska i szowinistyczna jednocześnie, a skoro damska, to i powinno być tu nas więcej.


Polemizowałbym z takim rozumowaniem. Abstrahując już od tego, czy wniosek jest prawdziwy, czy też nie bardzo, łatwo takim myśleniem sprowadzić się na manowce. Wszakże Sejm, jak każdy wie, jest pełen posłów naszych kochanych (gdyż „sejm” znaczy tyle co „zjazd”), a zdecydowanie nie powinno ich być jeszcze więcej. Wręcz przeciwnie...

Dnia 06.05.2009 o 20:59, KrzysztofMarek napisał:

Utrzymujcie Lożę przy życiu i piwniczki pełne i wszelkie inne kwestie


My tu właściwie tymczasowo. A przynajmniej ja. To nasza tajna (no, niemal) baza operacyjna w której testujemy różne formy masowego przenoszenia dóbr i istot. Bo przecież przenieść taką na przykład Piwniczkę wraz z inwentarzem to nie byle igraszka, tylko poważne zagadnienie logistyczno-czasoprzestrzenne. Dotychczasowe próby są nad wyraz obiecujące, 75% powodzenia. Teleportowałem stosownym czarem kwiatek w doniczce, pustą beczkę, muchę i jednego niewolnika. Kwiatek, beczka i mucha dotarły szczęśliwie na miejsce przeznaczenia (po czym ściągnąłem je z powrotem), niestety niewolnik jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wteleportował się w pobliską ścianę. Będę musiał dopracować przenoszenie humanoidów... Czekam na ochotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba jakąś mapę lochów znów narysować, bo ta która przypięta była zamknięciem Salonu już trochę nie aktualna jest. Mogę dostarczyć szkic co sam go sporządziłem, ale Kartograf musi potwierdzić zgodność ze stanem faktycznym. Tylko ciekaw jestem, czy ten szkic jest nadal aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 22:41, Matteos napisał:

Będę musiał dopracować przenoszenie humanoidów... Czekam na ochotników.


Tak się składam, że mam dla ciebie dwóch ochotników. Państwo Krzysztof i Marek są do dyspozycji. Innymi słowy, czekają już w lochach... karmiłem ich szczurami (oczywiście dojrzałymi na słońcu martwymi szurami - pierwszej jakości) i poiłem octem. Są gotowi ;)

Pan Piterus już się zgłosił na ochotnika by przejść po terenach Loży i sprawdzić czy ich stan faktyczny zgadza się ze stanem na mapie. Zapewne go już nie zobaczymy, ale cóż... ofiary są wliczone w tą misję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

Pan Piterus już się zgłosił na ochotnika by przejść po terenach Loży i sprawdzić czy
ich stan faktyczny zgadza się ze stanem na mapie. Zapewne go już nie zobaczymy, ale cóż...
ofiary są wliczone w tą misję :P


Tylko, że ty pójdziesz ze mną...
Ktoś musi mi dać czas na nanoszenie poprawek na szkic. To może być dla Ciebie doskonałym treningiem. Sorry, ale naddźwiękowej chmurki ja nie posiadam,a Genialny Żółw jest ostatnio trudny do zlokalizowania... Będziesz mógł odwiedzić Chi-Chi, Piccolo i Strusia Pędziwiatra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 10:06, Piterus_Von_Drackus napisał:

Ktoś musi mi dać czas na nanoszenie poprawek na szkic. To może być dla Ciebie doskonałym
treningiem. Sorry, ale naddźwiękowej chmurki ja nie posiadam,a Genialny Żółw jest ostatnio
trudny do zlokalizowania... Będziesz mógł odwiedzić Chi-Chi, Piccolo i Strusia Pędziwiatra.


W tej chwili jestem zajęty trzymaniem w ryzach braci K i M... są oni niczym Buu, wiecznie głodni i źle się zachowują :P

Tak więc żegnam, czeka cię praca w terenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:00, Kakarotto napisał:

>/.../ > Tak się składam, że mam dla ciebie dwóch ochotników. /.../

Oto pierwszy w Loży przypadek nadużycia wysokoprocentowego napoju który, nie bacząc na trudności w zaopatrzeniu (ostatnio musiałem osom miód podbierać, bo pszczół dziwnie mało po wybuchu sie zrobiło. Jeszcze trochę i za szerszenie trzeba będzie się zabrać) w piwniczce zrobiłem i zapas zgromadziłem. Gdyby to w reszcie świata sie trafiło, juz to komisja sejmowa by obradowała a potem kartki na napitki by wprowadziła. Całe szczęście, ze to Loża i indywidualne odstępstwa od normy skutki tylko dla owego odstępcy od owej normy niosą. Upił się, to sie upił, jego sprawa, byle w korytarzu nie usnął, bo każdy o takiego potykać sie bedzie i skopią go nielicho, zanim wytrzeźwieje. Zaś jak gadać po pijaku zaczyna, to i nikt go słuchać nie będzie. Napominać też nie warto, bo po butelkę sięgnąwszy, zaraz o napomnieniach zapomni i znowuż rozrabiać będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie i Marku - proszę siedzieć cicho, bo szczury panowie w lochach straszą. Panów zachowanie jest karygodne, zostaną panowie stosownie ukarani według mojego kodeksu kar. Kara zostanie wymierzona wkrótce.

Widać, że panowie są pod wpływem octu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 10:21, Kakarotto napisał:

Krzysztofie i Marku - proszę siedzieć cicho, /.../

No tak, klasyczne (po wypiciu nadmiernej ilosci wodnego roztworu C2H5OH.) podwójne widzenie. Tak to zwykle bywa, jeśli nie zna się swoich mozliwości. Cholera, znowu ktoś zwinał butelkę płynu do mycia szyb. Nowe okna w Loży wstawione i trzeba je było umyć. Ech, ta zachłanność niektórych, pewnie na głodzie był, że po płyn do mycia szyb sięga. Dobrze, że ocieplenie nadciąga, to wyniesie się tych nadużywających na świeże powietrze. Pośpią sobie i nawet kaczej grypy nie złapią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 10:21, Kakarotto napisał:

Krzysztofie i Marku - proszę siedzieć cicho, bo szczury panowie w lochach straszą. Panów
zachowanie jest karygodne, zostaną panowie stosownie ukarani według mojego kodeksu kar.
Kara zostanie wymierzona wkrótce.

Kodeksu kar ? Chyba nie masz na myśli przykucia ich do łóżek i łaskotania ich stup? Albo jeszcze gorzej dręczenia ich poprzez strzelanie im wodą w czoło z pistoletu zabawki? No chyba ,że chodzi o zjedzenie 15 parówek ze szczurów to ok ;]

Dnia 07.05.2009 o 10:21, Kakarotto napisał:

Widać, że panowie są pod wpływem octu ;)

Co tam ocet, być pod wpływem dużej ilości kofeiny to dopiero coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, panowie mają się uspokoić. Inaczej kara zostanie wymierzona natychmiast. Duża dawka octu widocznie źle wpływa na panów psychikę. Tego nie przewidzieliśmy, ze względu, że nie posiadamy dźwiękoszczelnego pomieszczenia ocet zostanie odstawiony na rzecz denaturatu.

Doigrali się panowie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 10:52, mlynar911 napisał:

stup?


Pan zostanie ukarany za bezczeszczenie poprawności języka ojczystego. Kara zostanie wymierzona zgodnie z kodeksem. Oczywiście żeby było miło, razem z panami K. i M. zostaniesz pojony denaturatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 11:03, Kakarotto napisał:

Pan zostanie ukarany za bezczeszczenie poprawności języka ojczystego. Kara zostanie wymierzona
zgodnie z kodeksem. Oczywiście żeby było miło, razem z panami K. i M. zostaniesz pojony
denaturatem :)

Ale tak dla pewności denaturat jest fioletowy czy niebieski? Bo chciałbym wyglądać pasująco do niego podczas egzekucji ;p
Ale z drugiej strony to "jupi, jupi denaturatek" ;D

A co do stup to nie moja wina bo w tym "wordzie" to z U i Ó jest poprawne w obu przypadkach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 13:07, mlynar911 napisał:

/.../ > Ale tak dla pewności /.../

Proponuję nie zwracać uwagi na pomroczność jasno/ciemną co poniektórych. Jasną, bo w dzieciństwie wpojono pewnemu, hmmm, osobnikowi, względna poprawność pisowni. Aczkolwiek możliwe, że korzysta ze wspomagania środkami techniki komputerowej, no, ale mniejsza z tym. Ciemna, bo pisze od rzeczy, zastępując rzeczywistość imaginacjami. Nic to, trzeba po prostu przeczekać. Dobrze, ze jeszcze nie uważa się za Napoleona, bo gotów do Moskwy wyruszyć. To nawet nie byłoby takie złe, bo przynajmniej Kutuzowa by trochę pogonił. Tylko kto miałby rolę Kutuzowa odgrywać? Pewnie Putin, ale ten od razu by owego pseudoNapoleona załatwił. No cóż, przyjdzie nam jednak wziąść na wstrzymanie, dopóki Jemu nie przejdzie. Choć zapewne nieprędko to nastąpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować