Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grzegorzowi Żmijewskiemu z GIGABYTE!

242 postów w tym temacie

Przepraszam za offtop ale zapomniałem dodac
Jakie ta plyta ma normalne temperatury gdyz u mnie to mobo dochodzi do 56 stopni nie wiem czy to dobrze
a na procku 53 a moj zestaw to amd64x2 5600 2 gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 18:43, carramba napisał:

Przepraszam za offtop ale zapomniałem dodac
Jakie ta plyta ma normalne temperatury gdyz u mnie to mobo dochodzi do 56 stopni nie
wiem czy to dobrze
a na procku 53 a moj zestaw to amd64x2 5600 2 gb ram


Temperatury są w porządku :)

Pomocny filmik na temat aktualizacji biosu:
http://www.youtube.com/watch?v=CefwtR96a3U

Jak nadal będziesz mieć problemy to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 10:15, carramba napisał:

Spok działa jak bajka a me pytanie jaki procek naj można wstawic na tą płytę?
Filmik mi pomógł i za to wielkie dzięki


Np. AM3 - Phenom II X4 820

Lista obsługiwanych procesorów znajduje się tutaj:
http://www.gigabyte.eu/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie otóż chodzi mi o to jaką kartę najlepiej zakupić GFX w miare tanią i wydajną do obecnego procesora AMD64x2 5600+ zasilacz mam obecny 420 wat banalne pytanie lecz zbyt szeroki jest na rynku wybór dlatego wolę zapytać kogoś kto się zna na rzeczy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 12:33, carramba napisał:

Mam kolejne pytanie otóż chodzi mi o to jaką kartę najlepiej zakupić GFX w miare tanią
i wydajną do obecnego procesora AMD64x2 5600+ zasilacz mam obecny 420 wat banalne pytanie
lecz zbyt szeroki jest na rynku wybór dlatego wolę zapytać kogoś kto się zna na rzeczy.Pozdrawiam


Z tą konfiguracją nie poszalejesz za bardzo, pytanie jaki budżet chcesz przeznaczyć na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 10:41, GIGABYTE_PL napisał:

Z tą konfiguracją nie poszalejesz za bardzo, pytanie jaki budżet chcesz przeznaczyć na
kartę?


W granicach do 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 16:06, carramba napisał:

W granicach do 350 zł


To poleciłbym model GV-N440D3-1GI - oczywiście bardziej sensowne wg mnie byłoby zmodernizowanie całej jednostki, co się wiąże z większymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie poniewaz mam ostatnio problem z dzwiekiem mam oryginalna plytke ale nic nie daje bo chodzi mi ze jeden kanal dziala a jeszcze kilka dni temu byly dwa jestem zdziwony tym faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:23, carramba napisał:

Jeszcze jedno pytanie poniewaz mam ostatnio problem z dzwiekiem mam oryginalna plytke
ale nic nie daje bo chodzi mi ze jeden kanal dziala a jeszcze kilka dni temu byly dwa
jestem zdziwony tym faktem


Tutaj znajdziesz sterownik do audio:
http://www.gigabyte.eu/products/product-page.aspx?pid=2500#dl

Pytanie jaki system operacyjny - jeśli XP sprawdź aktualizacje do SP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa wygląda tak Posiadam Gigabyte GTX 570 OC rev. 2.0. Zauważyłem, że program Gigabyte Easyboost jak i VGA BIOS pokazują że wersja mojego biosu to F71, gdzie na sronie producenta dla mojej rev są dostępne dwa F82 (70.10.38.00.03) i F92 ( 70.10.55.00.01 ). Natomiast GPU-Z pokazuje że mam teoretycznie ten dobry ( 70.10.38.00.03 ale nie wiem jak sprawdzić producenta kości pamięci ) jednak rewizję A1 a nie 2.0. I teraz pytanie czy to jest ok czy jednak nie bardzo bo jednak dla mnie wygląda to dość dziwnie ale ja się nie znam za bardzo więc prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 13:01, matiz1619 napisał:

Witam. Sprawa wygląda tak Posiadam Gigabyte GTX 570 OC rev. 2.0. Zauważyłem, że program
Gigabyte Easyboost jak i VGA BIOS pokazują że wersja mojego biosu to F71, gdzie na sronie
producenta dla mojej rev są dostępne dwa F82 (70.10.38.00.03) i F92 ( 70.10.55.00.01
). Natomiast GPU-Z pokazuje że mam teoretycznie ten dobry ( 70.10.38.00.03 ale nie wiem
jak sprawdzić producenta kości pamięci ) jednak rewizję A1 a nie 2.0. I teraz pytanie
czy to jest ok czy jednak nie bardzo bo jednak dla mnie wygląda to dość dziwnie ale ja
się nie znam za bardzo więc prosze o odpowiedź.


Przede wszystkim pytanie czy coś się dzieje z kartą grafiki?
Sprawdź wersję programów Easy Boost i VGA Bios i ewentualnie zaktualizuj
http://www.gigabyte.eu/products/product-page.aspx?pid=3895#utility
Jeśli to nic nie pomoże zrób fotkę zielonej naklejki z tyłu karty - taka tabelka o podaj linka do fotki sprawdzimy jaka wersja biosu powinna być i jakie pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości kontroli wiatraków oraz karta potrafi dziwnie zapiszczeć ale podejrzewam, że to akurat nie ma nic do rzeczy. Wersje programów są z tej właśnie strony. Pozwole sobie przepisac tabelke, ponieważ nie mam możliwośći zrobienia zdjęcia w zadowalającej jakośći.
Tabelka:
68 68-4 B35 B6831B7
PT ICT FQC LOT.NO.

(FQC jest przekreślone)
Jednak jak mówiłem, nie znam się i tylko pytam czy tak ma być czy nie, bo możliwe że jest wszystko ok jeżeli chodzi o wersję biosu. Ale prosił bym o sprawdzenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 22:19, matiz1619 napisał:

Nie mam możliwości kontroli wiatraków oraz karta potrafi dziwnie zapiszczeć ale podejrzewam,
że to akurat nie ma nic do rzeczy. Wersje programów są z tej właśnie strony. Pozwole
sobie przepisac tabelke, ponieważ nie mam możliwośći zrobienia zdjęcia w zadowalającej
jakośći.
Tabelka:
68 68-4 B35 B6831B7
PT ICT FQC LOT.NO.

(FQC jest przekreślone)
Jednak jak mówiłem, nie znam się i tylko pytam czy tak ma być czy nie, bo możliwe że
jest wszystko ok jeżeli chodzi o wersję biosu. Ale prosił bym o sprawdzenie. Pozdrawiam


Wersja Twojego biosu to F71, a dostępne biosy na naszej stronie są przeznaczone dla innych podrewizji tych kart. Także wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, jak mówiłem dziwiła mnie tylko rozbieżność w oznaczeniach ale jeżeli wszystko jest ok to dobrze,dziękuje za rowianie wątpliwości. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 14:22, matiz1619 napisał:

Aha rozumiem, jak mówiłem dziwiła mnie tylko rozbieżność w oznaczeniach ale jeżeli wszystko
jest ok to dobrze,dziękuje za rowianie wątpliwości. POzdrawiam


Również dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z myszką GIGABYTE M6980. Lewy przycisk myszy przestaje działać, lub przerywa po dłuższym użytkowaniu. Włączę komputer następnego dnia i po kilkudziesięciu minutach znowu to samo. Czy to może być jakaś wada fabryczna, błąd podczas produkcji? Jest tak z nią od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 19:38, charnjit013 napisał:

Witam. Mam problem z myszką GIGABYTE M6980. Lewy przycisk myszy przestaje działać, lub
przerywa po dłuższym użytkowaniu. Włączę komputer następnego dnia i po kilkudziesięciu
minutach znowu to samo. Czy to może być jakaś wada fabryczna, błąd podczas produkcji?
Jest tak z nią od początku.


Nie pozostaje nic innego jak dokładnie opisać usterkę i zareklamować myszkę u sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Jaka powinna być normalna temperatura dla GF GTX460 w idle''u? Ewentualnie, jaką należy uznać za alarmującą? Pytam, bo w necie trafiam na sprzeczne informacje, a z racji tego, że komputer stoi u mnie we wnęce i ma takie sobie chłodzenie, muszę w miarę regularnie monitorować temperaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować