Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano444

Impreza nurodzinowa

35 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 20:19, rolnik napisał:

> Cztery lechy i można się bawić :D Powiem że w wieku 12 lat to nie piłem :/ Nie wiem
co
> nie robią bez alkoholu xD Idź na kompa :P
Jestes kompletnie zalosny przykladem lansu tym, ze pijesz alkohol. Bardzo mi przykro,
ze Cie fakt picia podnieca tak, ze namawiasz do tego 12letnie dzieci. I nie mowie w tym
momencie, ze nie pije, bo pije, co sie kryc. I lubie to. Ale nie "woze" sie tym jak kolega
wyzej, prosilbym go o to samo ;].

Żałosna jest Twoja sztuka czytania ze zrozumieniem :] Nikogo nie namawiam...i też pije bo lubię, a nie dla szpanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Woo-Cash i MacoRIP

Aj sorry...zapomniałem że masz dopiero 12 lat :D Pewnie nawet nie pijesz jeszcze...:/

Jesli nie to lepiej - muzyka na pół regulatora co najmniej, dziewczynki... moze piwko i fajki,

a nie chcę nikogo demoralizować, ale piwo być musi. Fajki nie koniecznie...(bo nie pale). Wódkę odradzam...nie wchodzi jak dobre piwo czy wino...nie jakiś antał. Masz sie bawić, pić i krzyczeć,

Cztery lechy i można się bawić :D

Nie wiem co nie robią bez alkoholu xD

Zasugerujcie mu wiecej razy, ze bez alkoholu nie da sie bawic, wczesniej zostanie alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:06, MacoRIP napisał:

No wiesz...ja nie chcę nikogo demoralizować, ale piwo być musi. Fajki nie koniecznie...(bo
nie pale). Wódkę odradzam...nie wchodzi jak dobre piwo czy wino..

Piętnastoletni ekspert od napojów alkoholowych... świat się stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zainstalować jakąś japońską bijatykę, podlączyć 2 pady i zrobić tournament. Ewentualnie może to być jakaś Fifa, Nba czy inna gra sportowa. Ewewntualnie zrobić sesję RPG - zawsze z kumplami tak robimy i jest śmiechowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili polecałbym wszystkim gorącą i odprężającą kąpiel z bąbelkami, a następnie ułożenie się do snu. A tak na poważnie... w chowanego chcecie się bawić/w podchody chcecie się bawić ? Kurde. Tak jak Vandaeriel powiedział ! Grać i umierać (of korz na ekranie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 20:48, rolnik napisał:

@ Woo-Cash i MacoRIP

Aj sorry...zapomniałem że masz dopiero 12 lat :D Pewnie nawet nie pijesz jeszcze...:/

Jesli nie to lepiej - muzyka na pół regulatora co najmniej, dziewczynki... moze piwko
i fajki,

a nie chcę nikogo demoralizować, ale piwo być musi. Fajki nie koniecznie...(bo nie pale).
Wódkę odradzam...nie wchodzi jak dobre piwo czy wino...nie jakiś antał. Masz sie bawić,
pić i krzyczeć,

Cztery lechy i można się bawić :D

Nie wiem co nie robią bez alkoholu xD

Zasugerujcie mu wiecej razy, ze bez alkoholu nie da sie bawic, wczesniej zostanie
alkoholikiem.

Powód jest prosty - 2. gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 07:22, sebastiano444 napisał:

Skaro to koniec waszych pomysłów to dzienkówa

Nie no...hmm...może wcześniej jakaś właśnie muzyka, napoje(nie alkoholowe :]), rozmowa itp., pod wieczór jakaś gra (tu sami uzależnieni...przeraziłem się jak czytałem że w impre urodzinową karzą Ci grać, ale OK), a jak sie ściemni to seans...horrory czy coś ;-)
Ja osobiście robię ognisko, namiot...jak wolna chata to uruchamiam my music system i jest biba w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup Picollo i upij się do nieprzytomności. A jak jeszcze rzygniesz to możesz się chwalić że zaliczyłeś pierwszego zgona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 07:44, St1m napisał:

Kup Picollo i upij się do nieprzytomności. A jak jeszcze rzygniesz to możesz się chwalić
że zaliczyłeś pierwszego zgona.

Heh chyba to zrobie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:19, sebastiano444 napisał:

> Kup Picollo i upij się do nieprzytomności. A jak jeszcze rzygniesz to możesz się
chwalić
> że zaliczyłeś pierwszego zgona.
Heh chyba to zrobie :>


ŁaaaŁŁŁ. Nahlasz się pierwszy raz, ale będzie suuper. I będziesz miał się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:53, sebastiano444 napisał:

pomocy potrzeba mi fajnych zabaw dla 12-latków Prosze pomuszcie.

Wiesz, nie potrzebie zakładasz ten temat. Wolałbym aby go zamknięto. Ale przgotuj im galaretkę, cukierki ciastka i colę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, czesto narzekacie na spam i "dzieciaki Neostrady" na Forum, a gdy wpada ktoś po normalna poradę, to sami wypisujecie głupoty zupełnie nie na temat (czyt. spamujecie) pokazując, że nie jesteście nic lepsi. Przyganiał kocioł garnkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować