Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy - StarCraft II!

60 postów w tym temacie

Ja, Marekku, miałem taki problem. Wystarczyło, że zresetowałem komputer i gdy tylko zobaczyłem ikonki na pulpicie, to posłałem dwa kliknięcia w ikonkę tego programiku. Następnie send i dane grzecznie poleciały tam, gdzie miały polecieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hilfe, ludziska.
Gier od Blizzarda mam multum, ale wyskakuje mi... błąd.
Próbowałem ''sztuczki'' z us.battle.net i eu.battle.net - ale wyskakuje mi to:
http://is.gd/xt5E
Jednocześnie otwierając stronę, w której wyświetla się komunikat:

We are sorry, but we couldn''t find any results matching your search term or the article you have tried to view is currently not available.

Zależy mi na wzięciu udziału w becie, także pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:07, ww3pl napisał:

Hilfe, ludziska.
Gier od Blizzarda mam multum, ale wyskakuje mi... błąd.
Próbowałem ''sztuczki'' z us.battle.net i eu.battle.net - ale wyskakuje mi to:
http://is.gd/xt5E
Jednocześnie otwierając stronę, w której wyświetla się komunikat:

We are sorry, but we couldn''t find any results matching your search term or the article
you have tried to view is currently not available.

Zależy mi na wzięciu udziału w becie, także pomocy...


firewall, antywirus - kombinuj z tym, cos blokuje polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:19, ww3pl napisał:

Nie pomogło, absolutnie NIC połączenia nie blokuje.


A ja nie mialem zadnych problemow. Sciagnalem programik, dwa razy kliknalem na ikonce i... spisal moje dane o moim komputerze, nacisnalem przycisk "send" i pojawil sie komunikat, ze dane poprawnie zapisano na moim koncie po czym otworzyla sie strona battle.net z informacjami o kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 17:19, ww3pl napisał:

Nie pomogło, absolutnie NIC połączenia nie blokuje.

Mam to samo, wszystkie antywiry i firewalle powyłączane, a informacja nie może zostać wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:20, Magwisienka napisał:

Ja na przykład :) Znaczy inaczej - grałam, ale nie posiadam takich wydań, by można było
je zarejestrować, np. WarCraft 2 był w CDA


Akurat WarCraft 2 nie mozna zarejestrowac na battle.net. Ale ja swego czasu oryginalnego StarCrafta wraz z dodatkiem kupilem za 9.99 PLN. W sklepie na polce sie rabneli i podali taka cene. A przy kasie chcieli 49.99 PLN. Jak zrobilem awanture to dostalem taka cene jaka widniala na polce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#^%$@#%% W domu mam tylko wowa... a ten kod niestety nie dziala... warcraft i diablo pozyczone... pieknie #$@% pieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie battle.neta (netu?) do ludzi, którzy połączyli grę ze swoim kontem.
Czy po zarejestrowaniu gry na swoim koncie mogę ją przepisać na inne?
Słyszałem, że można wybrać język gry. Załóżmy, że zarejestrowałem polską wersję Diablo II jako angielską. Czy oznacza to, że nie będę mógł grać w języku ojczystym nawet po instalacji gry z płyt? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:57, Lex napisał:

Czy po zarejestrowaniu gry na swoim koncie mogę ją przepisać na inne?


Tego niestety nie wiem.

Dnia 08.05.2009 o 15:57, Lex napisał:

Słyszałem, że można wybrać język gry. Załóżmy, że zarejestrowałem polską wersję Diablo
II jako angielską. Czy oznacza to, że nie będę mógł grać w języku ojczystym nawet po
instalacji gry z płyt?


Tak jesli zarejestrujesz polska wersje jako angielska nadal bedziesz mogl grac w wersji PL. Jesli gre zainstalujesz w wersji PL to bedziesz mial wersje PL. Natomiast po zarejestrowaniu gry jako angielska masz mozliwosc sciagniecia klienta gry w tym jezyku. Jak sciagniesz i zainstalujesz wersje angielska to bedziesz mial angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować