Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót Białego Wilka - CDP jeszcze raz komentuje

27 postów w tym temacie

A ja tam trzymam kciuki i wierzę, że wszystko się ułoży bo jak to mówią "Polak potrafi" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszą wydać... po pierwsze z tego co wiadomo konwersja była już ponoć zaawansowana, po drugie nawiązując do pierwszego trzeba kończyć bo włożonej kasy szkoda a można zapewne niezłą zgarnąć, po trzecie ... nawet mi się nie ważcie to wyrzucić do śmieci , q.... pamiętajcie.... brak RoTWWa boli całe życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, lepiej poczekać dłużej i mieć dopracowany produkt, a nie wypuszczać zabugowanej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 22:04, ODIN21 napisał:

lepiej dwójką na pc by się zajęli........:)

Zajmują się. W tej chwili to jedyny pewny tytuł robiony przez CDP Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:54, ja33no napisał:

Ani chybi reklama ;).

xD może być, mało to nas CDP zalewał Wiedźminem do tej pory?
Pozatym, napewno wydadzą. To nie jest marka, której grę można od tak odłożyć (szczególnie biorąc pod uwagę włożoną w nią czas i kasę, szczególnie na reklamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Black Buccaneer od Widescreen Games(developera RotWW) tzn. nie może, że polecam, ale warto chociaż "looknąć", by przekonać się, że obawy CDP częściowo mogły być uzasadnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu ktoś już stwierdził - zręczna reklama.

Bombardując publikę przez wiele miesięcy tematem wieśka, zjechali ów temat go do cna (+ ośmieszyli wystawiając jako grę roku 2008 jego edycję rozszerzoną... o patch :)). Wielu zaczęło się burzyć, że od widoku wieśka dostają wyprysków na skórze. Ot, przedawkowanie.

I teraz następuje oto wielka odmiana - wzbudźmy płacz poddanych fanów nad umierającym projektem (aczkolwiek, że nie umrze to pewne, w końcu to tylko reklama). Kiedy wydamy dwójeczkę (nad którą prace trwają przecież) to publika rzuci się jak wygłodniałe wilki, z radością witając każdy news, recenzję, strzępek informacji itd. itp. bla bla bla... Woda na młyńskie koło.

Akurat ten konsolowy projekt kompletnie mnie nie interesuje, ale w dwójkę na PC bym zagrał, choć spodziewam się tego samego kulawego silnika, i tej samej badziewnej walki. Ale na fabułę liczę i świat Sapkowskiego, który świetnie sam się broni.

Więc może niech nam tu łez nie wyciskają, bo tania to zagrywka dobra na słabych emocjonalnie. Wiesiek 2 w produkcji i w sumie tylko to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 11:10, Dawciuxxx napisał:

ja mam nadzieje że w ich nowym projekcie pojawi się Yennefer <marzy> .... xD


przeca to stara dupa jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 12:54, marcinsud napisał:

> ja mam nadzieje że w ich nowym projekcie pojawi się Yennefer <marzy> ....
xD

przeca to stara dupa jest ;]


Jaka tam stara, bez przesady. 90 lat to dużo ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt też nie młody, będą pasować do siebie xD. Stara ale z charakterem, myśle że tak barwna postać powinna znaleźć się w wątku fabularnym gry. Oczywiscie rozumiem że bedzie o to ciężko z powodu naszy zagranicznych przyjaciół nie znających treści opowiadań pana Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować