Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3D Realms zamknięte!

46 postów w tym temacie

To sie zrobił FOREVER :DDD nie no może będzie szansa by ta gra sie w końcu pojawiła ;D ok koniec żartów co do Duke Nukem Trilogy dawać mi tą grę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 21:36, Vojtas napisał:

;(

Wierzyłem, że Duke Nukem Forever jednak się ukaże. Ale może 2K Games przekaże tę licencję
deweloperowi, który nie będzie kazał mi czekać więcej niż 3 lata...

<przytul> ;(



hehhehhehe a ja myslalem, ze juz nie znajdzie sie osoba, ktora w to wierzyla :D:D:D:D
Swoja droga tak sie mowi o legendzie 3D Realms, ale nikt nie wspomina o zespole...to w ogole ten sam zespol ludzi co robil gry z epoki Duke Nukem 3D? czy moze nowe nazwiska z firmowymi koszulkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Potrafili oni tworzyć świetne strzelanki, które do dziś dają MASĘ ROZRYWKI, oraz przebijają sporą część nowszych gier. Pamiętacie Duke nuke 3D? Dooma 1 i 2 ( 3 kompletnie spieprzyli )? Heretic''a :)? A może całą serię Wolfenstina - aż po genialne RtCW?

Szkoda Studia. Dziś już takich nie robią ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 12:42, Poledouris napisał:

> Nie robili tej gry tylko paprzyła im się cały czas i próbowali to ogarnąć. Tak się
dzieje
> dokładnie wtedy kiedy ambicja przerasta możliwości. No i cóż - świat nie będzie
już taki
> jak dawniej, bo zniknie źródło branżowych dowcipów ;(

O jakim ty przeroście ambicji piszesz, zastanów się za nim się zaczniesz wypowiadać !
Powody dla których DNF do tej pory się nie ukazał nie sprowadzają się do ambicji, 3D
Realms to już legendarne studio i nic tego nie zmieni, jego zamknięcie to nie konsekwencja
nie wydania DNF jak by wielu tu chciało, tylko swojego rodzaju niezależność na podstawie
której to studio istniało, nie wspierane przez gigantów z branży, bez narzucania jakichkolwiek
terminów i wymogów co do samej gry. Trochę wyobraźni…


Synku ściągnij koniom wodze, bo jeszcze pociągną Cię na klif gdzie upadek blisko. Skoro mówisz o legendarnym studiu to uzupełniam co miałem na myśli. Własna legenda ich przerosła. Nie chcieli wydać czegoś co okaże się przeciętniakiem, stąd zmieniany co chwila silnik gry i prawdopodobnie wszelkie inne koncepcje. Nie byli w stanie stworzyć niczego co wybije się już ponad pewien poziom. O takim paprzeniu mówię. Rozumiem, że miłość do tego "legendarnego" studia kładzie Ci klapki na oczy, ale polecam byś sam najpierw przemyślał co i jak chcesz powiedzieć zanim do kogoś wyskoczysz. "Trochę wyobraźni..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 09:20, likop2 napisał:

Szkoda. Potrafili oni tworzyć świetne strzelanki, które do dziś dają MASĘ ROZRYWKI, oraz
przebijają sporą część nowszych gier. Pamiętacie Duke nuke 3D? Dooma 1 i 2 ( 3 kompletnie
spieprzyli )? Heretic''a :)? A może całą serię Wolfenstina - aż po genialne RtCW?

Szkoda Studia. Dziś już takich nie robią ;<.


Duke - owszem stworzony przez 3D Realms, ale Doom, Wolfenstein to produkcja id, a Heretic to Raven :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować