Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - uaktualniona karta katalogowa

44 postów w tym temacie

Domek

Premiera Guild Wars: Factions zbliża się wielkimi krokami, wraz z nią krokami równie wielkimi zbliżają się nowe wyzwania, jakie staną przed fanami oryginalnych sieciowych produkcji. Jakimś cudem jeszcze nie wiecie czego oczekiwać po tym tytule? Swoją wiedzę możecie szybko uzupełnić, zaglądając do jej właśnie zaktualizowanej karty katalogowej.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Factions - uaktualniona karta katalogowa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW mi sie strasznie podoba, ale dodatku nie kupie ;(
za zaoszczędzoną kase kupie HoMM V!!!

jedynie co mi sie podoba to:
"Opcja zawierania przymierzy między gildiami.
Możliwość przejmowania i władania przez gildie poszczególnymi terytoriami świata (nowe tryby walki PvP i mapy do rywalizacji w trybie PvE); gracze będą mogli kontrolować miejsca o rzadkich zasobach."

i tyle dla mnie fajnego (zwłaszcze że dodatek kierowany raczej będzie w PvP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie można użyć tyle wPLN, ile w przypadku podtsawki, czyli ok. 30.

PS Do CDP: W owej Karcie jest błąd:)! Nowy kontynent zwie się Cantha, nie Canthan! Różnica niewielka, ale...

Pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podobały mi się chińskie klimaty. Jakby ktoś chciał zaproszenie na beta to wyślijcie meila na kujot2(AT)o2.pl (mam 3 zaproszenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest. Grając w Factions masz dostęp do klas, które oferuje ta gra i możesz poruszać się po nowym kontynencie. Tak samo posiadacze jedynie pierwszej gry spod znaku Guild Wars nie będą mogli przedostać się do nowego kontynentu i grać nowymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest planowane wydanie jakiejś edycji kolekcjonerskiej? Jeśli tak, czy równocześnie z premierą wersji normalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 16:49, Jay Z napisał:

RadeXMaster, myślimy o wielu nowych niespodziankach w sklepie gram.pl i wkrótce podamy szczegóły
:)


a czy planujecie sprzedarz samego tylko numeru seryjnego (bez plytek, ksiazeczek i innych dodatkow; bo to tylko zbedne dodatki niepotrzebnie podrazajace cene gry [moje prywatne zdanie])

bo dla ludzi majacych podstawke oprocz numerka nic wiecej nie jest potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim razie osoby, ktore maja dodatek moga poruszac sie po starym i nowym kontynencie oraz korzystac ze starych postaci i nowych, czy tylko z nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą promocje... jessst... maj pryszys:)! Więc może jednak uda się kupić:P!

Jakby tak zrobić to grą za złotówkę, ale za którą płaci się np. 150 wPLN dla tych, którzy już mają podstawkę :) ?

PS Widzę, że poprawiliście Canthana:). Cieszę się, że spełniłem swój obywatelski obowiązek :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować