Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki do GeForce’ów z obsługą Windowsa 7

27 postów w tym temacie

Świetnie. A tak zbaczając z głównego tematu, polecam Windows 7 RC wszystkim skazanym na laptopową Vistę, która zapewne po oficjalnej premierze najnowszego dziecka microsoftu odejdzie w zapomnienie. Przyrost wydajności jest zauważalny, a drobne problemy z brakiem kompatybilności programów powinny zniknąć w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:19, igor8472 napisał:

Nv jak zwykle pierwsza ;P. Ja czekam na swoje, bety sterków do mobo i będzie można RC
instalować...

ATi/AMD wypuściło pierwsze sterowniki kompatybilne z Windows 7, ba nawet z certyfikatem... Fanboyu.
Jestem ciekaw skąd Nv bierze takie wzrosty wydajności - czy ma tak niedopracowane sterowniki, czy uzywa *magiczniejszych* sztuczek z obcinaniem, czy po prostu podaje to w zależności od najsłabszego procesora do rynku, i po prostu poprawia przepływ danych + CUDEm przekierowuje obliczenia na GPU...
Ale całkiem ładne, w teorii, wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:36, Phobeus napisał:

Niemożliwe, przecież właśnie je pobrałem. Sprawdź anglojęzycznej stronie nvidii.

teraz już są na polskiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tymi procentami to przegięli aż taki wzost prędkości coś nie chce mi sie wierzyć czysta reklama Windowsa 7 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sterowniki dawały takie przyosty przy każdej wersji jak mówią, to dzisiaj na moim 8800GT grałbym w crysisa w full HD i pełnym AA z wydajnością 60 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 10:43, NeMo-PL napisał:

z tymi procentami to przegięli aż taki wzost prędkości coś nie chce mi sie wierzyć czysta
reklama Windowsa 7 ;]

Przecież te stery wydali nie tylko na win7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 11:57, Citkowsky napisał:

a ten win 7 to tak w ogóle kiedy będzie mial premierę? stery juz niby robią a nowej windy
jeszcze chyba nie ma jako takiej.


Przecież można 7 ściągnąć ze strony MS wersja RC, ale jest. Sam z niego nawet piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok. Trochę z innej beki: na W7 mozna zainstalować DX 10 nie mając karty graficznej obsługującej to. Kwestia jest taka, że funkcje DX 10 nie obsługiwane przez kartę lecą na CPU. W efekcie zużycie CPU wynosi 100 % a Mass Effecta odpalić się nie dało :P Niestety nie mam dwurdzeniowego procesora, więc komp lezy i kwiczy :P Chodzi płynnie i elegancko, ale coś dodatkowego się już nie uruchomi :P niby udogodnienie bo można się teoretycznie cieszyć funkcjami DX 10 a w praktyce wyszła wpadka. Beta o numerze 7000 pod DX 9.0c uruchamiała wszystko póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 12:19, Xjumpaytech napisał:

> a ten win 7 to tak w ogóle kiedy będzie mial premierę? stery juz niby robią a nowej
windy
> jeszcze chyba nie ma jako takiej.

Przecież można 7 ściągnąć ze strony MS wersja RC, ale jest. Sam z niego nawet piszę.



chodzi mi o finalną wersję. nie lubię kombinowac z wersjami przed produkcyjnymi.
A jak sie gra na tym win7? Gry działają normalnie tak jak aplikacje typu gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 12:47, Citkowsky napisał:

A jak sie gra na tym win7? Gry działają normalnie tak jak aplikacje typu gg?


Zależy czy gra świeża czy wiekowa. Z nowymi problemu nie miałem żadnego na b7000 64bit ale już w KotORa nie pograłem, choć nie pamiętam dokładnie już co było nie tak. W Thief:DS też trochę problemów jest z pracą na wielordzeniowcach, ale to to samo co w Viście więc jakieś tam sposoby na to już są w necie. Generalnie mogę powiedzieć, że jeśli jakaś gra miała kłopoty na Viście to na W7 prawdopodobnie będzie miała to samo, ale z nowymi grami nie ma problemów. Nawet Wiesiek ładnie śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hans_olo: ja... gram. No prawie, AA mam zmniejszony... Może dzięki 1gb ramu na karcie i reszcie bebechów... Ale fakt, ja osobiście nie widzę jakiś super skoków wydajności. Chyba tylko raz, jakieś pół roku temu widziałem znaczne po wymianie sterowników.

Aha: pójdzie WoW na 7rc? Jeśli tak to chyba ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem odnośnie sterowników do systemu Windows Vista 64-bit. Otóż pobieram najnowszą wersje sterowników ze strony nvidia.pl i tam jest napisane tak:
* Kliknij: Menu Start > Panel sterowania > Dodaj/Usuń Programy
* wyszukaj pozycję "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers"
* nastepnie zaznacz ją i naciśnij przycisk „Usuń".
Problem mam następujący: Gdy wchodze w dodaj/usuń programy to nie mam pozycji "NVIDIA Windows Display Drivers" lub "NVIDIA Display Drivers". Ale odinstalowałem sterowniki które miały inną nazwe. I mam również 2 problem: Gdzie mam zainstalować pobrane sterowniki? Na dysku x > Program files? Czy w folderze Windowsa? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować