Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ActiBlizz o swoim udziale w rynku gier muzycznych

7 postów w tym temacie

Pozycja GH osłabi się po premierze Rock Band 2 na Wii w europie - 29 maja, tego samego dnia co premiera Guitar Hero Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) Osobiście jestem zwolennikiem marki GH, ale odrobina konkurencji na pewno wyjdzie wszystkim na dobre. Nam, znaczy się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontroler na zdjęciu prezentuje się w całej okazałości, to ja podziękuję. Wolałbym coś bardziej skomplikowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:17, Fucio napisał:

Jeśli kontroler na zdjęciu prezentuje się w całej okazałości, to ja podziękuję. Wolałbym
coś bardziej skomplikowanego.

Sory, że dopiero to zauważyłem, ale komentarz miał dotyczyć innego newsa o podobnym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:40, nerull7 napisał:

Pozycja GH osłabi się po premierze Rock Band 2 na Wii w europie - 29 maja, tego samego
dnia co premiera Guitar Hero Metallica.

Szczerze - nie sądzę. Nie twierdzę przy tym, że chodzi to o lepszość GH. Nie. Są bardziej prozaiczne powody. Przede wszystkim napaleni na granie w takie gry już mają GH. Po drugie - na Wii instrumenty z GH działają z Rock Band 2 ale nie odwrotnie. To sprawia, że większość pewnie kupi GH a dopiero potem RB bo robiąc odwrotnie zwyczajnie odcina sobie możliwość grania w GH na tym samym zestawie instrumentów. Cena tej zabawki sprawia, że nie jest to tak nieprzemyślany zakup jak gry w normalnej cenie więc sądzę, że większość pomyśli dwa razy zanim zdecyduje się na zakup jednego lub drugiego zestawu instrumentów. Jedna lub druga gra przy cenie instrumentów to już tylko dodatek jeśli patrzeć na to od strony finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować